Seria Numar Nume/Prenume Centru Ocupatie Unitate de competenta calificare Nume evaluator Consiliere Test scris Observare directa Simulare Intrebari orale Raport din partea altor Portofloiu lucrari Data certificarii
E9577TUDOR M. IONSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile22.1.2019
E15643MANOLE DANIELAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor22.1.2019
E9418CHIRIAC GELUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.1.2019
E9417DUMBRAVA MARIUSAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.1.2019
E9588JURCOVAN G. MIRCEASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina22.1.2019
E9598BURGUS I. CLAUDIA-IOANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George22.1.2019
E9601MARISI G. SIMONA ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George22.1.2019
E9597STROIE V. NICOLETASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George22.1.2019
E9600TOMA I. IONELASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George22.1.2019
E9592MANOLE I. NICOLAESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS12Muntean Monica22.1.2019
E9591TODOR A. ANDREISibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica22.1.2019
E9614HEGEDUS L. ZOLTANSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Csaki Istvan22.1.2019
E8639Timoftica Ioana-AlexandraCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela22.1.2019
E9595BECZE G.J. JULIANNASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba22.1.2019
E9593PINTYI D. DOMOKOSSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba22.1.2019
E9594SZABO S. ILDIKOSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba22.1.2019
E9587MARKOS I. IMRESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan22.1.2019
E9589MAJAI Z. ZSOLT-DANIELSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif22.1.2019
E9590RACZ D. ATTILASibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif22.1.2019
E12668TUGUI M. GABRIELAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS12Biteanu Anisoara 23.1.2019
E12706ARAMA C. DANIEL - CONSTANTINAsociatia EDAIzolator termicUCG1-UCG5-UCS6-UCS10Mocanu Gigi Laurentiu23.1.2019
D88349NECHITA ANDREI-BOGDANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U15Mardale Vasile23.1.2019
D88350TRUTA FLORIN-DANIELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U15Mardale Vasile23.1.2019
E14127MATEI MARIUS ADOLFDIACOSTAMPETInstalator apa-canalU1-U10Zaharia Constantin23.1.2019
E2252RUSU D. VASILESalt IncercDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Trofin Viorel23.1.2019
E2243SCARLAT P. CATALIN-GABRIELSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae23.1.2019
E2124STANICA VALERICAMondo ConsultElectrician in constructiiU1-U14Brebeanu Alexandru Dumitru23.1.2019
E14527IANCHIS TEOFIL-DANIELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Mardale Vasile23.1.2019
E14526NECHITA ANDREI-BOGDANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Mardale Vasile23.1.2019
E13746CHIFA IVAN-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria23.1.2019
E13745CHIFA TOMAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria23.1.2019
E7324CIRLAN A. MARIACalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert23.1.2019
E7325MAGOPET H. PETRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert23.1.2019
E7326ROMAN A. OVIDIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert23.1.2019
E2129PLESOIU ION MIHAITAMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard23.1.2019
E13747CHIFA IVAN-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan23.1.2019
E9419SAMOILA ESTERAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana23.1.2019
E15647CUCULAN IDA ECATERINAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor23.1.2019
E15644MUSTATA MARIANAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor23.1.2019
E15646PIRVU BOGDAN FLORENTINEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor23.1.2019
E15645PIRVU FLORENTINA RAMONAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor23.1.2019
E9420BISCHIN IOANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor23.1.2019
E14324TERENY ILEANAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen23.1.2019
E14325BUDEANU COSTELACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniInstalator incalzire centrala si gazeUCC-1-UCS-5Lupu Cristian23.1.2019
E14326HENT RADU DANIELACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniInstalator incalzire centrala si gazeUCC-1-UCS-5Lupu Cristian23.1.2019
E9616DAN M. DANUT-IONUTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica23.1.2019
E9615HOJDA C.F.PAUL-CRISTIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica23.1.2019
E3106LUPU C. VASILE-CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel23.1.2019
E9596CHECHERITA M. TOADERSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan23.1.2019
E3112AMBRUS A. ARPADAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian23.1.2019
E12675ANITEI V. DANAsociatia EDADulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mocanu Gigi Laurentiu24.1.2019
E12669MARUSAC D. FLORENTINAsociatia EDADulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mocanu Gigi Laurentiu24.1.2019
E12674POPESCU M. ANDREIAsociatia EDADulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mocanu Gigi Laurentiu24.1.2019
E12717VOINA D. STELIAN - IOANAsociatia EDADulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mocanu Gigi Laurentiu24.1.2019
E12737DAMIAN M. ANA - RALUCAAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela24.1.2019
E12730TARUS C. VIORELAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae24.1.2019
E7330SUCIU I. ANA-MARIACalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Ferenczi Henrik24.1.2019
E7329CILEAN T. TOADER-NICOLAECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert24.1.2019
E7328GERGELY L. VIRGINIA-MARIACalex CertifLucrator in comertU1-U8Constantinescu Liliana24.1.2019
E2130PROOROCU ALEXANDRUMondo ConsultDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS8-UCS10-UCS12Popescu Anghelus24.1.2019
E9602BARBU M. ILIESibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-USC15Melinte-olteanu Nicolaie24.1.2019
E3113AMBRUS A. BERNATAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian24.1.2019
E12707FLOAREA I. DANIELAsociatia EDAOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG5-UCS6-UCS10Gheorghiu Oana - Iuliana25.1.2019
E12697MOISE M. CRISTINELAsociatia EDAOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG5-UCS6-UCS10Gheorghiu Oana - Iuliana25.1.2019
E12733VELEA F. STEFANAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Panait Gabriela25.1.2019
E12656AGHLIMI E. MOHAMEDAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona25.1.2019
E12655DRAGOMIR C. VASILEAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona25.1.2019
E12700MARICA I. CONSTANTIN - CLAUDIUAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona25.1.2019
E12659ORMENISAN L. LEONTIN - FLORINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona25.1.2019
E12658SOITARAU P. BOGDANAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona25.1.2019
E12657TEODORESCU V. GABRIELAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona25.1.2019
E12732DEGAN I. TEODORAsociatia EDAMacelarUCG1-UCG5-UCS7-UCS12Vadineanu Lacramioara - Liliana 25.1.2019
E12738FILIP I. VALIAsociatia EDAPomicultorUCS1-UCS6-UCG7-UCG9Ilie Grigore25.1.2019
E12708MAXIM P.V. AMALIA - GABRIELAAsociatia EDAPomicultorUCS1-UCS6-UCG7-UCG9Ilie Grigore25.1.2019
D98370BUSUIOC CONSTANTINKARABLUOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U12Buzuleciu Dorin25.1.2019
E7333BIRSAN V. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian25.1.2019
E7334DARTU D. ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian25.1.2019
E7332MARCU I. ALEXANDRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian25.1.2019
E7335CATARGIU V. CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert25.1.2019
E7337DANCI G. GRIGORE-DAVIDCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert25.1.2019
E7331IVANOVICI C. CONSTANTIN-CATALINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian25.1.2019
E7338NECHITI A. ADRIAN-CRISTIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert25.1.2019
E7336STRUGARI I. FLORIN-TRAIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert25.1.2019
E9424NAGY KRISTINAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana25.1.2019
E9422ZIDARU IONUT-ADRIANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod25.1.2019
E9604BARTALIS F. FERENCSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile25.1.2019
E9603SZIGETI F. ZSOLTSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile25.1.2019
E15649BEJAN ECATERINAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor25.1.2019
E9425ADOMNICAI ANTONELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor25.1.2019
E9421BURA CRISTIAN-SEBASTIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor25.1.2019
E9423GAGEA IOANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor25.1.2019
E16330BALTARIU ILIEVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Marichescu Constantin25.1.2019
E15648ANGHEL IONELEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint25.1.2019
E15651SERBAN GETAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint25.1.2019
E15650DRAGHICI ELENA-IOANAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor25.1.2019
E3107KAFFAI I. KINGA-KATALINAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6-UCS1-UCS7Csog Reka25.1.2019
E3111BOT V.R. ALIN-VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan25.1.2019
E3109BOTH B. ROBERTAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan25.1.2019
E3108BOTH J. BENEDEKAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan25.1.2019
E3110MIHOC D.D. GHEORGHE-IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan25.1.2019
E9617MIHALACHE I. ELENA-CRISTINASibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif25.1.2019
E12692ACHIRITOAIEI G. IONAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Mocanu Gigi Laurentiu26.1.2019
E12701MARAVELA G. NECULAIAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Mocanu Gigi Laurentiu26.1.2019
E12702TOADER N. TACHE - MARIUSAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Mocanu Gigi Laurentiu26.1.2019
E12698POPA V. DAVID - DUMITRELAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Panait Gabriela26.1.2019
E7345CUCU C. CRISTIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert26.1.2019
E7339PANTELIMON C. VALENTINCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos26.1.2019
E7348FILIMON E. EUGENCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos26.1.2019
E7346BREBENEL N. ELENACalex CertifBucatarU1-U20Para Ana26.1.2019
E7347NEDELKA A. LUJZACalex CertifBucatarU1-U20Para Ana26.1.2019
E7342CIUFUDEAN V. DENISCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert26.1.2019
E7341FIGAN D. MARIAN-SILVIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert26.1.2019
E7343PINTEA C. VASILE-RARESCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert26.1.2019
E7344PIRVU I. ALIN-MIHAICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert26.1.2019
E9608BLAJUTI V. MARIUS-CRISTIANSibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin26.1.2019
E9607DANILIUC C. ANDREI-CONSTANTINSibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin26.1.2019
E9619GROZAV I. DANIEL-ADRIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie26.1.2019
E9618LILIAC V. VASILESibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan26.1.2019
E9605DUMAN I. FLORINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS12Mogda Gabriel26.1.2019
E9606STANA C. IONUT-CONSTANTINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS12Mogda Gabriel26.1.2019
E9623ABABEI S. COSTELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica26.1.2019
E9620AVRAM C. ELENASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica26.1.2019
E9621JIGORIANU C. DORINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica26.1.2019
E9622MOCANU G. PETRICASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica26.1.2019
E9609BOTH J. BENEDEKSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan26.1.2019
E12743ABDULLAHAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona27.1.2019
E12693CAMENSCIC S. ALEXANDRAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae27.1.2019
E12740DOMINTE N. CALIN - TRAIANAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae27.1.2019
E12705LUCA V. VIRGIL IOANAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae27.1.2019
E12704ROBITU P. OCTAVIANAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae27.1.2019
E12691ROIBU V. VALERIUAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae27.1.2019
E12703ULIAN V. IURIEAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae27.1.2019
E12715ANTOHI S. GHEORGHE Asociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E12720COSTIN D.D. CLAUDIU - DORINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E12718ORMENISAN L. OVIDIU - LUCIANAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E12722PANA G. IONAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E12721POPA P. FLORINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E12710SAVA I. IOSIVAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E12709TOMOIOAGA N. DORIN - IONUTAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E12739TANASA C. MARINELAAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS-UCS8Marcu Mariana Mona27.1.2019
E9610KREMPELS A. KRISTINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George27.1.2019
E9611PINTILIE D. GENOVEVASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George27.1.2019
E9612SZELYES L. ILEANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George27.1.2019
E12735Zdrob G. Daniela GeorgetaAsociatia EDAAdministrator pensiune turisticaUCG1-UCG4-UCS5-UCS12Liche Mihaela - Gabriela28.1.2019
E13748NEDELCU VICTORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAgent de securitateU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7Cretu Gheorghe28.1.2019
E13763IORDAN PETREASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian28.1.2019
E13756MARIN GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian28.1.2019
E13755TOMA CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian28.1.2019
E13760STANCIU CATALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria28.1.2019
E13761VODA VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard28.1.2019
E13764FRATILA IONUT-VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian28.1.2019
E13758MARACINARU CRISTIAN-IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian28.1.2019
E13757ENE PETRICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard28.1.2019
E13751MARTON ADRIAN-VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria28.1.2019
E13762NITU IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria28.1.2019
E13752SAVU SIMONA-CARMENASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina28.1.2019
E2131CARAGESCU FLORINMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard28.1.2019
E13750HORNEA ADRIAN-MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTractoristU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel28.1.2019
E13759ALDEA VALENTIN-NINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel28.1.2019
E13749NEAGU GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai28.1.2019
E13754CIORNEI MIRELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Petre Nicoleta-Antuaneta-Diana28.1.2019
E13753SIMCEA GHEORGHE-FLORIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Petre Nicoleta-Antuaneta-Diana28.1.2019
E9427DINESCU GHEORGHEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor28.1.2019
E9625CHELU C. NICOLAE-CRISTIANSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile28.1.2019
E9624POPA G. ADRIANSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile28.1.2019
E9428FLOREAN IOSIFAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor28.1.2019
E9426OLAR AUREL-GEORGEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor28.1.2019
E15652BRAN CLAUDIUEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor28.1.2019
E14327AGRIGOROAI CATALINACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica28.1.2019
E14328PAVEL MARIAN ADRIANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica28.1.2019
E9655EFTIN V. MADALINA-IULIANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George28.1.2019
E9631FORGACS J. KALMANSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Melinte-olteanu Nicolaie28.1.2019
E9675FLOCEA V. PETRICA-LAURENTIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian28.1.2019
E9673LEHACI D. VASILICA-MUGURELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian28.1.2019
E9674MELNICIUC V. PETRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian28.1.2019
E9676MOROSAN V. MIHAI-FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian28.1.2019
E9677VIRVAREI G. DUMITRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian28.1.2019
E9632AVADANI I. CORNELIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.1.2019
E9628KEDVES J. SZABOLCS ZSOLTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.1.2019
E9629MOSKOTAR R. ANDRASSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.1.2019
E9627PASTOR G. MARIA-DELIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia28.1.2019
E9626STROE P. MIOARASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia28.1.2019
E9630MORARU I. ANDREI-LIVIUSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie28.1.2019
E3114MORARU I. ANDREI-LIVIUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian28.1.2019
E3115UNGUREANU I. PAULAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel28.1.2019
E12695BOURUC A. VASILEAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae29.1.2019
E12696COCUZ D. DANIELAAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae29.1.2019
E12725DRAGNE N. CATALIN - NICOLAEAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae29.1.2019
E12728FASOLA G. IOANAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae29.1.2019
E12699MIRON C. LAURENTIU - CONSTANTINAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae29.1.2019
D96742MARIN IONEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Gheorghe29.1.2019
D96741PANAIT IONEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Gheorghe29.1.2019
E7350COJOCARU P. FLORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert29.1.2019
E7351DRANCA D. ATANASIE-ILIECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert29.1.2019
E7352HAJA I. TIBERIU-IONELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert29.1.2019
E7349TUDOR S. COSMINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert29.1.2019
E13767NEAGU ROMEO-IULIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Axinia Constantin-catalin29.1.2019
E13816NEAGU ROMEO-IULIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin29.1.2019
E7353CANDREA G. MIHAICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert29.1.2019
E13768DINU VALENTIN-BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai29.1.2019
E13765GHEORGHE IONEL-MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U16Diaconescu Ioan-dan29.1.2019
E13766RADU MAGDALENA-CRISTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela29.1.2019
E16326BANDULA MIRCEAVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion29.1.2019
E16327ROBA TRAIANVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion29.1.2019
E9639SIMON S. ISTVAN-JOZSEFSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia29.1.2019
E9640VACARUS V. VERONICA MARIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia29.1.2019
E9634GHEORGHITA N. CLAUDIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie29.1.2019
E9633COZMA E. IONUTSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie29.1.2019
E3116PARASCHIV D. VALENTINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel29.1.2019
E3123IOBB B. ZOLTANAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica29.1.2019
E3122KALI L. LAJOSAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica29.1.2019
E3121PORTIK-CSERES P. KAROLYAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica29.1.2019
E3120RADU C. GIGIAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica29.1.2019
E9636KAFFAI I. KINGA-KATALINSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina29.1.2019
E9635SZAKACS J. MONIKASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina29.1.2019
E12586CALANCEA S. ELENA - TRANDAFIRAAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela3.1.2019
E13640BOGHICI ROBERTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAgent de securitateU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7Cretu Gheorghe3.1.2019
E13639PANAIT MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai3.1.2019
E4934KOVACS B. BELA-SZILAMERSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel3.1.2019
E3054RAFAILA N. ADRIANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel3.1.2019
E3053SASNICA M. MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel3.1.2019
E3056CHIRAN I. IONAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS7-UCS9-UCS12Csaki Istvan3.1.2019
E3068IMRE A. KLARAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina3.1.2019
E3067LUKACS D. MARIAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina3.1.2019
E3046GHERASIM N. PAVELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer3.1.2019
E3048PARLII V. MIRCEAAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer3.1.2019
E3047SILOCI T. ALEXANDRUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer3.1.2019
E7358STERIAN C. ROZICACalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin30.1.2019
E7354PUZDRE M. DANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert30.1.2019
E7355SUTU L. FLORIN-IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert30.1.2019
E7362BOROTA M. KARINA-ALEXANDRACalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs30.1.2019
E7360BOROTA M. MIRUNA-SABINECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs30.1.2019
E14530CRETA ILIEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica30.1.2019
E14531DUMITRESCU CONSTANTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica30.1.2019
E7361MARIN I.C. RAUL-MARIANCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs30.1.2019
E7359SLAVU I. LUCIAN-ROMEOCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs30.1.2019
E14529LIPAN PETREFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel30.1.2019
E14528PADURARU FLORINELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel30.1.2019
E13769DOBRE HORIA-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen30.1.2019
E13770TICALA MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela30.1.2019
E7356BALAN I. ADRIAN-IONUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert30.1.2019
E7357GIVAN I.P. IONUT-PETRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert30.1.2019
E9433BABA CONSTANTINAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod30.1.2019
E9657BARBU C. CONSTANTIN-ALEXANDRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica30.1.2019
E9656SANAPLOIANU M. STELIANSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica30.1.2019
E15653POPA ANA -MARIAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor30.1.2019
E9429GURZU ANANIE-IULIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor30.1.2019
E9431PALADE CLAUDIU-IOANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor30.1.2019
E9430PALADE IOANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor30.1.2019
E9432PALADE KLAUS-MARIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor30.1.2019
E9661BULGARU N. MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCG7-UCG11Ionescu Gica30.1.2019
E9680SIDOR G. VASILESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Oniga Adrian30.1.2019
E9679ANDRONIC I. MARIAN-IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian30.1.2019
E9681CROITOR G. SORIN-IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian30.1.2019
E9678LUHAN D. IONUT-DRAGOSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Oniga Adrian30.1.2019
E9658RADU C. GIGISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Ionescu Gica30.1.2019
E9659UDREA I. GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Ionescu Gica30.1.2019
E9660ZAINEA I. IONSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Ionescu Gica30.1.2019
E9638MARIN I. FLORIN-CONSTANTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie30.1.2019
E9641GOGA A. ARPADSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Melinte-olteanu Nicolaie30.1.2019
E9644BAICU M. GEORGELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel30.1.2019
E9649BOLDEANU I. IONELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel30.1.2019
E9647COMAN R. DANUTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel30.1.2019
E9646GANEA G. IFTIMESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel30.1.2019
E9651GROZA N. ROBERTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer30.1.2019
E9652NEAGU T. ALIN-IONUTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer30.1.2019
E9645STANCIU A. PANTELIMON-DANIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel30.1.2019
E9648STOICA D. COSTELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel30.1.2019
E9643ZAHARIA P. CRISTINELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel30.1.2019
E3117SOLYOM G. GYULAAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS7Ratkay Tibor - Istvan30.1.2019
E9650CATA V. SIMONASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina30.1.2019
E9642SCIRTOCEA S. MARIANASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina30.1.2019
E9653GLIGA D. DUMITRU VASILESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan30.1.2019
E9654PASCAN I. DANIELSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan30.1.2019
E3118LEVAI J. PETER-SAMUELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan30.1.2019
E3119IBREAN I. IULIAN-MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS9-UCS12Dumut Ioan30.1.2019
E3124ILIE N. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer30.1.2019
D96743MARACINICA ILIEEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Gheorghe31.1.2019
E14533DIACONU RAZVANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe31.1.2019
E14540IANTOC ADRIAN-LAURENTIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel31.1.2019
E14532JIANU ALEXANDRU-VIORELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe31.1.2019
E14539LUPU LAURENTIU-CONSTANTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel31.1.2019
E14537PARPALEA IONELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel31.1.2019
E14534POLIZACHE IOAN-PETRUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe31.1.2019
E14536VOICU GEORGE-GABRIELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel31.1.2019
E14538VOICU VALERICA-CRISTIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel31.1.2019
E14535ZAPOROJAN FLORINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel31.1.2019
E13772ENE DANA-IULIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Colpacci Tanta31.1.2019
E13771GOGIOIU EUGEN-LUCIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian31.1.2019
E13774BOIAN IULIAN-BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard31.1.2019
E13776MARCU ANTONIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard31.1.2019
E13775NEGOITA ANGEL-GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard31.1.2019
E13773ANTONESCU VALENTINA-ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela31.1.2019
E13779BUHNILA DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina31.1.2019
E13777SPIREA GEORGIANA-LAURAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina31.1.2019
E13778TINTAR ANDREEA-VALENTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina31.1.2019
E13780CATUSANU FLORIAN-COSTELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan31.1.2019
E13781MARIN PETRICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel31.1.2019
E9434MIRCEA NICOLAEAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor31.1.2019
E15654BOBU VIORELEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint31.1.2019
E9669IACOB V. VALENTINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF32-UCG4-UCG8-UCS9-USC14Muntean Monica31.1.2019
E9667STAN M. GABRIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF32-UCG4-UCG8-UCS9-USC14Muntean Monica31.1.2019
E9668VIRNA N. VALERICASibaroElectrician constructorUCF1-UCF32-UCG4-UCG8-UCS9-USC14Muntean Monica31.1.2019
E9663GYORGY G. ROBERT-GERGELYSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Melinte-olteanu Nicolaie31.1.2019
E9665GYORGY I. GEZASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Melinte-olteanu Nicolaie31.1.2019
E9664IVACSON I. GELLERTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Melinte-olteanu Nicolaie31.1.2019
E9666KOZMA A. KAROLYSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Melinte-olteanu Nicolaie31.1.2019
E9662SZABO D. SANDORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Melinte-olteanu Nicolaie31.1.2019
E3125USZOGES P. ELORIAN-PAVELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian31.1.2019
E3127CAZAN I. CRISTIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCG1-UCG6-UCS1-UCS10Szocs Emese31.1.2019
E3126PREGHICI N. CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCG1-UCG6-UCS1-UCS10Szocs Emese31.1.2019
E8994LATA DORINA-SOFIAEIDOS PROJECTLucrator in comertUCS15-UCG13Feniser Florian-ariton31.1.2019
E12617ANDRISAN V.I. FLORIN - VASILEAsociatia EDADulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mocanu Gigi Laurentiu4.1.2019
E12579MAILAT A. ION - ARDELEANAsociatia EDAZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCG1-UCG4-UCS5-UCS7Ciobanu Romeo4.1.2019
E12580PANDELE D. LUCIANAsociatia EDAZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCG1-UCG4-UCS5-UCS7Ciobanu Romeo4.1.2019
E12571ACATINCAI V. FLORINAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae4.1.2019
E12572COSTANTIN V. VIORELAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae4.1.2019
E12578IONASCU F. STEFAN IONELAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae4.1.2019
E12577MADARAS C.F. CSABAAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae4.1.2019
E12595UNGHEANU C. IOANAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae4.1.2019
E7228CARP Z. EMANUELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos4.1.2019
E7229REUT C. RUBEN - GEORGICACalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos4.1.2019
E7230REUT C. VALENTINCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos4.1.2019
E7232BUIGA G.T. IONUTCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba4.1.2019
E7231CRISAN I. IOAN - CRISTIANCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba4.1.2019
E9388MUSINA GAVRILAAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor4.1.2019
E12569MITREA G. CRISTINA MARIAAsociatia EDABrutarUCF1-UCF2-UCG3-UCGUCG6-UCS7-UCS12Dragomir Carmen Cristina4.1.2019
E4936TIFREA V. DANIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel4.1.2019
E12547ASAVEI C. ANDREEA - MADALINAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E12545BUCATARU F. ALEXANDRINAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E12549BURDUJA V. OANA - VIORICAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E12541CIOBANU F. ROXANA VIOLETAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E12548CIOBANU G. ELENA - GEORGIANAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E12543HODOR N. ANA - MARIAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E12542MANEA STRUNGARIU V. GABRIELAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E12546NACU C.C. ROXANA - ANDREEAAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Hbous Carmen4.1.2019
E3058BITU V. VASILE-SORINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan4.1.2019
E3057ZAHARIE G. GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan4.1.2019
E3055FODOR A. FRANCISCAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian4.1.2019
E12574CIOBOTARU S. GEORGIAN - CATALINAsociatia EDAMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Ciobanu Romeo5.1.2019
E12592GHEAURU A. CATALIN - DANIELAsociatia EDAMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Ciobanu Romeo5.1.2019
E12576MADARAS C.F. CSABAAsociatia EDAZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS19Mocanu Gigi Laurentiu5.1.2019
E12570HUTANU I. MARIOARA - RODICAAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela5.1.2019
E12573ERMOLAI N. NICOLAAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Panait Gabriela5.1.2019
E12591STOICESCU . MARCELAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Panait Gabriela5.1.2019
E7238CADAR M. ADRIAN-MIHAICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert5.1.2019
E7234DANCIU A. VALENTIN-AURELIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian5.1.2019
E7235DINU I. COSTICACalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian5.1.2019
E7239NEDELOIU S. VASILECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert5.1.2019
E7240OLTYAN G. DANIEL-MARIUSCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert5.1.2019
E7236MATEI D. MARIUS-VALENTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian5.1.2019
E7237MIRICA P. VALENTIN-IONUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian5.1.2019
E12521BURDUJA V. OANA - VIORICAAsociatia EDABrutarUCF1-UCF2-UCG3-UCGUCG6-UCS7-UCS12Dragomir Carmen Cristina5.1.2019
E12520MANEA STRUNGARIU V. GABRIELAAsociatia EDABrutarUCF1-UCF2-UCG3-UCGUCG6-UCS7-UCS12Dragomir Carmen Cristina5.1.2019
E4943NEDELCU A.M. ADRIAN-RAZVANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.1.2019
E4942TINCA E. DANIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.1.2019
E4940CHIRAC I. COSTEL-IONUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.1.2019
E4937CIREASA I. FLORIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.1.2019
E4938DUMITRESCU A. VALENTIN-DANIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.1.2019
E4941PRUTEANU N. NICOLAESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.1.2019
E4939SPITA D. NICUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.1.2019
E3059VERES-GYORFI F. MARTONAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan5.1.2019
E12529BURDUJA L. DRAGOS - VASILEAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela5.1.2019
E12530CRETU G. CARLA - SIMONAAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela5.1.2019
E12508IFTIMIA N. PETRU - NICOLAEAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona5.1.2019
E12522POTOCEANU M. CONSTANTINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Marcu Mariana Mona5.1.2019
E12556DORNEANU I. MIOARA ELENAAsociatia EDALucrator socialUCG1-UCG6-UCS7-UCS13Paval Isabela Raluca5.1.2019
E12555HUMA I. MARIA MIRABELAAsociatia EDALucrator socialUCG1-UCG6-UCS7-UCS13Paval Isabela Raluca5.1.2019
E12585NEACSU F. STEFAN - IONUTAsociatia EDABucatarUCF1-UCF2-UCG3-UCG5-UCS6-UCS20Dragomir Carmen Cristina6.1.2019
E12581AURSULUI S. ANDREIAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Mocanu Gigi Laurentiu6.1.2019
E12582IRIMIA L. AURELAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Mocanu Gigi Laurentiu6.1.2019
E12593NECULAI A. MARIUS - MARCELAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Mocanu Gigi Laurentiu6.1.2019
E12610PADURARIU V.V. CIPRIAN - DORUAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Mocanu Gigi Laurentiu6.1.2019
E12618ANDRISAN V.I. FLORIN - VASILEAsociatia EDAMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Ciobanu Romeo6.1.2019
E12589ALECSA V. SIMINAAsociatia EDABucatarUCF1-UCS2-UCG3-UCG6-UCS7-UCS20Velev Mirela6.1.2019
E12608ARADE C. ELENA - CODRINAAsociatia EDABucatarUCF1-UCS2-UCG3-UCG6-UCS7-UCS20Velev Mirela6.1.2019
E12588COVACI D.B. VALENTINAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona6.1.2019
E12583LUNCARIU R. MARIUS - CORNELAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona6.1.2019
E12575MADARAS C.F. CSABAAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona6.1.2019
E12601DUMITRU M.C. ADRIAN - FLORINELAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel6.1.2019
E12587LAIOS V. ALIN - FLORINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel6.1.2019
E12552IFTIMIA N. PETRU - NICOLAEAsociatia EDABrutarUCF1-UCF2-UCG3-UCGUCG6-UCS7-UCS12Dragomir Carmen Cristina6.1.2019
E4944TUTUIANU I. GABRIELSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie6.1.2019
E3076POJALA I. IOSIFAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian6.1.2019
E3077ROGOJINA G. SPIRIDON-IULIANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian6.1.2019
E3062COSTEA I. IOAN-RARESAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan6.1.2019
E3064LACATUSU L. LAURENTIU-IONAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan6.1.2019
E3061MILEA C.E. CIPRIAN-COSMINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan6.1.2019
E3063MOLDOVAN I. IONUT-MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan6.1.2019
E3060MUNTEANU I. IOAN-CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan6.1.2019
E3066ALEXE S. DAVIDAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel6.1.2019
E3065GHEORGHIU C. CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel6.1.2019
E12594ARION N. IORDACHE - FLORINAsociatia EDADulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mocanu Gigi Laurentiu7.1.2019
E2108STROE ANGELICAMondo ConsultBucatarU1-U20Zamfir Luminita7.1.2019
E13642POPESCU NARCISASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Pana Laura Mihaela7.1.2019
E13641OPREA CRISTINA-MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Stana Mirela7.1.2019
E4945VOLONCS L. VERONIKASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Borlan Iosif7.1.2019
E8614Grigore Felicia-ElenaCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Draghici Cornelia7.1.2019
E8615Mangeac Daniel-MihaiCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Draghici Cornelia7.1.2019
E8616Pirvu Georgiana-IulianaCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Draghici Cornelia7.1.2019
E12599APOSTOL A. ELENA - ELISABETAAsociatia EDAInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Bradulet Ionut8.1.2019
E12609URSU C. PAULAAsociatia EDAInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Bradulet Ionut8.1.2019
E12600MAFTEI V. NICOLETAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS11Biteanu Anisoara 8.1.2019
E12590DARLAU N. STEFANAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona8.1.2019
E12606JANTEA N. MITI MIHAITAAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona8.1.2019
E12596PETREA S. RADUAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona8.1.2019
E12619ANDRISAN V.I. FLORIN - VASILEAsociatia EDAFaiantarUCG41-UCG5-UCS6-UCS10Ciobanu Romeo8.1.2019
D96731GLIGA MIHAILEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Gheorghe8.1.2019
D96732MARIN FLORINEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Emilia-denisa8.1.2019
E7243MUSCALU V. GHEORGHECalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest8.1.2019
E7242NEAGOE V. VASILECalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest8.1.2019
E7241MUNTEANU I. NICOLAECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos8.1.2019
E2109MIHAI GEORGETAMondo ConsultBucatarU1-U12-U14-U17-U18Zamfir Luminita8.1.2019
E9395HANGHIUC ANDREIAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria8.1.2019
E15626LUCHIAN ADRIANEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor8.1.2019
E4946BOGDAN V. MIHAELASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS14Csog Reka8.1.2019
E3071FELEKI S. ZSIGMONDAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel8.1.2019
E3072BEDER C.L. LEVENTEAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan8.1.2019
E3073FADGYAS A. EMESEAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan8.1.2019
E8617Puiu Andreea-LucretiaCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Draghici Cornelia8.1.2019
E8618Urdarea Cristina-IonelaCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Draghici Cornelia8.1.2019
E3069TEPES T. VIORELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel8.1.2019
E12597PARDOS D. IULIAN - LUIGEAsociatia EDABucatarUCF1-UCF2-UCG3-UCG6-UCS7-UCS20Dragomir Carmen Cristina9.1.2019
E12614DULGHERU M. PETRU - MARCELAsociatia EDABucatarUCF1-UCS2-UCG3-UCG6-UCS7-UCS20Dragomir Carmen Cristina9.1.2019
E12615HODAN I. IOANAsociatia EDABucatarUCF1-UCS2-UCG3-UCG6-UCS7-UCS20Dragomir Carmen Cristina9.1.2019
E12613PIERSINARIU B. ALEXANDRUAsociatia EDABucatarUCF1-UCS2-UCG3-UCG6-UCS7-UCS20Dragomir Carmen Cristina9.1.2019
E12602ALEXE S. MIHAI VIORELAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel9.1.2019
E12603DOBRE F. MIHAIAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel9.1.2019
E12612BUTUCARU V. VASILE Asociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS9Strungariu Viorel9.1.2019
E12607IONITA I. GEORGELAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS9Strungariu Viorel9.1.2019
E12611ZAMFIR C. GHEORGHEAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS9Strungariu Viorel9.1.2019
D96734CLEJANU FLORIN-IONUTEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Gheorghe9.1.2019
D96733SARBA NICOLAEEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Gheorghe9.1.2019
E7246BARBU I. IOAN-OCTAVIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert9.1.2019
E7245PRICOP MESAROS G. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert9.1.2019
E7244TROFIN I. BETUELCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke9.1.2019
E13669DUDA MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAgent de securitateU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7Cretu Gheorghe9.1.2019
E13650BUMBANAC CONSTANTIN-COSMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria9.1.2019
E13671PAPOLCZI MARIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria9.1.2019
E13672CHINDRIS LIVIU-EUGENASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian9.1.2019
E13645CIMPEANU CONSTANTIN-LILIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian9.1.2019
E13644GEARIP GABRIEL-VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian9.1.2019
E13668GEORGESCU DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian9.1.2019
E13676ION NICOLETA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria9.1.2019
E13677MANEA PETRE-MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard9.1.2019
E13660MICU GEORGEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria9.1.2019
E13678MIHAI VICTORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard9.1.2019
E13673SIMION MIRON-IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria9.1.2019
E13659ION CRISTIAN-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae9.1.2019
E13643SARARU NICOLAE-CLAUDIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian9.1.2019
E13670GHEDUT RADUCU-SORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria9.1.2019
E13657ZELE GRIGORE-TICIRLEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria9.1.2019
E13662ION ZINCAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela9.1.2019
E13652STOICAN IONICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina9.1.2019
E13663BURZO RADU-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin9.1.2019
E13667CHIS GEORGIANA-VANESAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin9.1.2019
E13665TEODORESCU LAURENTIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U12-U13-U14Mihai Cristina-elena9.1.2019
E7250CUS E. GABRIEL-DANIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert9.1.2019
E7251STOICA I.F. IOAN-ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert9.1.2019
E7249TODEA I. DANIEL-GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert9.1.2019
E7247ZABALOTNICU C. MARINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert9.1.2019
E2240GHERMAN G. MIHAISalt IncercAgent de securitateU1-U7Mihalcea Grigore9.1.2019
E7248BOTEZATU G. ALINA - MARIACalex CertifLucrator in comertU1-U8Constantinescu Liliana9.1.2019
E13646CURSARU CATALIN-GEORGIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13675BRATESCU CORNELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai9.1.2019
E13709BRATESCU CORNELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai9.1.2019
E13654CRISTIAN PETRE-IOANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai9.1.2019
E13649NAIE BENIAMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13674NICOLAESCU GEORGELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel9.1.2019
E13655SIMA IOAN-DORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13651STRATU GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai9.1.2019
E13666TURC CLAUDIU-IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13653URETU DORELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai9.1.2019
E13656ZELE GRIGORE-TICIRLEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13658ION CRISTIAN-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U16Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13648RUSU TUDORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U16Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13647SASU IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U16Diaconescu Ioan-dan9.1.2019
E13661DRAGOMIR MANOLE-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Piciorus Ioan-Andrei9.1.2019
E13664LAPUSTE CALIN-VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17Stan Maria9.1.2019
E9396MORAR COSTICAAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor9.1.2019
E8619Baceanu Ilie-CatalinCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Draghici Cornelia9.1.2019
E8620Radu Mihaela-CristinaCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Draghici Cornelia9.1.2019
E3078SZOCS E. JANOSAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan9.1.2019
E3079SZOCS J. ZSOLT-JOZSEFAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan9.1.2019
E3074TOTH I. ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan9.1.2019
E3075BUCALAU N. CRISTINELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian9.1.2019
E3081CIOBAN I. SILVIU-IOANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel9.1.2019
E3080STANCIU C. DANIEL GEORGEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel9.1.2019
E13057PETER DORINAAsociatia Fermierilor din RomaniaLucrator in cresterea animalelorU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Ujupan Georgeta1.10.2019
E16123STEGA DUMITRU-DANIELAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E15754MAILAT ANA-CAMELIAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion 06.05.2019 06.05.2019 07.05. - 09.05.2019 07.05. - 09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16129OIEGAR SORIN-VALERAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16124SANDULACHE DOINITAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11-UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16121DRAGAN MARIUS-IOANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16122DUMITRACHE CRISTIAN-ALEXANDRUAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16127ILIES VIORELAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16128LUCACIU LUCIAN-CONSTANTINAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16126ROTARU GEORGEL-MARIANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16119CIRTOAJA FLORICAAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E15752ROTARU GEORGEL-MARIANEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Lang Viorica 06.05.2019 06.05.2019 07.05. - 09.05.2019 07.05. - 09.05.2019 06.05.20195.10.2019
E15747DOBRE REMUS-BENIAMINEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Hunyadi Imre-attila 06.05.2019 06.05.2019 07.05. - 09.05.2019 07.05. - 09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E15751YUKSEL SALIHEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 06.05.2019 06.05.2019 07.05. - 09.05.2019 07.05. - 09.05.2019 09.05.20195.10.2019
E16118VARGA MIHAIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E15755NICHITA BOGDAN-IOANEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint 07.05.2019 07.05.2019 08.05. - 09.05.2019 08.05. - 09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E15749YUKSEL MARIANAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint 07.05.2019 07.05.2019 08.05. - 09.05.2019 08.05. - 09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E16125FERARU FLORIANAlthera EvalcovFierar-betonist, montator prefabricateUC1-UC9Kisgyorgy Lajos-gabor 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.10.2019
E15750MUSATESCU GEORGINA-DANIELAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor 06.05.2019 06.05.2019 07.05. - 09.05.2019 07.05. - 09.05.2019 09.05.20195.10.2019
E15748TAILORU NARCISEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor 06.05.2019 06.05.2019 07.05. - 09.05.2019 07.05. - 09.05.2019 09.05.20195.10.2019
E16196CERNICA MARIUS-MADALINAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 04.06.2019 04.06.2019 05.06.-07.06.2019 05.06.-07.06.2019 10.06.20196.10.2019
E16197ONCIOIU MARIUS-VALENTINAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 04.06.2019 04.06.2019 05.06.-07.06.2019 05.06.-07.06.2019 10.06.20196.10.2019
E16198BACIU IONELAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor 04.06.2019 04.06.2019 05.06.-07.06.2019 05.06.-07.06.2019 10.06.20196.10.2019
E16199CREMENE VLAD-IONUTAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 04.06.2019 04.06.2019 05.06.-07.06.2019 05.06.-07.06.2019 07.06.20196.10.2019
E15820COCHIOR IOSIFEMVIKA CENTRUElectrician constructorUC1-UC14Farkas Zsolt 04.07.2019 04.07.2019 05.07; 08.07-09.07.2019 05.07; 08.07-09.07.2019 10.07.20197.10.2019
E16133GHIORGHE GABRIELAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16132JUMOLCA-PRUNA MIRCEA-MIHAIAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16135BOLDIZSAR ALEXANDRU-TIBERIUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16130DUMITRU RAMONA-ELENAAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.11.2019
E16134TEPELUS DANIEL-COSTICAAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16138MOLDOVAN BOGDANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16141OIEGAR SORIN-VALERAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16142PAVEL NICOLAEAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E15756STINGA LENUTAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 06.05.2019 06.05.2019 07.05. - 10.05.2019 07.05. - 10.05.2019 09.05.20195.11.2019
E16136COZANU GHEORGHEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16131PAVEL NICOLAEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-09.05.2019 07.05.-09.05.2019 10.05.20195.11.2019
E16137TEPELUS PAUL-NICOLAEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 06.05.2019 06.05.2019 07.05.-10.05.2019 07.05.-10.05.2019 11.05.20195.11.2019
E16202DRAGOIU VASILEAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 06.06.2019 06.05.2019 07.06; 10.06-11.06.2019 07.06; 10.06-11.06.2019 12.06.20196.11.2019
E15789FRUNZA ANDREI-LAURENTIUEMVIKA CENTRUMecanic autoUC1-UC14Ursu Csongor 05.06.2019 05.06.2019 06.06-07.06; 10.06.2019 06.06-07.06; 10.06.2019 11.06.20196.11.2019
E15788STANESCU VIOREL-GABRIELEMVIKA CENTRUElectrician constructorUC1-UC14Farkas Zsolt 04.06.2019 04.06.2019 05.06-07.06.2019 05.06-07.06.2019 11.06.20196.11.2019
E16200LUNGU PETRU-ANDREIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 05.06.2019 05.06.2019 06.06-07.06;10.06.2019 06.06-07.06;10.06.2019 11.06.20196.11.2019
E15787CLEPA NICOLAEEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint 06.06.2019 06.06.2019 07.06.2019;10.06.2019 07.06.2019;10.06.2019 11.06.20196.11.2019
E16201MAGHERIU SERGIU-CIPRIANAlthera EvalcovFierar-betonist, montator prefabricateUC1-UC9Kisgyorgy Lajos-gabor 05.06.2019 05.06.2019 06.06-07.06;10.06.2019 06.06-07.06;10.06.2019 11.06.20196.11.2019
E12509HODOR N. ANA - MARIAAsociatia EDAOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG3-UCG4-UCF3-UCS6-UCS9Mocanu Andreea - Ramona28.12.2019
E12511ASAVEI C. ANDREEA - MADALINAAsociatia EDAOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG3-UCG4-UCF3-UCS6-UCS9Mocanu Andreea - Ramona29.12.2019
E12512CIOBANU G. ELENA - GEORGIANAAsociatia EDAOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG3-UCG4-UCF3-UCS6-UCS9Mocanu Andreea - Ramona29.12.2019
E12510NACU C.C. ROXANA - ANDREEAAsociatia EDAOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG3-UCG4-UCF3-UCS6-UCS9Mocanu Andreea - Ramona29.12.2019
E15790CROITORU DANIELA-LOREDANAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 06.06.2019 06.06.2019 07.06; 10.06-11.06.2019 07.06; 10.06-11.06.2019 11.06.20196.12.2019
E16259LASZLO GEZAAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 08.07.2019 08.07.2019 09.07-11.07.2019 09.07-11.07.2019 12.07.20197.12.2019
E16258MANDRU DUMITRUAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria 08.07.2019 08.07.2019 09.07-11.07.2019 09.07-11.07.2019 12.07.20197.12.2019
E15822PAP ARPAD-ELEMEREMVIKA CENTRUMecanic autoUC1-UC14Ursu Csongor 08.07.2019 08.07.2019 09.07.-11.07.2019 09.07.-11.07.2019 12.07.20197.12.2019
E15821PAP TIHAMEREMVIKA CENTRUMecanic autoUC1-UC14Ursu Csongor 08.07.2019 08.07.2019 09.07.-11.07.2019 09.07.-11.07.2019 12.07.20197.12.2019
E15823SULIMAN EDDYSEMVIKA CENTRUMecanic autoUC1-UC14Ursu Csongor 08.07.2019 08.07.2019 09.07.-11.07.2019 09.07.-11.07.2019 12.07.20197.12.2019
E13795CIORNEI IOANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice1.2.2019
E13805GRIGORE GINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina1.2.2019
E13802SORESCU-CHIRCIU GABRIEL-BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria1.2.2019
E13812BRAD GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13806BRATU MARIUS-IULIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13788CERGAN ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13807DRAGOMIR COSTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13811DRAGUTESCU ION-ELVISASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13813ION CIPRIAN-COSTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13808ISPAS CIPRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13809MIREA TITIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13810PIRVU ALEXANDRU-DANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian1.2.2019
E13799DOGARU ANDALUZIA-CRISTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.2.2019
E13800JOITA ANA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.2.2019
E13801LAVRIC ILINCAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.2.2019
E13797LALU SILVIU-MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian1.2.2019
E13815SECU MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian1.2.2019
E13798STOIAN FLORIN-VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian1.2.2019
E13792BALEA CONSTANTIN-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard1.2.2019
E13793BATANASI ROBERT-NICUSORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard1.2.2019
E13789CETATEAN CLAUS-WERNERASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria1.2.2019
E13814STOIAN DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Preda Marioara1.2.2019
E13803BODIRCA ADRIAN-CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai1.2.2019
E13804CRISTINA STELIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai1.2.2019
E13791DICU MARINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai1.2.2019
E13782DRAGOMIR NICOLAE ROBERTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai1.2.2019
E13790GEANTA PETRONEL-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan1.2.2019
E13784HANGANU CATALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan1.2.2019
E13783VLAD CORNEL-EMILIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan1.2.2019
E13787BOBOC CRISTINA-MADALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel1.2.2019
E13786LASCAIE CATALIN-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel1.2.2019
E13785MILITARU IOANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Piciorus Ioan-Andrei1.2.2019
E13796PREDOI MIHAELA-IONELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel1.2.2019
E13794MOLNAR CRISTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela1.2.2019
E9443MARACINEANU COSTIN-IONUTAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod1.2.2019
E9439ZAMFIR ANTONIO-CRISTIANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod1.2.2019
E9460DOBREANU VASILEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor1.2.2019
E9444ROSU STEFAN-FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor1.2.2019
E9437BICA CARMEN-GABRIELAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana1.2.2019
E9440COJOCARU AURELAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod1.2.2019
E9436SILISTEANU PETRU-IONUTAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor1.2.2019
E9670MOCANU I. VASILESibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile1.2.2019
E15657TISMANARU CONSTANTINEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba1.2.2019
E9458AGUSETOAIE GABRIELAAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Mihaly Daniela1.2.2019
E9445COBEANU MIHAILAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor1.2.2019
E9446CRACIUNEANU GHEORGHEAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor1.2.2019
E9447CRISTEA CATALIN-LAURENTIUAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor1.2.2019
E9456DINCA MIHAILAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Mihaly Daniela1.2.2019
E9448GHEORGHE DUMITRUAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor1.2.2019
E9449LEPADUSI CONSTANTINAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor1.2.2019
E9450MARGARITA AURELIANAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Malnasi Csilla-marta1.2.2019
E9451MOLDOVAN CRISTIANAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Malnasi Csilla-marta1.2.2019
E9455NEDELCU MARICELAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Mihaly Daniela1.2.2019
E9452PETRARIU GEORGEAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Malnasi Csilla-marta1.2.2019
E9457PLOSCARU GEORGEAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Mihaly Daniela1.2.2019
E9453SINISTEANU ALEXANDRUAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Malnasi Csilla-marta1.2.2019
E9454SOARE MADALINAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Malnasi Csilla-marta1.2.2019
E9459VIRGIL ALEXANDRUAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Mihaly Daniela1.2.2019
E15655BODNAR TRAIANEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Kisgyorgy Lajos-gabor1.2.2019
E15656EFTEMIE SABINA-MIRABELAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor1.2.2019
E15658MOCANU ILEANA-LUCICAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor1.2.2019
E9438NAE NICUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor1.2.2019
E9435ROSU REMUS-CIPRIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor1.2.2019
E15659ADAM ALEXANDRU-MARIANEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint1.2.2019
E9441BRAHA VICTORAlthera EvalcovFierar-betonist, montator prefabricateUC1-UC9Kisgyorgy Lajos-gabor1.2.2019
E9682BADARA P. IONELASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana1.2.2019
E9683BALABAN I. MARIANA-CARMENSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana1.2.2019
E9684MARIN S. IULIANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana1.2.2019
E9685MATEI N. ROXANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana1.2.2019
E9671BILBOC P. MARICELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.2.2019
E9672PANTIRU P. CRISTINELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.2.2019
E2132MICU FLORENTINMondo ConsultInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Bejan Silviu1.2.2019
E16379TOMOIAGA I. MARIAN-IONUTCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba11.2.2019
E16376GROSU G. ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert11.2.2019
E16377MUNTEANU D. DUMITRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert11.2.2019
E13841NICOLAE VASILICA-MIRELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina11.2.2019
E13842POP LIVIU-GHIOCELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMacelarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia11.2.2019
E15668GINDILA DANAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion11.2.2019
E9475COSTEA STEFAN-VALENTINAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor11.2.2019
E15667FLOREA ALIN-IULIANEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint11.2.2019
E9743DASU T. OLGUTASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.2.2019
E9744PINGHIOIU G. MARIANASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.2.2019
E9742ROTARU I. CATALINA-SIMONASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.2.2019
E9736UZUN O. MEHMETSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS7-UCS11-UCS13Csog Reka11.2.2019
E3163MOCANU G. DOINAAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6-UCS1-UCS7Csog Reka11.2.2019
E9739DUMITRU S. GRIGORESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.2.2019
E9737KISS J. ROBERTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.2.2019
E9747BUMB N. IOANSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan11.2.2019
E9746CIORA V. VIORELSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan11.2.2019
E9738SZENTE F. EMILSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie11.2.2019
E9748TORZ V. IOANSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan11.2.2019
E9749KISS M.S. REKA-ANNAMARIASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina11.2.2019
E3162VULTUR M.V. MARIUS-VALENTINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS9Dumut Ioan11.2.2019
E9741BALINT D. DENESSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif11.2.2019
E9740BRUDASCA T. PETRESibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif11.2.2019
E3169BROSCOI L. CRISTINELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel11.2.2019
E3168CEAUS G. NICOLAE-DORINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel11.2.2019
E3167OLARU Z. RELUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel11.2.2019
E16384ANTONESEI N. CONSTANTIN-VIORELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert12.2.2019
E16380GRECU G. CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert12.2.2019
E15582NEDELCU IULIANAAsociatia Vindeca-ti ViataInfirmieraU1-U11Rosu Carmen12.2.2019
E16386PRELIPCEAN S. MIHAICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert12.2.2019
E16383ROXANDARI C. MARCEL-CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert12.2.2019
E16385TOFEI I. DUMITRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert12.2.2019
E13843MARINCAS VOICU-ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin12.2.2019
E16382BUJOREANU A. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert12.2.2019
E16381GHERASIM I. MIHAICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert12.2.2019
E16388POP A. DARIUS-ADELINCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba12.2.2019
E16387ZICA C. DANIELCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba12.2.2019
E13844DINA NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai12.2.2019
E9476INDRE ADRIAN MIRCEAAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor12.2.2019
E15669BOARTA VICUEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor12.2.2019
E15670BANCIU BRUCE-REIMONDEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor12.2.2019
E9758BALOGH I. ORSOLYASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia12.2.2019
E9750DRAGOSLOVEANU D. DANUT-MARIUSSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan12.2.2019
D21441ZIDARU F. DANIELA-ALINACRFPA DOLJOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Smaranda Maria13.2.2019
E16394DINU G. LEOTIN-DANCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest13.2.2019
E16393ILINCA N. DUMITRUCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest13.2.2019
E16395MOLDOVAN G. IOAN-LUCIANCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest13.2.2019
E16397CRET G. SORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert13.2.2019
E2244MINTOIU G. CATALIN-DUMITRUSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae13.2.2019
E16390CORNIS V. VASILECalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos13.2.2019
E16392MILITARU F. CIPRIANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos13.2.2019
E16389OPRIS G. MARCEL-DANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos13.2.2019
E16391POP I. VASILECalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos13.2.2019
E14558TOMA EMANUEL-GABRIELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel13.2.2019
E13065CHIRCIU VIORICA-ELENAAsociatia Fermierilor din RomaniaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Cioroianu Ion13.2.2019
E13847COMAN IOANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina13.2.2019
E13846IONESCU ELENA-ALICEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina13.2.2019
E13848IVASCU NINELUSA-ELISABETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina13.2.2019
E16398CIOFU G. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert13.2.2019
E16396MURARIU P. PETRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert13.2.2019
E16400PICIU M. PAULCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert13.2.2019
E16399ROTARU G. CATALINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert13.2.2019
E13845MANICA CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai13.2.2019
E9756CARUCERIU I. DAN IOANSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile13.2.2019
E9752ASZALOS A. REKA-IMOLASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia13.2.2019
E9753MADARAS F. EMOKESibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia13.2.2019
E9751SIMON L. TUNDE-MARIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia13.2.2019
E9754LASZLO A. ROLANDSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.2.2019
E9755PORTIK A. ATTILASibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie13.2.2019
E9792APAVALOAE V. VASILESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9796DAMIAN T. MIHAI-CATALINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9798DUTU J. GHEORGHESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9795JIDOVU D. SILVIASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9793MAXIMIUC G. NICOLAIE-STEJARELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9790MIHALACHE M. ILIESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9791MIHALACHE N. MARIAN-ALEXANDRUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9797MURESAN G. DANIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E9794ONEA M.V. IONUT-ANDREISibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.2.2019
E3170TIRICU I. ALIN-CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel13.2.2019
E3165TOHANEAN N. SORINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian13.2.2019
D21445JUNCU-GLAVAN M.A. CORINACRFPA DOLJBucatarU1-U20Stana Emilia14.2.2019
D97933COMANICI FLORIN-SILVIUSCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG2-URITG3-URITG4-URITG5-URITG6-URITS9Anghel Simona Anca14.2.2019
E16402BAMBU C. CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian14.2.2019
E16405FLOREA L. RARES-CATALINCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba14.2.2019
E16404TURDEAN M. ALIN-MIHAICalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba14.2.2019
E13849MAER IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian14.2.2019
E13853LUPSA TRANDAFIRASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen14.2.2019
E13850MANICA CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian14.2.2019
E13855CUCULICI STEFAN-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria14.2.2019
E13856MINCU ILIEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Radu Doina14.2.2019
E13854PETRE ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria14.2.2019
E16403CALIANU M. LUCIAN-DANIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian14.2.2019
E16401TIRITEU V. VALENTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian14.2.2019
E13852MARDALE CARMENASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Negrea Vasile14.2.2019
E13851MOCANU ANGELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Negrea Vasile14.2.2019
E2134RADU ALEXANDRU LUCIANMondo ConsultLucrator in comertU9-U16Albu Lenuta14.2.2019
E9477NEACSU LAURENTIUAlthera EvalcovFierar-betonist, montator prefabricateUC1-UC9Kisgyorgy Lajos-gabor14.2.2019
E3171Dragosloveanu C. LuminitaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina14.2.2019
E3172Dragosloveanu I. GheorgheAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina14.2.2019
E3173Patru C. CristinaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina14.2.2019
E9763BURNEA G. SORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie14.2.2019
E9761CIOCIU V. CODRUT-MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie14.2.2019
E9765COLTEA M. DAN-MOISESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie14.2.2019
E9762MAVRODIN M. STEFANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie14.2.2019
E9757MOTCA I. IONUT-MARCELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica14.2.2019
E9759RADU M. MIHAI-GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie14.2.2019
E9764REIT G. PETRISOR-IONUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie14.2.2019
E9760SPARCHEZ S. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie14.2.2019
E9769CIOBANU C. CONSTANTINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-USC14Muntean Monica14.2.2019
E9770CONSTANTIN I. FLORINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-USC14Muntean Monica14.2.2019
E9766CHIRIAC G. GEORGELSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan14.2.2019
E9771SCHEULEAC I. FLORIN-FANELSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan14.2.2019
E3174CIOBANU C. CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian14.2.2019
E3175CONSTANTIN I. FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian14.2.2019
E12786FRINCU M. VALERIANAsociatia EDAOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG5-UCS6-UCS10Gheorghiu Oana - Iuliana14.2.2019
D21442IONESCU GH. SORIN-IONCRFPA DOLJOperator introducere, validare si prelucrare dateU1-U16Gegiu Elena Simona15.2.2019
D97928BALAN GABRIELSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru15.2.2019
E2245HERTANU I. ROMICASalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae15.2.2019
E2248RADU N. SABINSalt IncercMontator pereti si plafoane din ghips cartonU1-U12Trofin Viorel15.2.2019
E14560HELER CIPRIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U15Mardale Vasile15.2.2019
E13863FLORE VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice15.2.2019
E13858CIOLPAN GEORGE-ROBERTOASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard15.2.2019
E13860DUMITRU PETREASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard15.2.2019
E13865LACZAK IOSIF-LUDOVICASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria15.2.2019
E13862MITREA IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard15.2.2019
E13857SANDU DORELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard15.2.2019
E13861VASILE PAULASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard15.2.2019
E13859ZANFIR NICUSOR-IRINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard15.2.2019
E16406VLONGA T. VASILECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert15.2.2019
E2246SOROCIANU S. VASILE-ALBERTSalt IncercAgent de securitateU1-U7Moise Ion15.2.2019
E16407NAGY-GYORGY K. ELOD-RAYMONDCalex CertifLucrator in comertU1-U8Constantinescu Liliana15.2.2019
E2135SANDRU CRISTINELMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Craciun Doru Iulian15.2.2019
E13864CETATEAN CLAUS-WERNERASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai15.2.2019
E9478POP ALEXANDRU-IOSIFAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod15.2.2019
E9479TOROK ROBERT TIBERIUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod15.2.2019
E9481TANASE VASILEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor15.2.2019
E9484GUTU MARIAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana15.2.2019
E9768JANKA G. TAMASSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile15.2.2019
E9480CIRIMBEI CRISTIANAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor15.2.2019
E15673SALI MAGDOLNAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor15.2.2019
E9483COJOCARU NICOLAEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor15.2.2019
E9482GRIGORE RARES-MIHAIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor15.2.2019
E15672BIBIRE SIMONAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor15.2.2019
E15671STUPU NINA MARIANAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor15.2.2019
E3196ADIACONITEI N. ANCA-MARIAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina15.2.2019
E3197ONU D. MIRELAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina15.2.2019
E3198STESCU G. PETRONELA-CATALINAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina15.2.2019
E9773BADILA M.C. MARIAN-GEORGESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.2.2019
E9779BUDE N. NICOLAE CIPRIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.2.2019
E9775CHITU I. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.2.2019
E9772COZAC G. GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.2.2019
E9777FACAIANU I. SORIN-VASILESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.2.2019
E9776MOCANU I. DINUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.2.2019
E9778MOSORA I. MARCEL-AURELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.2.2019
E9767DINESCU G. MIRCEASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica15.2.2019
E9158DOBROTA VIORICAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS12Toader Adriana Ancuta15.2.2019
E9158DOBROTA VIORICAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS12Toader Adriana Ancuta15.2.2019
E3176SZASZ F. FERENCAFACOV Calificari ProfesionaleBrutarUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Vegh Sabina-dorina15.2.2019
E16411COSTEA I. ADRIAN-IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos16.2.2019
E16410LENTZ-SINTIONESCU P. MARIUS-PETRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos16.2.2019
E16409BUCUR I. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.2.2019
E16408FELECANU J. CATALIN-MARINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.2.2019
E9783SZELES I. MIHALYSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie16.2.2019
E9781SERBAN I. CRISTIANSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mogda Gabriel16.2.2019
E3177NAGY V. CSABAAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile16.2.2019
E3199BALAZS-BECSI A. GABRIELLAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-USC10Stefan-mereuta George16.2.2019
E9780PORTIK-CSERES K. JOZSEFSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan16.2.2019
E3179CATARGIU I. MARIUS-LUCIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan16.2.2019
E3180CHIRIAC G. GEORGELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan16.2.2019
E3182GAMBESCHI L. COSTELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan16.2.2019
E3178RUSU G. PETRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan16.2.2019
E3181SCHEULEAC I. FLORIN-FANELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan16.2.2019
E9782NEMETH L. ATTILA GABORSibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Melinte-olteanu Nicolaie16.2.2019
E9799BALAZS-BECSI A. GABRIELLASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George17.2.2019
E9784FARKAS L. SANDORSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica17.2.2019
E3188NEMETH L. ATTILA GABORAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel17.2.2019
E3185APAVALOAE V. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan17.2.2019
E3184CROITOR G. SORIN-IOANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan17.2.2019
E3183LUHAN D. IONUT-DRAGOSAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan17.2.2019
E3186MIHALACHE M. ILIEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan17.2.2019
E3187MIHALACHE N. MARIAN-ALEXANDRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan17.2.2019
E3207BODA L. LASZLOAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer17.2.2019
E3208BODA L. LASZLOAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer17.2.2019
D97925IONESCU MIHAI FLORINSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru18.2.2019
D97934IANCU VLAD-IOANSCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG2-URITG3-URITG4-URITG5-URITG6-URITS7-URITS8-URITS9Anghel Simona Anca18.2.2019
E13867BARANY FRANCISC-GIANIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian18.2.2019
E13866CETATEAN CLAUS-WERNERASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela18.2.2019
E16412IVAN C. ALEXANDRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert18.2.2019
E16413ANISIEI A. FLORIN-VIORELCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba18.2.2019
E15674VRANCEANU FLORINEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor18.2.2019
E16332MIRICA RAZVAN - FLORIN VALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Pantazescu Camelia18.2.2019
E3210LARGEANU N. ANCAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina18.2.2019
E3202LOBONT-POP I. VIORICA-IONELAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina18.2.2019
E3201MOLDOVAN V. DUMITRINA-LAURAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina18.2.2019
E3209MOLDOVAN V. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina18.2.2019
E3200STESCU I. MARGARETAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina18.2.2019
E9788SERBAN I. CRISTIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie18.2.2019
E9787POP A. ALEXANDRU-PAULSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie18.2.2019
E9786FALAMAS I. COSMIN-IOANSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Mogda Gabriel18.2.2019
E9785BICICOI-BOTA A. ADRIAN-VASILESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel18.2.2019
E3190BALAN V. GHIORGHITAAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan18.2.2019
E3191BIG V. VASILE-GABRIELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan18.2.2019
E3192SCHEULEAC D. ANDREI-GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan18.2.2019
E3193SCHEULEAC D. PETRICAAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan18.2.2019
E3194PAKUCS G. GABORAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel18.2.2019
E3189DUMITRU I. CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCG1-UCG6-UCS1-UCS10Szocs Emese18.2.2019
D97931MATEI MIRCEASCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG2-URITG3-URITG4-URITG5-URITG6-URITS9Anghel Simona Anca19.2.2019
E16414CUBITCHI C. CORNEL-CLAUDIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert19.2.2019
E13877COMANITA DANIEL-COSMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice19.2.2019
E13893DRAGU DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13885EFTEMIE MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13878ENACHE NICULINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13886HANTU NECULAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13887IACOB SITAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13879IURAS VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13888MIRODONE TOADERASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13889MOCANU TOMAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13880NEGREA IONUT-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13881PAVEL OANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13890PUICA TOADERASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13882SANDU MARIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13891SAVA NELUTAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13883STANCU ANDREEA-NICOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13884TIRDEA TOADERASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina19.2.2019
E13876BADEA OVIDIU-FLORIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta19.2.2019
E13892CATUNA TRAIAN OCTAVIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian19.2.2019
E13870PETCU GEORGELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel19.2.2019
E13871RADA CRISTI-CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel19.2.2019
E13868FAGADAR MINODORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria19.2.2019
E13894STEFANACHE MARIANA-DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Colpacci Tanta19.2.2019
E13875ZETEA GICA-IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria19.2.2019
E16415NEMES I. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert19.2.2019
E13873COJOCARU LILIANA ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Petre Nicoleta-Antuaneta-Diana19.2.2019
E13872ONCIU ALEXANDRU GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel19.2.2019
E13869MICHITELE-STAN RODICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica19.2.2019
E13874MOLDOVEANU IOANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica19.2.2019
E13895TITU ALIN-COSMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica19.2.2019
E9487CONSTANTIN ALEXANDRUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod19.2.2019
E9486SOROCEAN EUGENIAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana19.2.2019
E15676PROFIRA MARIUS-STELIANEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint19.2.2019
E9485MANOLACHE SAVAAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor19.2.2019
E15675MIHART PETRE LAURENTIUEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint19.2.2019
E9821LINCAN R. ROMEO-CONSTANTINSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena19.2.2019
E9819NICOLAE S.M. IOANA-NICOLETASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena19.2.2019
E9820UNGUREANU V. IONUTSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena19.2.2019
E9801BALINT M. EDITHSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George19.2.2019
E9802FEHER I. EVASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George19.2.2019
E9800FEHER S. GYOZOSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George19.2.2019
E9806BALOG I. LEVENTESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie19.2.2019
E9803BALOG S. KAROLYSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie19.2.2019
E9805MATYAS G. LASZLOSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie19.2.2019
E9804MITRA B. ZSOLTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie19.2.2019
E3195CHIRCIU V. VICENTIU-IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile19.2.2019
E3203FALAMAS I. COSMIN-IOANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel19.2.2019
E9789FEKETE F. GIZELLASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Damian Ioan19.2.2019
E10021FEKETE F. GIZELLASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Damian Ioan19.2.2019
E2136CRACIUN GHEORGHEMondo ConsultInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCS1-UCS4-UCS1-UCS4Bejan Silviu19.2.2019
E9706CEZAR I. ILEANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George2.2.2019
E9704RADU T. ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George2.2.2019
E9705SMEU N. NICOLETASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George2.2.2019
E9690BAGIU M. MIHAITA-GABRIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer2.2.2019
E3128MORAR S. CORNELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer2.2.2019
D21443MIHAI P. GHEORGHITACRFPA DOLJOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Smaranda Maria20.2.2019
E16418LECHEA I. NICACalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert20.2.2019
E2249NEAGU A. COSTELSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae20.2.2019
E14566SIRBU ANDREI-DANIELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica20.2.2019
E14567STANICA DORINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica20.2.2019
E14563MANESCU MIHAIFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe20.2.2019
E14562PORUMBOIU REMUSFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe20.2.2019
E14565SECIU DAN-CLAUDIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel20.2.2019
E14564STEFAN NICOLAEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe20.2.2019
E16416CIURAR I. ADRIANCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke20.2.2019
E16419COMANAR I. RODICACalex CertifBucatarU1-U20Para Ana20.2.2019
E13903BADEANU NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13899GRIGORE IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13897MUNTEANU FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13898NAE MIHAILASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13904NEACSU GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13909NITOIU GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13900PANTEA VIORELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13912PAVEL MIHAIL-DANUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13906POPESCU IULIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13896PRIPU MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13908RADU VIOREL-IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13902STANCIU COSTELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13910TANASE IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13901UNGUREANU ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13911VOICA GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13905VOICA VICTORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13907ZAHARIA GABRIEL-CLAUDIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.2.2019
E13926APOSTOL MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13916CIUCURE DUMITRU-LOUISASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.2.2019
E13922DRAGHICI RADUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13915DUMITRU STELUTA-GABRIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.2.2019
E13925DUTA VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13927GHINIA VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13920GIUBEGA GHEORGHE-EDUARDASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13921LUNCA CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13924MATACHE NICUSOR-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13917MINDRUTA ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.2.2019
E13914PETRE-LAZAR NICOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.2.2019
E13918POPESCU ANDREI-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.2.2019
E13919RADU VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.2.2019
E13923SANDU MARIAN-GEORGELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.2.2019
E13913YANG MALIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.2.2019
E13931BACIU NONIC-ARMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian20.2.2019
E13932MOCAN TEODOR-AVRAMASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian20.2.2019
E13930VIGH ZOLTANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian20.2.2019
E16417MATEI R. CORNELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert20.2.2019
E2247BURSUC T. MARINELSalt IncercAgent de securitateU1-U7Moise Ion20.2.2019
E16420PISU R. IOANCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba20.2.2019
E13929ENE ALEXANDRU-CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel20.2.2019
E13928ENE IULIANA-RAMONAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel20.2.2019
E15677DINU RITAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint20.2.2019
E3211BRATOSIN I. FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleBarmanUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS7Gaitan Alina20.2.2019
E9822FARKAS L. SANDORSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS7-UCS11-UCS13Csog Reka20.2.2019
E9810MANEA I. FLORINSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia20.2.2019
E9808MICLEA S. ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia20.2.2019
E9809OLARU S. GEORGETASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia20.2.2019
E2137DANITA DUMITRUMondo ConsultDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS8-UCS10Popescu Anghelus20.2.2019
E9807POPA M.P. SERGIUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel20.2.2019
E3204JINGA I. LAURENTIU-IOANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan20.2.2019
E16425CIOCONEA S. PAVELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert21.2.2019
E16424ISTRATE N. CONSTANTIN-DORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert21.2.2019
E16423SCHIOPU R.I. NICOLAE-LIVIU-LAURCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert21.2.2019
E16421BARZA V. VASILECalex CertifDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Olah Zsolt-attila21.2.2019
E16426CODREANU G. CRISTINELCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba21.2.2019
E2138GASPAR MARIUSMondo ConsultElectrician in constructiiU1-U14Tudor Marius Marian21.2.2019
E16427VERGA A. SERGIU-IULIANCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba21.2.2019
E13934BERECHET LAURENTIU-CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae21.2.2019
E13935MORAR VALERIU-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian21.2.2019
E13933NITU NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae21.2.2019
E13936DINU IONUT-VIORELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela21.2.2019
E13937MARGARIT IULIA-GEORGIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela21.2.2019
E13938MATAC STEFAN-IOACHIMASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela21.2.2019
E16422GLIGA Z. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert21.2.2019
E2250RAILEANU P. LAURENTIUSalt IncercAgent de securitateU1-U7Moise Ion21.2.2019
E13939NEAGOE MARINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel21.2.2019
E9488NOJAC VITALIEAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod21.2.2019
E9489RADEANU STEFANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor21.2.2019
E16334CIUPE GHEORGHEVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion21.2.2019
E16333MOLDOVAN GHEORGHEVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion21.2.2019
E16335MOZA GHEORGHE - DAN VALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion21.2.2019
E9813BURCIU G. DANIELSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia21.2.2019
E9812JIPA A. RODICASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia21.2.2019
E9814MANAILA C. MARIA-FLORENTINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia21.2.2019
E9811PORCEANU D. MIHAELA-TEODORASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia21.2.2019
E9815GODRI F. FERENCSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie21.2.2019
E2140VOJ AURELIANMondo ConsultDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS8-UCS10Popescu Anghelus21.2.2019
E3205CIUBOTARU C. MARIAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Klarik Maria-Antonia21.2.2019
E9823KIDIK M. TUGCESibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Vegh Sabina-dorina21.2.2019
E9826DRAGULINESCU F. ADRIANSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif21.2.2019
E9825GYORGYDEAK A. CSABASibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif21.2.2019
D21444MINDRUSCA I. DANIELACRFPA DOLJBucatarU1-U20Cirstea Florina22.2.2019
D97929PARASCHIV SORIN-IONUTSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru22.2.2019
E16432DROANGA G. VICTOR-OVIDIUCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos22.2.2019
E16434FURDUI C. BOGDAN-GABRIELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos22.2.2019
E16431GAINARU O.V. HORATIU-CRISTIANCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos22.2.2019
E16433MACOVEI V. RADU-TEODORCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos22.2.2019
E2253MALUREANU S. LUCIANSalt IncercMontator pereti si plafoane din ghips cartonU1-U12Trofin Viorel22.2.2019
E2254NECHIFOR G. MIHAI-LIVIUSalt IncercZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Coman Corneliu22.2.2019
E13947NICHITA VALENTINA-FLORINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Colpacci Tanta22.2.2019
E13942BIRZILA MARINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian22.2.2019
E13943PETROSEL NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian22.2.2019
E13944SERBAN MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian22.2.2019
E13946STROILA MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian22.2.2019
E13945UNGUREANU TRAIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian22.2.2019
E13940DINU GEORGE-CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin22.2.2019
E13941TATOMIR FLORIN-CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin22.2.2019
E16429CERCEL A. AURELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert22.2.2019
E16428CONSTANTIN V. MARINEL-COSTELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert22.2.2019
E16430FRASILA V. CRISTINELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert22.2.2019
E2251COSTANDACHE I. SILVIUSalt IncercAgent de securitateU1-U7Moise Ion22.2.2019
E13948TICA DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai22.2.2019
E9490BUCSA CATALINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.2.2019
E9495GIRLA ADRIANAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor22.2.2019
E9816DEGI A. ALBERTSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile22.2.2019
E15678COCIS IOANEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor22.2.2019
E9494COVRIGEANU ALEXANDRUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.2.2019
E9492GRIGORE NICUSOR-ALEXANDRUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.2.2019
E9493MUNTEANU DANUTAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.2.2019
E9491NITU IONUT-ALINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.2.2019
E14331LAUDACESCU IOAN SERGIUACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica22.2.2019
E14330RADULESCU OVIDIU IONEL ACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica22.2.2019
E3235DANI G. ANNA-IBOLYAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina22.2.2019
E3234POPA N. ANA-MARIAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina22.2.2019
E9833BACIU V. DUMITRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.2.2019
E9828DEAC M.V. MARIUS-GABRIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.2.2019
E9829DOBRE M. CONSTANTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.2.2019
E9832MINDRU I. PAUL-STEFANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.2.2019
E9830RUGINA D. LAURENTIU-DUMITRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.2.2019
E9831RUGINA E. DUMITRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.2.2019
E2141PINTOIU FLORIN - CRISTINELMondo ConsultDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS8-UCS10Popescu Anghelus22.2.2019
E9827BACIU N. IONELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica22.2.2019
E16436BALOG C. ADRIAN-CORNELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos23.2.2019
E16435BREDA D. ROBERT-ATTILACalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos23.2.2019
E2255APASCARITEI G. CORNELIUSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae23.2.2019
E2256APETROAIE N. IOANSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae23.2.2019
E16437KINCSES J. JOZSEFCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos23.2.2019
E2258PENCIU T. SORINSalt IncercAgent de securitateU1-U7Moise Ion23.2.2019
E9835BRANDUS-CICEO V. DANIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel23.2.2019
E9834GRIGORAS M. MIRCEA-VLADSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel23.2.2019
E3215KEREZSI F. LAJOSAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel23.2.2019
E3214KISS J. JANOSAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel23.2.2019
E3213PREZSMER M. LASZLOAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan23.2.2019
E3212TIMAR-LACZKO I. ANDREIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan23.2.2019
E3217Nistea N. RodicaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria24.2.2019
E3216NISTEA V. SABINAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Chiricescu Ana-maria24.2.2019
D21446STEFAN D. CLAUDIA SIMINACRFPA DOLJOperator introducere, validare si prelucrare dateU1-U16Gegiu Elena Simona25.2.2019
E13949LIXANDRU MARIAN-VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Mihai Cristina-elena25.2.2019
E16439CRACIUN V.D. CIPRIAN-DORELCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Makszim Albert25.2.2019
E16440CUCIRCA A. SILVIU-ADRIANCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Makszim Albert25.2.2019
E16438NICOLESCU N. LAZARCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Makszim Albert25.2.2019
E16337MARISCAS IOAN DANUTVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion25.2.2019
E16336SALAJAN ALEXANDRUVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion25.2.2019
E14333TRINCU ROXANA IONELAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCC-1-UCS-4Medragoniu Cristian25.2.2019
E14332BOSINICA CONSTANTIN ADRIANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica25.2.2019
E3218TOMA I.B. ANA-MARIAAFACOV Calificari ProfesionaleBarmanUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS7Vegh Sabina-dorina25.2.2019
E9838PORTIK-CSERES K. JOZSEFSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie25.2.2019
E9847RUGINA T. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian25.2.2019
E9836BALCAN V. ADRIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie25.2.2019
E9844BORS A. OVIDIU-NICOLAESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian25.2.2019
E9845CIOCIRTAU D. FLORIN-DORELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian25.2.2019
E9843CIUBUCA D. VASILESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian25.2.2019
E9848ORSINI S. SEBASTIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian25.2.2019
E9846PLATON A. LUCIAN-DANIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian25.2.2019
E9837PORTIK-CSERES P. KAROLYSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie25.2.2019
E3219GAL I. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile25.2.2019
E3220KOVACS I.S. ISTVAN-TIBORAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile25.2.2019
E3221SANDOR I.B. JOZSEF-ATTILAAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile25.2.2019
E3222NAGY G. ELEONORAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Klarik Maria-Antonia25.2.2019
E9839BUDILEAN A. IOAN-PAVELSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif25.2.2019
E3256ANGHEL C. IONELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer25.2.2019
E3258CALU C. NINEL-CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer25.2.2019
E3257DOBRIN C. STANICAAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer25.2.2019
E3259PANTURU A. IONAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer25.2.2019
E16443IONITA P. EUGENCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert26.2.2019
E16441PARASCA M. CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert26.2.2019
E16445BUMBARU L. REMUS-SEBASTIANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos26.2.2019
E16444DRUTA T. ACHIM-IOANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos26.2.2019
E13950PITIRIM GEORGETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.2.2019
E9842PRAJICA V. MIHAISibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin26.2.2019
E16338GHERGHISAN ALEXANDRUVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Marichescu Constantin26.2.2019
E9884BACI G.I. MARIUS-MIHAISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.2.2019
E9882STOIAN N. EUGENSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.2.2019
E9841LEAHU I. MILTRED-DIANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia26.2.2019
E9881MARTIN M. LOREDAN-MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.2.2019
E9883NIADA M. FABRICIOSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.2.2019
E9851DUMITRU V. ADRIAN-LEONARDSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Mogda Gabriel26.2.2019
E9854NEGOITA I. IOSIFSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Mogda Gabriel26.2.2019
E9853MIU I. CATALINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel26.2.2019
E9850GEORGESCU G. GIULIO-SEBASTIANSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Mogda Gabriel26.2.2019
E3223BENEDEKFFY A. IRENAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS3-UCS9Klarik Maria-Antonia26.2.2019
E9840BORZOS I. FLORINSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Damian Ioan26.2.2019
E9855KISS M. IRENSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba26.2.2019
E9857MATE A. ERZSEBETSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba26.2.2019
E9856SZENTE F. EMILSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba26.2.2019
E9852MARINESCU I. GHEORGHESibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel26.2.2019
E3224MARINESCU I. GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel26.2.2019
D97927BUZOIANU CATALINSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru27.2.2019
D97926VICOL ADRIANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru27.2.2019
D97932TIGIRLAS MIHAISCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG2-URITG3-URITG4-URITG5-URITG6-URITS9Anghel Simona Anca27.2.2019
E2263HUDZINSCHI V. SERGHEISalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae27.2.2019
E2260POSTOLACHE M. LUCIAN-IONUTSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Petrica27.2.2019
E13951TANASESCU ANA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina27.2.2019
E16447CALUGAR G. TUDOR-ANDREICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert27.2.2019
E16446FLOREA L. RARES-CATALINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert27.2.2019
E2259OVIDENIE C. PETRICASalt IncercAgent de securitateU1-U7Moise Ion27.2.2019
E13066DEACONU MARIAN- IOANAsociatia Fermierilor din RomaniaLucrator in cresterea animalelorU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Filip Aurel27.2.2019
E9496BACIU CONSTANTIN ADRIANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod27.2.2019
E9862KELEMEN A. SANDORSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica27.2.2019
E9861OANCEA N. IONUTSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica27.2.2019
E9497VISAN IONUTAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor27.2.2019
E3239ATOMII I. IONELA-CATALINAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina27.2.2019
E3240DORUS V. GEORGIANA-VALENTINAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina27.2.2019
E9915BALABAN D. GEORGIANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana27.2.2019
E9914DUMITRASCU D. ANISOARA-DANIELASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana27.2.2019
E9916LICACIU G.V. IONELA-MIHAELASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana27.2.2019
E9917ODOBASA T. LENUTA-ALINASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana27.2.2019
E9864TODINCA P.L. LIVIU-MARCELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie27.2.2019
E9860AMBRINOS C. FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.2.2019
E9865OPREA V. VALER-ROBERTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie27.2.2019
E9863RUCSANDU I. IONELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie27.2.2019
E9866SFERLE V. VASILESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie27.2.2019
E9867STANCIU C. FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie27.2.2019
E9859MIU I. CATALINSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mogda Gabriel27.2.2019
E9858GEORGESCU G. GIULIO-SEBASTIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel27.2.2019
E3232ANTON I. CRISTIAN-FLORIANAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile27.2.2019
E3231KELEMEN V. ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile27.2.2019
E3225AMBRINOS C. FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel27.2.2019
E3228AMBRINOS N. GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel27.2.2019
E3229DUMITRU V. ADRIAN-LEONARDAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel27.2.2019
E3226MILITARU I. IULIANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel27.2.2019
E3227MIU I. CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel27.2.2019
E3230NEGOITA I. IOSIFAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel27.2.2019
E3241SUTEU A. BELA-BOTONDAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Ratkay Tibor - Istvan27.2.2019
E3233PAVEL O. SILVIA-FLORENTINAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG3-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Vigheci Claudia27.2.2019
E9888DIMA G. ERIKASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Vegh Sabina-dorina27.2.2019
E9885EOTVOS G. MONIKASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Vegh Sabina-dorina27.2.2019
E9887MOCSIL C.T. MAGDOLNASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Vegh Sabina-dorina27.2.2019
E3242FARCAS M. FLORIN-MIRCEAAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan27.2.2019
E3246FARCAS Z.V. OLIMPIUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan27.2.2019
E3245FARCAS Z.V.CLAUDIU-SORINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan27.2.2019
E3247LORINT G. AURELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan27.2.2019
E3243MOLDOVAN F. IOAN-SORINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan27.2.2019
E3244MOLDOVAN I.S. DANIEL-CLAUDIUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan27.2.2019
E3237DATCU M. FLORICAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena27.2.2019
E3236DOBRIN C. VASILICAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena27.2.2019
E3238MIHU T. ILINCAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena27.2.2019
D97936CRACIUN VASILESCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru28.2.2019
D97938MUSAT MARIANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru28.2.2019
D97930NAZARU SORINSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru28.2.2019
D97939PETCU ROMULUSSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru28.2.2019
E16450HIRLEA C. ROMICACalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian28.2.2019
E16451HIRLEA R. ALIN-ALEXANDRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian28.2.2019
E16452PRAJESCU I. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian28.2.2019
E15583RADU MIRELAAsociatia Vindeca-ti ViataInfirmieraU1-U11Apintiliesei Dumitru28.2.2019
E16458SCURTU N. VASILECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos28.2.2019
E14568ARDELEAN CASIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe28.2.2019
E14571BALINT EDWARD-EMANUELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E14575FLOREA CRISTIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E14570MUNTIANU ADRIAN-VASILEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E14576MUSAT MIHAI-ALEXANDRUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E14569NEGRU NECULAI-ADRIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E16453RUS N. IOANCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba28.2.2019
E14574SINCO IURIEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E16454STRUGARI I. NICOLAE-DARIUSCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba28.2.2019
E14572UNTILA VASILEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E14573ZUZA ROSTISLAVFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.2.2019
E13956MALDAIANU DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAsfaltatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Neacsu Mihai-Claudiu28.2.2019
E13954TURIAC CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel28.2.2019
E13957JULA MARIAN-OLIMPIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian28.2.2019
E13953SEIMEANU MARIAN-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Serban Marian28.2.2019
E13958STAFICIUC SORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian28.2.2019
E13955CHIRILA ZAMFIRASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Radu Doina28.2.2019
E13952DANA SIMONAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela28.2.2019
E16449APETREI D. ALEXANDRU-DORUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian28.2.2019
E16448ENACHE L. VLAD-LUCIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian28.2.2019
E16457RUS N. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos28.2.2019
E16456SCURTU V. VASILE-FLORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos28.2.2019
E16455STRUGARI I. NICOLAE-DARIUSCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos28.2.2019
E13959DRAGHIA ALIN-IULIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTractoristU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel28.2.2019
E13960PUCIUMANDEA IONUT-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTractoristU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel28.2.2019
E9498SERBAN MIRCEAAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod28.2.2019
E15680FILIP MIHAELAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion28.2.2019
E15681MARA EUGENIAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion28.2.2019
E9500FLOREA CRISTIANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod28.2.2019
E9499PANA ALEXANDRU-VIORELAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod28.2.2019
E16339BAHNA IULIAN - GABRIEL VALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion28.2.2019
E16340HURGOI NICOLAE - DANIEL VALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion28.2.2019
E15679BALAN SORIN-VIVIEMVIKA CENTRUPizzarUC1-UC8Kovacs Magor-istvan28.2.2019
E9892AMZA M. IONUT-GABRIELSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina28.2.2019
E3277ANTAL V. IMREAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Fazakas Eugen28.2.2019
E9893BALDOVIN S. DRAGOS-MARIUSSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina28.2.2019
E10108VELICU N. IONELA-JANINASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina28.2.2019
E3261MOCANU G. MONICAAFACOV Calificari ProfesionaleBarmanUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS7Gaitan Alina28.2.2019
E3262Janos E. AngelaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina28.2.2019
E9876DACZO A. ATTILA-FERENCSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Melinte-olteanu Nicolaie28.2.2019
E9877CSASZAR J. LEVENTESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.2.2019
E9872FARCAS M. FLORIN-MIRCEASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.2.2019
E9880ALBERT F. FERENCSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.2.2019
E9889ASIMIONESEI C. PETRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.2.2019
E9890COTRUTA D. PETRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.2.2019
E9873FARCAS P. PETRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.2.2019
E9874FARCAS Z.V. CLAUDIU-SORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.2.2019
E9875FARCAS Z.V. OLIMPIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.2.2019
E9879MIHAI S. MARCELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie28.2.2019
E9871PIRI R. FLAVIU-RAZVANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.2.2019
E9868ANCA I. MARCELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica28.2.2019
E9900DRUGU S.I. CRISTIAN-MARIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel28.2.2019
E9869SANSU I. CATALINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica28.2.2019
E9899VACAREANU I. DANIEL-CASIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel28.2.2019
E9878BODNAR C. COSTELSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie28.2.2019
E3263BALLA M. EUGEN-VALENTINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel28.2.2019
E3264LUKACS K. KAROLY-LORINCZAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel28.2.2019
E3252MILIAN V. FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel28.2.2019
E3248MARC R. CLAUDIU-REMUSAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS4-UCS7Dumut Ioan28.2.2019
E3250MOLDOVAN F. IOAN-SORINAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS4-UCS7Dumut Ioan28.2.2019
E3249VARHANIOSCHI I. SORIN-RUDOLFAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS4-UCS7Dumut Ioan28.2.2019
E3251LORINT G. AURELAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS5-UCS7Dumut Ioan28.2.2019
E9870MOLDOVAN I.S. DANIEL-CLAUDIUSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan28.2.2019
E3260ANDRICI G. ADRIANAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina28.2.2019
E3253ANCA I. MARCELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer28.2.2019
E3254CASA I. IOAN-DANIELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCG1-UCG6-UCS1-UCS10Gajdo Eva28.2.2019
E3255DRAGULINESCU F. ADRIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCG1-UCG6-UCS1-UCS10Gajdo Eva28.2.2019
E9696MUNTEAN I.I. ANDREEASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia3.2.2019
E14128MANG VALERIU IOANDIACOSTAMPETInstalator apa-canalU1-U10Elekes Balutoiu Francisc4.2.2019
E9461CRISTEA DANIELAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod4.2.2019
E15660BURIAN DAMASCHIN-LUCIANEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Kisgyorgy Lajos-gabor4.2.2019
E16331SANDU AURELVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion4.2.2019
E9686FARKAS N. EMESESibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS7-UCS11-UCS13Csog Reka4.2.2019
E9721GHEORGHITA N. CLAUDIUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica4.2.2019
E9720NEGRUTIU O. IONUT-ALEXANDRUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica4.2.2019
E9688GRIDIAN C. CONSTANTIN-SORINSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie4.2.2019
E9689VELEA I. GELU-VOICUSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie4.2.2019
E9687VELEA I. VASILE-DACIANSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-UCG5-UCG7-UCS8-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie4.2.2019
E3129SZENTE F. EMILAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel4.2.2019
E9691GAL E. TIBORSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.2.2019
E9692GOSESCU N. SORIN-STEFANSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.2.2019
E9694NIMIRCEAG I. VIORELSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.2.2019
E9693PRESECAN A. NICOLAE-LUCIANSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.2.2019
E16101STOIAN STELIAN-DANIELAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Malnasi Csilla-marta 24.04.2019 24.04.2019 25.04.-30.04.2019 25.04.-30.04.2019 02.05.20195.2.2019
E15742STRAT NICOLETA-GABIRELAEMVIKA CENTRUPizzarUC1-UC8Hunyadi Imre-attila 24.04.2019 24.04.2019 25.04. - 30.04.2019 25.04. - 30.04.2019 30.04.20195.2.2019
E14542TIRON DUMITRUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Mardale Vasile5.2.2019
E2133NECULA FRUSINAMondo ConsultLucrator in comertU9-U16Albu Lenuta5.2.2019
E9464CHELARIU IONAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod5.2.2019
E15661NEGRU NATALIAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor5.2.2019
E9462CHIRIAC IONELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor5.2.2019
E9463MUNTEAN CIPRIAN-OVIDIUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor5.2.2019
E9697KERTESZ A. SANDORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.2.2019
E9698MARIN V. NICOLAESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG7-UCG11Melinte-olteanu Nicolaie5.2.2019
E9712CSAKI A. LORANDSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.2.2019
E9707MUNTEANU C. ADRIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica5.2.2019
E9711RADULY I. IMRESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.2.2019
E3131PELIN M. IORDACHE-IONELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian5.2.2019
E3130MARTON D. EVA-MAGDOLNAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-USC10Klarik Maria-Antonia5.2.2019
E9709CUCUTA A. ROBERTSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba5.2.2019
E9708KOZMA A. GELLERTSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba5.2.2019
E9710PORTIK E. CSONGORSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba5.2.2019
E9716STEFANOVICI J. GHEORGHESibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Oniga Adrian5.2.2019
D21439MARCU M. MIHAIL-SORINCRFPA DOLJOperator introducere, validare si prelucrare dateU1-U16Gegiu Elena Simona6.2.2019
E14544CIOCAN NICOLAE-VALENTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica6.2.2019
E14547NINE IONUT-VIORELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica6.2.2019
E14545STANCESCU EMANUEL-IONUTFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica6.2.2019
E14546VIZITIU ALIN-SEBASTIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Lucica6.2.2019
E14543POPESCU CRISTIAN-DANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe6.2.2019
E9465PASCALAU DORIN-MARIUSAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor6.2.2019
E9713MARIN D. DRAGOS-NICOLAESibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica6.2.2019
E15662NICOARA MARIUS-IOANEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor6.2.2019
E15664STIRBU DUMITRUEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Kisgyorgy Lajos-gabor6.2.2019
E15663STIRBU VIORICAEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Kisgyorgy Lajos-gabor6.2.2019
E14329SABAU SIMONAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCC-1-UCS-4Medragoniu Cristian6.2.2019
E9699ANDRONACHI S. CRISTINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia6.2.2019
E9695FLOROIU I. OITASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia6.2.2019
E9701PARASCHIV G. CONSTANTINSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia6.2.2019
E9700VEREGUT I. LUCIA-ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia6.2.2019
E9717IORGA D. PETRUSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Oniga Adrian6.2.2019
E9702GYORGYI M. MARTONSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan6.2.2019
E9703INCZE I. IOANSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan6.2.2019
E3152BADARAU P. MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan6.2.2019
E3135BARTES V. ADRIAN-MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3133BEBLEA I. CLAUDIU-TOADERAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3153BOGDAN C. DANIEL-GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan6.2.2019
E3134CODACZ P.A.S. PETRU-MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3141HABOR I. SORINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3136HATOS M. LAURENTIU-DORINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3139MOLDOVAN I.P. IOAN-MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3137MORAR V. IOAN-ADRIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3132MURESAN L. MARINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3140MURESAN P. EMILAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E3138SCURTU N. VASILE-MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu6.2.2019
E9722CAZAN I. CRISTISibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif6.2.2019
E9723BUMB N. IOANSibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel6.2.2019
E9724CIORA V. VIORELSibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel6.2.2019
E9725TORZ V. IOANSibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel6.2.2019
E15808PLESA IONICAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Rosiulescu Victor-nicusor 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.2.2019
E15809ALEXE DORINEMVIKA CENTRUElectrician constructorUC1-UC14Farkas Zsolt 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.2.2019
E15812BUSTIUC VASILICA TIOFILEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.2.2019
E15810STUDNICZKY CAROL-DANIELEMVIKA CENTRUElectrician constructorUC1-UC14Farkas Zsolt 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.2.2019
E15811TINCU NICOLAE-CORNELIUEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.2.2019
D21440CAPATINA Z. ECATERINACRFPA DOLJBucatarU1-U20Cirstea Florina7.2.2019
D97935BABES ION-MARIANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Croitoru Daniela7.2.2019
D97937RIZEA NICOLAESCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Croitoru Daniela7.2.2019
E13818BANU RADUCU-MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice7.2.2019
E13834CIRSTEA IONUT-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Chiritoiu Rodica-ioana7.2.2019
E13835DIACONU IOANA-DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Chiritoiu Rodica-ioana7.2.2019
E13829MARCU LUCICA-ANA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice7.2.2019
E13830OPREA MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice7.2.2019
E13836POP IOSIFASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian7.2.2019
E13062MLADIN NICULAE-ILIEAsociatia Fermierilor din RomaniaTractoristU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel7.2.2019
E13833PREDA ION NELUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMacelarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia7.2.2019
E13825MARIN COSMIN-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaPatiserU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13Buruleanu Claudia-lavinia7.2.2019
E13824PRODAN IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian7.2.2019
E13837COBZARIU IONUT-BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela7.2.2019
E13817MARESCU BEATRICE GEORGIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela7.2.2019
E13822LAZAR CRISTINA-DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare batrani la domiciliuU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U13-U15-U16-U17Nicolae Andreea7.2.2019
E13826BEDE LASZLOASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan7.2.2019
E13820PANTAZI MIHAI-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan7.2.2019
E13819SURUCEANU DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan7.2.2019
E13827URSU SAMUELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan7.2.2019
E13828ZOITANU CEZAR-MIHAILASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U16Diaconescu Ioan-dan7.2.2019
E13821CRISTEA IONUT-RAZVANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaPavatorU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Neacsu Mihai-Claudiu7.2.2019
E13832IONETE GABRIEL-VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel7.2.2019
E13823LIXANDRU MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel7.2.2019
E13831STANCIU CORNEL-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica7.2.2019
E9467STARPARU VIOREL-LOVINELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor7.2.2019
E9466DRAGOIU MARIN-CRISTIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor7.2.2019
E3206GANEA M. ANDREI-SEBASTIANAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Borlan Iosif7.2.2019
E9817GANEA C. MANUELSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Borlan Iosif7.2.2019
E9818GANEA M. ANDREI-SEBASTIANSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Borlan Iosif7.2.2019
E9719MIRCEA G. ADRIANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia7.2.2019
E9715VIERU C. IULIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie7.2.2019
E9718COJOCARU N. ILIESibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Oniga Adrian7.2.2019
E9714PASCU N. NICOLAESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS8-UCS10-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie7.2.2019
E3158BAJKO I. BARNAAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica7.2.2019
E3166TIFAN-PETER A. LEVENTEAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica7.2.2019
E3156CENTIU I. IOAN-MARINELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan7.2.2019
E3157FAKO I. IMREAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan7.2.2019
E3155NAGY F. ATTILAAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan7.2.2019
E3154SZEKELY A. ZOLTANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan7.2.2019
D99915ALDEA GHEORGHEMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia8.2.2019
D99909CERNUCAN IOAN MECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius8.2.2019
D99913FORGACS ERVINMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia8.2.2019
D99914ICONAR MARIUSMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia8.2.2019
D99919LUPU IONUT- MIRCELMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius8.2.2019
D99911POP IOAN-VASILEMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia8.2.2019
D99918PRODAN VIOREL MECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius8.2.2019
D99916PUSCARIU-ALDULEA ARON-IOANMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia8.2.2019
D99910ROSU ALEXANDRU-IOANMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius8.2.2019
D99912SIPOS SZILARD-MARKMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia8.2.2019
D99917SULICA VIORELMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius8.2.2019
E15581OANCEA MARIANAAsociatia Vindeca-ti ViataInfirmieraU1-U11Rosu Carmen8.2.2019
E14552CIOTA MARIUS-NICOLAEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe8.2.2019
E14554CRACIUN MIHAI-EDWARDFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel8.2.2019
E14551GHINEA CONSTANTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe8.2.2019
E14556GURENCO MARIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel8.2.2019
E14553HARJABU VASILE DANUTFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel8.2.2019
E14548MIRICA MARIUSFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe8.2.2019
E14557MODE CONSTANTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel8.2.2019
E14549SMINTINA ALEXANDRU-STEFANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe8.2.2019
E14555STANCESCU CORNEL PETRISORFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel8.2.2019
E14550STIRBU DUMITRUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe8.2.2019
E13064BUCSA TIMEAAsociatia Fermierilor din RomaniaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Cioroianu Ion8.2.2019
E13063STANA IULIAN-OCTAVIANAsociatia Fermierilor din RomaniaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Cioroianu Ion8.2.2019
E13839DOBRE CONSTANTIN-GEORGEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAgent de securitateU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7Cretu Gheorghe8.2.2019
E13838PAPA GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel8.2.2019
E13840POPESCU ADRIANA-MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela8.2.2019
E9470BRINZAC MIHAIAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria8.2.2019
E9469BOLOS ADRIAN-MARIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor8.2.2019
E9468INDREI DAN-MIHAIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor8.2.2019
E9730HORVATH C.B. CSABASibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile8.2.2019
E9471LUPASCU RELU-STELIANAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor8.2.2019
E9472PAVEL NICUSORAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor8.2.2019
E9473ROIU CONSTANTINAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor8.2.2019
E9474BUSUIOC FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor8.2.2019
E15666CIOBOTA ELENAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint8.2.2019
E3159IAKAB S. ANDREAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina8.2.2019
E9726BODA A. MARIASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka8.2.2019
E9745LACZKO V. CSABASibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan8.2.2019
E9729MACOVEI V. VASILESibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie8.2.2019
E9727MILEA M. AURELSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Melinte-olteanu Nicolaie8.2.2019
E9728PIRLEA A. SILVIUSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Melinte-olteanu Nicolaie8.2.2019
E3160MOCANU C. VIORELAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS6-UCS13Ionescu Gica8.2.2019
E3145BALAN I.M. IONUT-FLAVIUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu8.2.2019
E3146COSTIN G. CORNEL-OVIDIUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu8.2.2019
E3144POP I. FLORIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu8.2.2019
E3142UJLAKI-NAGY F. FRANCISCAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu8.2.2019
E3143ZLAVOG A. MARIN-GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu8.2.2019
E3161FARKAS N. EMESEAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina8.2.2019
E7367CIUCAN I. ERIKACalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Ferenczi Henrik9.2.2019
E7368IVAN I. DANIEL - NELUCalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Ferenczi Henrik9.2.2019
E7363NEGRU S. IOANCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba9.2.2019
E7369CHIRITA C. SANDELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert9.2.2019
E7370MINUNE N. NECULAI-BOGDANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Makszim Albert9.2.2019
E7373BARBULESCU I. DANCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs9.2.2019
E7364BOBINCA D.G. DORIAN-TIBERIUCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs9.2.2019
E7365GEORGESCU P. ALEXANDRUCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs9.2.2019
E7371HARDOIU A. MARIAN-AURELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs9.2.2019
E7372LICA T. CONSTANTIN-ROMEOCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs9.2.2019
E7366STROE N. OVIDIU-NICOLAECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs9.2.2019
E7375CIOBANU F. COZMIN-IONUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert9.2.2019
E7374MINUNE N.B. NECULAI-BOGDANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Makszim Albert9.2.2019
E9735KOVACS S. SANDORSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Melinte-olteanu Nicolaie9.2.2019
E9734BADIN S. MARIUS-TUDORELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.2.2019
E9731CADIR C. MARIN-MARIUSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.2.2019
E9732NEAGU V. IGNATSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.2.2019
E9733TESULA D. IONSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.2.2019
E3150COTOC M. IULIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu9.2.2019
E3149MIHALCA A. ALEXANDRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu9.2.2019
E3151MURESAN D. DUMITRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu9.2.2019
E3148SATMAR T. PETRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu9.2.2019
E3147SZOCS V. MARIUS-VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu9.2.2019
E3164ELISEI D. ONORAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian9.2.2019
D21447PISCAN D. CERASELACRFPA DOLJBucatarU1-U20Stana Emilia1.3.2019
D97944CAPRARU DANIELSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru1.3.2019
D97945GABOR IOANASCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru1.3.2019
E16459SCHNEIDER I. ILIECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos1.3.2019
E16461MELECCIU G. GEORGE-FLORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos1.3.2019
E16462MIRZA C. MARIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian1.3.2019
E16465NEGOESCU I. VASILE-MARIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian1.3.2019
E16464PESCARU P. ION-PETRISORCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian1.3.2019
E16463RUSU G. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian1.3.2019
E16460SCHNEIDER I. CALIN-IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos1.3.2019
E2142IORDACHE IONELMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard1.3.2019
E9508LAPADATU SORINAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria1.3.2019
E9501LUPU EUGENAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod1.3.2019
E9507MOISEI CATALIN-MIHAIAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria1.3.2019
E15682DEAC LUMINITAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion1.3.2019
E9504FANDARAC CRISTIAN-MIHAIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor1.3.2019
E9502BODEA FLORIN-ALINAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor1.3.2019
E9503HOFNAR FLORINAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria1.3.2019
E15685PASCU ALIN-MARICELEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Kisgyorgy Lajos-gabor1.3.2019
E15683FLEANCU ALEXANDRA-ALINAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor1.3.2019
E9506CIOARA GABRIEL-ALEXANDRUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor1.3.2019
E9505CONTU CONSTANTIN MARIUSAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor1.3.2019
E15684APOSTOL DUMITRUEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint1.3.2019
E14334BLAJAN PAUL LUCIANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica1.3.2019
E14335CONSTANTIN DANIEL MARIANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica1.3.2019
E9901COTIGA C. ALEXANDRU-MARIANSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS7-UCS11-UCS14Csog Reka1.3.2019
E9895SZEGEDI A. ZOLTANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.3.2019
E9894GORGICZE E. ARNOLDSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.3.2019
E9896PORA N. NICOLAE-MARIUSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.3.2019
E9898BODNAR C. COSTELSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie1.3.2019
E9897MUTUL D. DORINSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie1.3.2019
E9161BARBALATA NICOLETA-MONICAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta1.3.2019
E9161BARBALATA NICOLETA-MONICAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta1.3.2019
E9163DAVID VALERIAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta1.3.2019
E9163DAVID VALERIAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta1.3.2019
E9162SESERMAN MARIA-CRISTINAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta1.3.2019
E9162SESERMAN MARIA-CRISTINAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta1.3.2019
E3265MUTU P. IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel1.3.2019
E3266PURICE L. LAURENTIUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel1.3.2019
E9956CIOBANU C. VIRGILSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Mogda Gabriel10.3.2019
E9977BICAJANU V. IONELSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Melinte-olteanu Nicolaie10.3.2019
E9976TRIFAN R. FANELSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Melinte-olteanu Nicolaie10.3.2019
E9957BABAN C. MIHAISibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel10.3.2019
E10023CIOBANU C. VIRGILSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-CUG5-UCG7-UCS8-UCS12Biziac Eugen-cristian10.3.2019
E3300CRETU S. LIVIUAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel10.3.2019
E9958CALINI V. VASILESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Cojocaru Ovidiu10.3.2019
E3301CALENA N. RAZVAN-MARIUSAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Cojocaru Ovidiu10.3.2019
E14581MORARIU MIHAI VASILEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian11.3.2019
E14580RAICU IOANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian11.3.2019
E14579TURCAN OVIDIU-MARIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian11.3.2019
E9521BRINCUS COSTELAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod11.3.2019
E9520COSTEA GRIGORE-FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor11.3.2019
E14337HANACHIUC IULIAN RAZVANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica11.3.2019
E3321CRACIUN V. TIBERIUS-VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.3.2019
E9978VOAIDES I.N. ALINA-CAMELIASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.3.2019
E10033COJOCARIU G. DANIELASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia11.3.2019
E9987BALASZ A. ATTILASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.3.2019
E10382BALAZS A. ATTILASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.3.2019
E9984GERGELY I. JANOSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.3.2019
E9986ILIE F. VALENTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.3.2019
E9988ROIBU L. IONUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.3.2019
E9985RUSU S. ION-GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie11.3.2019
E9983DUMITRACHE L.M. ALEXANDRU-GABRIELSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS13Csaki Istvan11.3.2019
E3322ILLYES L. SZABOLCSAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan11.3.2019
E3304DIMA I. LIDIAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG4-UCS1-UCS3Gaitan Alina11.3.2019
E3303MOCSEL M. KLAUDIAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG4-UCS1-UCS3Gaitan Alina11.3.2019
E3302DIMA J. OLGAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.3.2019
E3305OTVES J. TIMEAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.3.2019
D21448IANCU C. STEFANIA-CARMENCRFPA DOLJBucatarU1-U20Cirstea Florina12.3.2019
D97948NITOI COSTELSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru12.3.2019
E16502APOSTU E. COSMIN-ALEXANDRUCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba12.3.2019
E14583ANASON BOGDAN-STEFANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U15Mardale Vasile12.3.2019
E14582TANASIE OVIDIU-VALENTIN-SERGIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarCofetar-PatiserU1-U16Crisu Manuela-gabriela12.3.2019
E13987SOCACIU IONELA-ANCA-CRISTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela12.3.2019
E13989RUDEANU IULIANA-DENISAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Ifrim Marilena12.3.2019
E13988SULTANA SILVIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela12.3.2019
E15697CAPUZZI COSTELEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba12.3.2019
E15696HANTARI EUGENEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor12.3.2019
E16340LUPSA GHEORGHEVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Marichescu Constantin12.3.2019
E14339BARB ANTONELAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen12.3.2019
E14340BOBU EMA - STELA - DORINAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen12.3.2019
E14338COMAN SIMONAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen12.3.2019
E3323Nedelcu D. Nelutu-ginelAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Butoi Raluca-elena12.3.2019
E3324Popa D. MarianaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Butoi Raluca-elena12.3.2019
E3327CSIKI A. IOSIFAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Biziac Eugen-cristian12.3.2019
E3328TRIFAN T. ADIAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel12.3.2019
E9160TURCUT DANIELA-FLORENTINAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta12.3.2019
E9160TURCUT DANIELA-FLORENTINAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta12.3.2019
E3317DIMA I. IBOLYAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG3-UCS1-UCS2Gaitan Alina12.3.2019
E3314MOCSEI-DIMO I. RAMONAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG3-UCS1-UCS2Gaitan Alina12.3.2019
E3315FARKAS A. JOLANAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG3-UCS2Gaitan Alina12.3.2019
E3316FESUS S. MARGITAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG4-UCS1-UCS2Gaitan Alina12.3.2019
E3325BALCA D. IRINA IULIAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Chiricescu Ana-maria12.3.2019
E9979POENAR D. DUMITRUSibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel12.3.2019
E3326BADILA M.C. DANIEL-ALEXANDRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG7-UCS9-UCS12Csaki Istvan12.3.2019
E16505JULA I. CLAUDIU-DANIELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs13.3.2019
E16504KORODI C. KAROLYCalex CertifDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Olah Zsolt-attila13.3.2019
E16506MAVROEAN V. VIORELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs13.3.2019
E16507TOMA V. PAVELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs13.3.2019
E16509VLASE V. ADRIANCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba13.3.2019
E16503KORODI C. KAROLYCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke13.3.2019
E2279NEGRU M. TIBERIUSalt IncercZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Trofin Viorel13.3.2019
E2278OSTAFIE G. MARIUSSalt IncercZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Trofin Viorel13.3.2019
E13990POPESCU CATALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian13.3.2019
E13991STAN DANUT TINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian13.3.2019
E16508COSTACHE I. IOANCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba13.3.2019
E13068FERENCZ NICOLAE- TIBERIUAsociatia Fermierilor din RomaniaTractoristU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel13.3.2019
E13067HERLO DENIS- ALEXANDRUAsociatia Fermierilor din RomaniaTractoristU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel13.3.2019
E15702CATRINESCU CRISTINA-MAGDALENA EMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion13.3.2019
E15701FRUSINOIU DANIELAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion13.3.2019
E9981BIRIIAC P. NARCISSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile13.3.2019
E15698KOVACS BELAEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba13.3.2019
E9524JUCAN EMANOILAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor13.3.2019
E15699FODOR ROBERT-JOZSEFEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Kisgyorgy Lajos-gabor13.3.2019
E9522CHIVU DAN Althera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor13.3.2019
E9523RIZEA IULIAN-ADRIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor13.3.2019
E15700CHIRIAC IONELEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint13.3.2019
E14341MAIER PETRU CRISTIANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica13.3.2019
E3329CRACIUN V. TIBERIUS-VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleBarmanUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS7Gaitan Alina13.3.2019
E10009BOGDAN I. ROBERT-JOZSEFSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.3.2019
E10011BOGOS A. ISTVANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.3.2019
E10012CRACIUN I. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.3.2019
E10013KOKOSI L. LASZLOSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.3.2019
E9989MOTCA G. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.3.2019
E10010SZABO G. ISTVANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.3.2019
E3345SECRIERU V. PAVELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian13.3.2019
E9159CRISTEA VIORICAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta13.3.2019
E9159CRISTEA VIORICAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta13.3.2019
E9980HUTULEAC N. FILIP-IONUTSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan13.3.2019
E3330MANU G. COSTELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian13.3.2019
D98371BLEZU PETRU-GHEORGHEKARABLUOperator la colectatul si manipulatul lemnului U1-U9Buzuleciu Dorin14.3.2019
D98372BOZDOGHINA VLADKARABLUOperator la colectatul si manipulatul lemnului U1-U9Buzuleciu Dorin14.3.2019
D97941ROTARU CONSTANTINSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru14.3.2019
E16513KORODI C. KAROLYCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos14.3.2019
E16514PONICI A. MIHAIL-ROBERTCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos14.3.2019
E14584ASOLTANEI ADRIAN-CONSTANTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel14.3.2019
E16512CIOANCA V. MIHAI-MARIUSCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos14.3.2019
E14586COMSA MARIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel14.3.2019
E14587ILIE BENONIFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel14.3.2019
E16510KORODI C. KAROLYCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos14.3.2019
E16511PREDOIU G. STEFANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos14.3.2019
E14585TIMOFTE BOGDAN-MARIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel14.3.2019
E8722GHEORGHE C.GABRIELAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana14.3.2019
E8721NASULEA N.ILEANAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana14.3.2019
E8723PARFUMI G.SALVATORE ANGELOAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana14.3.2019
E13993ROMANENCO NATALIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria14.3.2019
E13994DORAN LARISA-ECATERINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria14.3.2019
E13996NICOARA ALINA-MONICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela14.3.2019
E8719ALBU N. NICOLITAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana14.3.2019
E8720NEAGOE I.ALEXANDRU-OVIDIUAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana14.3.2019
E13995TANASE GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai14.3.2019
E13992BADEA DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Negrea Vasile14.3.2019
E13997NETEJORU GABI-GINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela14.3.2019
E16027SIGHINAS SANDUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor14.3.2019
E16026SIMON DANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor14.3.2019
E9525SIMON VASILEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor14.3.2019
E15703ILIE BENONIEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor14.3.2019
E9992MILIAN N. ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia14.3.2019
E9990POPA G. ADRIANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia14.3.2019
E9991URSULEASA A. EVRIKASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia14.3.2019
E3363Toth B. JolanAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina14.3.2019
E10000CIORANU I. CONSTANTINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer14.3.2019
E10001IOSUB G. GHEORGHE-DANIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer14.3.2019
E10004MILIAN V. FLORINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel14.3.2019
E10002MOCANU N. MARIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer14.3.2019
E10003ZAVOIU I. MARINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer14.3.2019
E3347BUJUREAN N. NICOLAEAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian14.3.2019
E3348IATCO A. ILIIAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian14.3.2019
E3346NEGOIESCU I. VALENTIN ANDREIAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian14.3.2019
E3349TUCLEA V. LAURENTIU-COSTINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian14.3.2019
E10005POENAR I. IONUTSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina14.3.2019
E9993SIMON Z. HUNORSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan14.3.2019
E3336GYORGYICZE-KOVACS M. ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan14.3.2019
E3333IARCA L. STEFANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan14.3.2019
E3332KRISTALY J. JOZSEF-IMREAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan14.3.2019
E3335SIMON Z. HUNORAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan14.3.2019
E3334TANKO Z. NORBERTAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan14.3.2019
E2145ZEMOIU CATALINMondo ConsultInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5UCS1-UCS4Vasile Cezar - Cristian14.3.2019
D97943GANEA ION-MARIUSSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru15.3.2019
E16515SEST A. ADRIAN-NICOLAECalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba15.3.2019
E8725STAICUT S.DIMITRIEAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana15.3.2019
E14016BARBU CARMENASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14005RADU VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian15.3.2019
E14006TRANDAFIR IONUT-GEORGIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian15.3.2019
E14001BADEA PAULASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTransatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia15.3.2019
E14013BARBUCIANU IONUT-DANUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14014CERCEL ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14000ENASOIU CONSTANTIN-CLAUDIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTransatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia15.3.2019
E14009GHEORGHE MARIAN-ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14010IORGA COSTINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14011LUPU ALIN-FLORENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14012MATEI GEORGE-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14015PLUMB CONSTANTIN-VLADIMIRASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14007POPESCU ALEXANDRA-GEORGIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E14008PRAJESCU DANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria15.3.2019
E13999STOICA DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTransatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia15.3.2019
E13998BODE ELEONORA-PARASCAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela15.3.2019
E16517VARGA M. SZABOLCSCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos15.3.2019
E16518WAGNER M. MIHAILCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos15.3.2019
E16519AGOSTON M. JOLANCalex CertifLucrator in comertU1-U8Tordai Attila15.3.2019
E2146PRUNA CONSTANTINMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard15.3.2019
E8724NISTORICA M.NADIA ILONAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana15.3.2019
E14002ENE GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai15.3.2019
E14003STEFANESCU ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai15.3.2019
E14004TRANDAFIR IONUT-GEORGIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai15.3.2019
E16034BUZOIANU GABRIEL-CATALINAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod15.3.2019
E16032DEACU LIVIUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod15.3.2019
E16031LAZAROIU ANDREI-IOANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod15.3.2019
E16030MUNTEANU VASILEAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod15.3.2019
E16028NICHIFOR OVIDIU CRISTINELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor15.3.2019
E16029TAMAZLICARU VIORELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor15.3.2019
E16033BOTEA NICOLAE DRAGOSAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor15.3.2019
E15706MARTIN CORNEL CONSTANTINEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor15.3.2019
E15707MARTIN CORNEL CONSTANTINEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Kisgyorgy Lajos-gabor15.3.2019
E15708COMAN RADUEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor15.3.2019
E15705SZANTO LUCICA-MARIANAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor15.3.2019
E3339RACHERIU M. RAZVAN-ANDREIAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina15.3.2019
E10006AVADANEI I. ANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS2-UCS7-UCS11-UCS13Csog Reka15.3.2019
E10018BEDO S. ZSIGMONDSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.3.2019
E10017BODIAN J. ATTILASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.3.2019
E10015BODIAN J. IONSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.3.2019
E10016CSOG C.L. ATTILA-SANDORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.3.2019
E10014PRATA I. IOAN-PAULSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.3.2019
E3392Balazsi T. MariaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina15.3.2019
E3337CSIKI A. ATTILAAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS7Ratkay Tibor - Istvan15.3.2019
E3338KAROLY G. LAJOSAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS7Ratkay Tibor - Istvan15.3.2019
E3353COJOCAR D. DUMITRU-FRANCISCAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan15.3.2019
E3351KONCZ G. IOSIFAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan15.3.2019
E3352OLTEAN G. GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan15.3.2019
E3350TANKO C. CSABAAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan15.3.2019
E10024MOT I. LUCIANSibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Oniga Adrian15.3.2019
E16521BOER J. JOZSEFCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest16.3.2019
E16522VERES A. SANDORCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest16.3.2019
E16523BOBIS I. ALIN-ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos16.3.2019
E16520MANOLE C. CONSTANTINCalex CertifDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Malnasi Csilla-marta16.3.2019
E16528SINCU S. MIHAITA-RAZVANCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos16.3.2019
E16527ANTON V. ANDREI-FLORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.3.2019
E16524BOBIS I. GHEORGHE-DANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.3.2019
E16526MANOLACHE-CANTEA N. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.3.2019
E16525SINCU S. MIHAITA-RAZVANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.3.2019
E10020BIRIIAC P. NARCISSibaroTinichigiu carosierUC1-UC13Ionescu Gica16.3.2019
E10019MATEI E. TOMA-BOGDANSibaroMecanic autoUC1-UC8-UCS10-UCS14Ionescu Gica16.3.2019
E10007MOCANU C. CONSTANTINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel16.3.2019
E10008VILCU M. SEBASTIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer16.3.2019
E3343BIRIIAC P. NARCISAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS6-UCS13Ionescu Gica16.3.2019
E3342TEUSAN I. BENIAMINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel16.3.2019
E3340MUJ I. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel16.3.2019
E3341TRIF M.S. CRISTIAN ALINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel16.3.2019
E8726NEAGOE I.IONUT-MADALINAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana17.3.2019
E10025MAN V. MARIA-MAGDALENASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Chiricescu Ana-maria17.3.2019
E10026NEDELOIU T. VICTORSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Chiricescu Ana-maria17.3.2019
E3354Balazs A. LaszloAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria17.3.2019
E3357BALAZSI B. BELAAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel17.3.2019
E3359COVASAN T. ALEXANDRU-IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel17.3.2019
E3355DAMIAN M. MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel17.3.2019
E3358DOBOS I. JANOSAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel17.3.2019
E3356LASZLO A. ROLANDAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel17.3.2019
D97947POPA SILVIUSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru18.3.2019
E2147TUGANU STELIANMondo ConsultElectrician in constructiiU1-U14Brebeanu Alexandru Dumitru18.3.2019
E16529KOPACZ I. NANDORCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke18.3.2019
E14020COZMA RADU-MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice18.3.2019
E14029CROITORU DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian18.3.2019
E14028DODE SILVIU-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian18.3.2019
E14040DURLEA COSMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian18.3.2019
E14033CONSTANTIN IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae18.3.2019
E14023DOROBANTU MIHAI-GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan18.3.2019
E14022HOZA IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan18.3.2019
E14035VOINEA CONSTANTIN-CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae18.3.2019
E14034VOINEA DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae18.3.2019
E14039GROSU GHEORGHITA-ROMICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard18.3.2019
E14024DOROBANTU MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela18.3.2019
E14041PURICE ELIZA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela18.3.2019
E14027FORMUSATII SERGIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan18.3.2019
E14019GAL IOAN-SORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai18.3.2019
E14018OLTEANU DANIEL-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel18.3.2019
E14026NICULAE NICOLAE-FLORIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaPavatorU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Neacsu Mihai-Claudiu18.3.2019
E14021ALEXANDRU ANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica18.3.2019
E14032CRISTEA STELIAN-AUGUSTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica18.3.2019
E14017DRAGAN IONELA-MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela18.3.2019
E14030NICOLAE GEORGEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica18.3.2019
E14025NITU ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Stilpeanu Lenuta-elena18.3.2019
E14038OLESCU GABI-MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela18.3.2019
E14037PODARU DUMITRU-BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela18.3.2019
E14036PODARU MARIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela18.3.2019
E14031SERBANICA ILIEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica18.3.2019
E10028MOISAN D. MARIUS-CLAUDIU-BOGDANSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-CUS8-UCS15Biziac Eugen-cristian18.3.2019
E10027MUJ I. IOANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel18.3.2019
E3344SIMO G. LEVENTEAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS6-UCS13Dandu Gheorghe-vasile18.3.2019
E18178BATUSARIU LAURENTIU-NECULAESCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG2-URITG3-URITG4-URITG5-URITG6-URITS9Anghel Simona Anca18.3.2019
E18177CATRINOI VASILESCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG2-URITG4-URITG6Anghel Simona Anca18.3.2019
E16532CHIRITESCU N. IONELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos19.3.2019
E16533PLESA V. LIVIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos19.3.2019
E17129COJOCARU IONMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Serban Claudiu19.3.2019
E8733BRATULESCU I.CLAUDIU-IOANAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana19.3.2019
E8734DINU V.DORINAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana19.3.2019
E8729EL DAN A.KINDAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana19.3.2019
E8732GHEORGHIU N.MIRELAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana19.3.2019
E8731MIERLITA M.MARIAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana19.3.2019
E14046GHEORGHE VICTOR-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14048GHERGHE VLAD-CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14049GROZAV VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14052MANEA ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14043MATACHE ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14053MELCI ISTVAN-ROBERTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria19.3.2019
E14054MIHUT IONUT-SERGIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria19.3.2019
E14044NAE BOGDAN-MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14047NAE MARIUS-STEFANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14042PAVEL ANDREEA-DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14045PITIC MARIUS-VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14050PITULAC ALEXANDRA-GABRIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14051PLESA ANDREEA-ROXANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria19.3.2019
E14055STAN OVIDIU-CIPRIAN-VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare batrani la domiciliuU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U13-U15-U16-U17Nicolae Andreea19.3.2019
E16531NICULAI M. IONELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos19.3.2019
E16530SAPERA I. CRISTIAN-MARIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos19.3.2019
E8728BUZIN I.V.LENKE MARIAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana19.3.2019
E8730CALUGARU GH GEORGETAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaCamerista hotelU1-U9Barbuceanu Adriana19.3.2019
E8727CIOBOTEA D.E.MIHAIL-RARESAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana19.3.2019
E16035MACAVEI STEFAN-DANIELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor19.3.2019
E14342MALACIA CRISTINA - ROZALIAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen19.3.2019
E10029OPREA I. ADRIANSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-CUS8-UCS15Biziac Eugen-cristian19.3.2019
E15616Apostol MonicaAsociatia Vindeca-ti ViataInfirmieraU1-U11Rosu Carmen2.3.2019
E16466BOTIZAN I. DUMITRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos2.3.2019
E16467CIOARA E. VALERIU-DANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos2.3.2019
E16468MARINESCU A. ANDREICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos2.3.2019
E16469ILIES N.C. OVIDIU-CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos2.3.2019
E16470JURCA N. RADU-CALINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos2.3.2019
E16471LUTESC C. IONEL-LUCIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos2.3.2019
E16472MORAR N. LUCIAN-NICOLAECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos2.3.2019
E9906GUSA D. DUMITRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin2.3.2019
E9902STANCIU C. SILVIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.3.2019
E9905ANDREI I. NELU-SORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.3.2019
E9903BORTOC G. GABRIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.3.2019
E9904RIPANU V. CONSTANTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.3.2019
E3267MUTU P. IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Mogda Gabriel2.3.2019
D97942MARASESCU ROMUSSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru20.3.2019
E16539BRATULESCU C. ANDRA-IOANACalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin20.3.2019
E16536CAZACU I. VALENTINCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest20.3.2019
E16537LOGOFATU V. VASILECalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Gal Attila20.3.2019
E16538STAN F. GHEORGHECalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Gal Attila20.3.2019
E14590ANDREI ALEXANDRUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian20.3.2019
E14589FLORICEANU GEORGEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian20.3.2019
E14588MIREA CALIN-EUSEBIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian20.3.2019
E14591SIRBU TUDORELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian20.3.2019
E2265COTRIGASANU I. DUMITRU-RADUSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae20.3.2019
E16535FODOR R.G. GHEORGHE-VIRGILCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos20.3.2019
E16534UNGUREANU P. ADRIAN-LAURENTIU Calex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos20.3.2019
E2280ALEXE A. GEORGELSalt IncercZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorU1-U15Trofin Viorel20.3.2019
E16541NISTOR S.I. ALEXANDRUCalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen20.3.2019
E16540PAVEL S. GEORGE-EDUARDCalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen20.3.2019
E14061CIRDEIU CATALIN-GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14058GHEORGHE ADRIAN-CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14062NITA IOANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14063OPREA IOAN-THEODORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14067PAVEL GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14059POPA CLAUDIU-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14060SIRBU ALEXANDRU-IULIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14064TOPORASTE MIHAI-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14065TUDOR IONUT-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14066ZOSAN ILEANA-BIANCAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria20.3.2019
E14068CODREA MIHAI-MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin20.3.2019
E14056BALAZS IONUT-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai20.3.2019
E14057ILIE IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela20.3.2019
E16036VALCU LUMINITAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana20.3.2019
E16037KOCSIS ANDRASAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor20.3.2019
E16341STAN IONVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion20.3.2019
E10030MOT I. LUCIANSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Oniga Adrian20.3.2019
E10031MOT I. PAULSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Oniga Adrian20.3.2019
E10032SECRIERU V. PAVELSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Oniga Adrian20.3.2019
E10035BIHORI I. MARIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel20.3.2019
E10036GYORGY B. BENEDEK-BARNASibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel20.3.2019
E10034POPP I. NICULITASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel20.3.2019
E3361DRAGOMIR I. DANIELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan20.3.2019
E3362ONCIOIU I. MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan20.3.2019
E3360ROTARU C. MIHAIL-IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan20.3.2019
E3365POPA N. MARIUSAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel20.3.2019
E16542FURDUI T. GHEORGHE-TRAIANCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke21.3.2019
E14070TRUTA ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Colpacci Tanta21.3.2019
E14069URSU IOAN-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin21.3.2019
E14071DOBRIN HORIA-CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel21.3.2019
E16039BALDEAN EMILIAN-VICTORAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana21.3.2019
E16038RADU AURELIAN-CONSTANTINAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod21.3.2019
E10045BUTUC G. MARIUS-CATALINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie21.3.2019
E10046KERTESZ C. LEVENTESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie21.3.2019
E10052BIRCEA V. VIORELSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-CUS8-UCS15Csaki Istvan21.3.2019
E3386Fabian G.m. TimeaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria21.3.2019
E3387Fabian S. Szabolcs-attilaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria21.3.2019
E10038MATEI D. EUGENSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel21.3.2019
E10039PETER L. CSABA - IMRESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel21.3.2019
E10037VADANA R. RADU-TEODORSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel21.3.2019
E3370FEJER S. LASZLOAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel21.3.2019
E3369FORIKA M. GABORAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel21.3.2019
E3393LORINCZ G. JANOSAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Biziac Eugen-cristian21.3.2019
E3368ORBAN L. ATTILAAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel21.3.2019
E3367GANDILA D. DUMITRUAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan21.3.2019
E10040SEPRODI S. SANDOR-ATTILASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Damian Ioan21.3.2019
E3373BORHIDAN G. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel21.3.2019
E3371BRIGLE F. SERGIU - IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel21.3.2019
E3372CADAR I. IOAN - BOGDANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel21.3.2019
E3374PERENYI G. IOAN - OCTAVIANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel21.3.2019
E3366TINCU I. MARIAN - STEFANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel21.3.2019
E14094DRAGOMIR IONUT-FLORENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14095LUPU ALIN-FLORENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14093NAPARA FLORINA-MADALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14096NAPARA FLORINA-MADALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14097NICULAE SILVIA-CLAUDIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14098POPESCU ALEXANDRA-GEORGIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14099PRAJESCU DANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14100VIEZUINA TEODORA-ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14083ANDREI ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian22.3.2019
E14088DOGARU RAMONA MONICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAsfaltatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Neacsu Mihai-Claudiu22.3.2019
E14086PIRLOGEA DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAsfaltatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Neacsu Mihai-Claudiu22.3.2019
E14080AHMAD ABED AL RAUFASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14081ANDRONIC DANIELA-ADRIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14082CIOBANU ANDREI-CIPRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14075GEORGESCU ALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14076GHEORGHE ADRIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14077IVANUS BOGDAN-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14078MACASOI FLORI-BIANCAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14079MARCHIDANU ALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14074NICOLAU ROBERT-COSTELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14073RUSE MIREL-THEODORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.3.2019
E14085COTET VICTOR-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen22.3.2019
E14087MANGU DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Pana Laura Mihaela22.3.2019
E16548DUROI C. NELUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos22.3.2019
E16547HAVIAR V. BOGDAN-SORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos22.3.2019
E16544ILIE I. STEFAN-ANDREI-CORNELIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian22.3.2019
E16545IUBITU D. IONUT-CATALINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian22.3.2019
E16546SAFTA M. LAURENTIU-ANDREICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian22.3.2019
E16543TATOMIR G. SEBASTIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian22.3.2019
E2148GRAMA NICOLAE - LAURENTIUMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard22.3.2019
E14092TARLUNGEANU BOGDAN-FLORIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan22.3.2019
E14090TIGANUSI EMANUEL-VALERIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan22.3.2019
E14091TIGANUSI EMANUEL-VALERIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan22.3.2019
E14089OLTEANU COSMIN-GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel22.3.2019
E14072STOICA GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela22.3.2019
E14084NAN DIANA-ANDREEAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBaby sitterU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19Constantin Elena-alina22.3.2019
E16043BADAN CONSTANTINAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai22.3.2019
E16042STEFAN GELUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai22.3.2019
E15711CORBU ADRIAN-MIHAIEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba22.3.2019
E15710TODERITA NICUEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba22.3.2019
E15709SIMON ADELA-CORNELIAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor22.3.2019
E16040DOBRA IOAN-IULIUSAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.3.2019
E16041PURCARU VASILEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor22.3.2019
E10057CATARGIU N.V. NICOLAESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.3.2019
E10055HABAS I. IONSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.3.2019
E10054DAICU C. GABRIEL-MARIUSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.3.2019
E10053POPA I. GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.3.2019
E10056RUSCAN G. VASILE-IONUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian22.3.2019
E10042BOTA L. BENYAMIN-LASZLOSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-CUS8-UCS15Mogda Gabriel22.3.2019
E3383Stama F. Marinela - DorinaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina22.3.2019
E3384HOGYE Z. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel22.3.2019
E3376STAMA F. MARINELA - DORINAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Klarik Maria-Antonia22.3.2019
E3381BIG P. CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan22.3.2019
E3382BOICU V. IONELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan22.3.2019
E3379CHIRA G. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan22.3.2019
E3378GEMANARI I. IONELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan22.3.2019
E3377MOROSANU G. FLAVIAN - GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan22.3.2019
E3380POPA S. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan22.3.2019
E3375MATHE A. SANDORAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel22.3.2019
E8998ALBERT FERENCEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton22.3.2019
E8997CIMPEAN SOLOMONEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton22.3.2019
E8999CORNEA TEODOREIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton22.3.2019
E9000FIZESAN IOANEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton22.3.2019
E9001MURESAN DAVIDEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton22.3.2019
E9002OROS ALEXANDRUEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton22.3.2019
E9003VAIDA CORNELEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton22.3.2019
E16549IFTIMOAIA D. IOAN-CIPRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos23.3.2019
E16550SOPTEREAN I. AUGUSTIN-GABRIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos23.3.2019
E2281CHIRILA G. STEFANSalt IncercMontator pereti si plafoane din ghips cartonU1-U12Trofin Viorel23.3.2019
E10048BUCIN R. REMUS-MIHAISibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile23.3.2019
E10047LAZAR L.I. SIMONA-CLAUDIASibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile23.3.2019
E10058AIOANEI N. MARIUS-CONSTANTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian23.3.2019
E10059AIOANEI H. ELENASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian23.3.2019
E10060SIMINICARIU G. GRIGORESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian23.3.2019
E10061SIMINICARIU G. ROBERT-GHEORGHITASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian23.3.2019
E10113SERBAN N. BOGDAN-GABRIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica23.3.2019
E3385BOICU V. SILVIUAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS7Ratkay Tibor - Istvan23.3.2019
E10044BIG P. VASILESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan23.3.2019
E10043MOROSANU G. ANDREI-NICOLAESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan23.3.2019
E10049DACAU P. GEORGETASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS2-UCS9-UCS11-UCS13Csog Reka24.3.2019
E3394AFTINICI N. NUTA-IRINAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E3397ALBASTREL G. NINAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E3399BOHOTINEANU C. MARIAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E3395FORTU F. NINAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E11050FORTU T. NINAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E3398SERDARE C. AURELIAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E3396SIRGHI D. NICOLETAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E11051SIRGHI I. NICOLETAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E3400VOLOACA V. CATALINAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George24.3.2019
E3402CANCIUC C. NECULAIAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian24.3.2019
E3403CIOBANU M. CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian24.3.2019
D97940BARJOVEANU DUTUSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru25.3.2019
E2262FARCAS S. LEONARDO-BRANISLAVSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Petrica25.3.2019
E2261STURZA V. VALERIUSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Petrica25.3.2019
E18520BARBU ANDREEA-ANAMARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14101BARBU ANDREEA-ANANMARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14102BAYKO ROBERT-ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14106CIORA CRISTIAN-GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14107COJOCARU MARIO-COSMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E18521PUTINELU RAZVAN-NICUSORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14103PUTINEULU RAZVAN-NICUSORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14108SANDRU MARIAN-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14109SOMICU CONSTANTINA-MALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14104STRIMBU MARA-STEFANIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14105SUTU ELENA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14110TANASE MARIAN-GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria25.3.2019
E14112AILENEI FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian25.3.2019
E14111POPA MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica25.3.2019
E16044MUNTEANU CONSTANTIN-CRISTIANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod25.3.2019
E14343STEFAN CASIAN - NICOLAEACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCC-1-UCS-4Medragoniu Cristian25.3.2019
E14344BUDEANU DANIELACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniInstalator incalzire centrala si gazeUCC-1-UCS-5Lupu Cristian25.3.2019
E3389CIOBANU I. CONSTANTIN-COSMINAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina25.3.2019
E3390NEICU S. CORINA-LAURAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina25.3.2019
E10062FARKAS A. ANDREISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie25.3.2019
E10064GYORGY J. JANOS-BARNASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie25.3.2019
E10063SUFLETEL R. MARIUS-RADUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie25.3.2019
E3401Aczel I. BotondAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina25.3.2019
E3388BULARCA I. GHEORGHE-DANIELAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile25.3.2019
E10050MITROFAN D. ANDREI-DAMIANSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif25.3.2019
E10051SZASZ-BALINT K. ATTILASibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif25.3.2019
E3404HAMAR M. JOZSEFAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Biziac Eugen-cristian25.3.2019
E16552CALBOREAN A.C. OVIDIU-MIHAICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos26.3.2019
E16551DAN I. SORIN-IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos26.3.2019
E14592CIUBUC CRISTINAFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarCofetar-PatiserU1-U16Crisu Manuela-gabriela26.3.2019
E14116DEGAN ARTEMISASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.3.2019
E14117DRAGUSIN OANA-ALEXANDRAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.3.2019
E14118MANTA NICOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.3.2019
E14115TOFAN ANDREI-CATALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.3.2019
E14119TRICU MONICA-IULIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.3.2019
E14120TROI CRISTINA-MADALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.3.2019
E14121TURCANU GEORGE-ADELINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria26.3.2019
E14125MILOS IOSIFASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin26.3.2019
E14124RACEANU COSTEL-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Pana Laura Mihaela26.3.2019
E14123FUDULU FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Radu Doina26.3.2019
E16556BORDEAN N. VIORELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos26.3.2019
E16553IHORA I. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos26.3.2019
E16554LEONTE A. CONSTANTIN-OVIDIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos26.3.2019
E16555SAS G. SIMION-OVIDIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos26.3.2019
E14122ANA EUGENASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai26.3.2019
E14113STAN IONUT-MADALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai26.3.2019
E14114OPREA MARIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela26.3.2019
E10089FARKAS I. TIBORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.3.2019
E10087OANCA S. DANUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.3.2019
E10088SENEVICI I. ION-CRISTIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.3.2019
E2149DRAGOMIR GHEORGHEMondo ConsultDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3UCG4-UCG6UCS10-UCS12Popescu Anghelus26.3.2019
E10086FARKAS I. IOZSEFSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian26.3.2019
E10068SZABO A. ANDREISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie26.3.2019
E10067TOTH F. LEVENTE-DANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie26.3.2019
E10066DRONEC S. SILVESTRU-ANDREISibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan26.3.2019
E10065ZAIET N. CONSTANTIN-GEORGELSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan26.3.2019
E12820GAVRILOAE N. NICOLAE - ANDREIAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela26.3.2019
E3391MAKI I. IMRE-CSABAAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan26.3.2019
E2282ALEXE A. GEORGELSalt IncercDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Trofin Viorel27.3.2019
E18503BARBU MIHAI-MARINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18504BUDUR ANDREI-GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18505CATANA VALENTIN-STEFANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18501CIURARU ROXANA-TEODORAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18508CRISTEA ROXANA-ALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18509CURTEANU RADUTU-GEORGIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18510DUTA DOREL-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18506EFTENE CRISTINA-MADALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18507FLOREA ANDREEAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E18502STOICA ALINA-CRISTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria27.3.2019
E2343SARGU A. CATALINSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica25.03.201925.03.201925-27.03.201925-27.03.201927.03.201927.3.2019
E2352VARVEA V. VASILESalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica25.03.201925.03.201925-27.03.201925-27.03.201927.03.201927.3.2019
E2150MIHAI COSMINMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard27.3.2019
E16045MANUTA FLORIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor27.3.2019
E10072MELEGHE G. TATIANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George27.3.2019
E10073SIMILEANU M. ADRIANA-DANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George27.3.2019
E10074ZALAM. VALENTINASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George27.3.2019
E10079BENEDEK I. SZILARDSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10081BUDA I.V. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10076HALI V. ALEXANDRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10080KOVACS D. DANIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10082MOLDOVAN G. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10077NEMTOI V. LAZAR PETRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10078RUSU C. STEFAN-GABRIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10075URSACHE L. PETRISOR-LIVIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica27.3.2019
E10071BERTALAN J. KATALINSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba27.3.2019
E10069FANCSALI E. KATALINSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba27.3.2019
E10070MATE I.A. ANNAMARIASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba27.3.2019
E3405BARDASU N. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer27.3.2019
E3407CIORAN C. NUTUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer27.3.2019
E3408MARC-HONCAN D. SANDA-CAMELIAAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer27.3.2019
E3406PETRESCU I. DORUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer27.3.2019
E16557CHIS I. ILIE-PAULCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest28.3.2019
E16558KELLAN A. JOZSEFCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest28.3.2019
E16559KURTA L. LASZLO-ISTVANCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest28.3.2019
E16560BALACI I. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos28.3.2019
E16561BALACI I. MANUELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos28.3.2019
E16562CIUTA P. ADRIAN-CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos28.3.2019
E14593IOVU CRISTIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel28.3.2019
E14594ZORILA DAN-NICUSORFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe28.3.2019
E18519BOULEANU IOAN-SORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian28.3.2019
E18512DOBRE CONSTANTIN-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria28.3.2019
E18513MIRCEA IONUT-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria28.3.2019
E18516SECAREANU CRISTIANA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaPatiserU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13Buruleanu Claudia-Lavinia28.3.2019
E18514BADEANU VALENTIN-IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen28.3.2019
E18517POP MARIUS-VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin28.3.2019
E18518NECULA CIPRIAN-MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela28.3.2019
E18515TUDOR LAVINIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela28.3.2019
E18511ALBU ANDA-MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela28.3.2019
E16046SMOCHINA SORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor28.3.2019
E16342BALOGH FRANCISCVALAHIA BUSINESS PARTENERAgent de securitateUC1-UC7Voievozeanu Ion28.3.2019
E10084DARO A. IMRESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.3.2019
E10085BOCSKOR M. ZSOMBORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.3.2019
E10083GYORGY G. SZILVESZTERSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica28.3.2019
E3410Miklos A. JudithAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina28.3.2019
E3412BUCIOACA M. EDUARDAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer28.3.2019
E3409CALFA C. CEZAR-MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel28.3.2019
E3414DANALACHE P. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer28.3.2019
E3413MUNTEANU-FLOREA T. MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer28.3.2019
E3415VOLOSIN S. MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer28.3.2019
E16566APARASCHIVEI N. BOGDANCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba29.3.2019
E16567APARASCHIVEI N. IONCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba29.3.2019
E14595PUIE CRISTIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Kozma Gyula29.3.2019
E16563APARASCHIVEI N. BOGDANCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke29.3.2019
E16564APARASCHIVEI N. IONCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke29.3.2019
E16565LACZKO S. NORBERTCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke29.3.2019
E2339IOJA A. CORNELUSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica27.03.201927.03.201927-29.03.201927-29.03.201929.03.201929.3.2019
E2353IOJA A. GABRIELSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica27.03.201927.03.201927-29.03.201927-29.03.201929.03.201929.3.2019
E3411SZTOJKA S. SANDORAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6UCS1-UCS8Talaba Mihaela-gabriela29.3.2019
E10114BOGYOR V. VILMOSSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica29.3.2019
E3418BANDI V. DANIELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel29.3.2019
E3417BOBOI I. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel29.3.2019
E3416HORVAT I. IULIANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel29.3.2019
E10090KOVACS I. TIBORSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Damian Ioan29.3.2019
E12858IONESCU A. NECULAI - CATALINAsociatia EDAZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCG1-UCG4-UCS5-UCS7Ciobanu Romeo29.3.2019
E10092AVRAM V. VASILESibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel29.3.2019
E10093ONUC V. VICTOR-SABINSibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel29.3.2019
E18176MANOLACHE CRISTIANSCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG6-URITS9Anghel Simona Anca29.3.2019
E18180UNGHEAN IOAN CLAUDIUSCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG2-URITG3-URITG4Anghel Simona Anca29.3.2019
E18179COMANITA DORELSCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITS9Anghel Simona Anca29.3.2019
E9907CIOPATE M. DAN-ALEXANDRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin3.3.2019
E9921POPOVICI G. GHEORGHE-ADRIANSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Chiricescu Ana-maria3.3.2019
E9919TODERASCU F. GIULIANO-CORNELSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Chiricescu Ana-maria3.3.2019
E9920TODERASCU G. ADRIANASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Chiricescu Ana-maria3.3.2019
E9922BIRO C. ILONASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS2-UCS7-UCS11-UCS13Csog Reka3.3.2019
E9923STELIK A. HAJNALSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS2-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka3.3.2019
E3272Iasinovschi S. IlieAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria3.3.2019
E3273Popescu P. Irina-elenaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria3.3.2019
E9918DRONIUC M. MARCELASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia3.3.2019
E3268MILIAN V. FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel3.3.2019
E16574IONESCU D. DUMITRU-DORUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos30.3.2019
E16575SAUCIUC G. CRISTIAN-ILIECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos30.3.2019
E16572SALAVASTRU V. PETRUCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos30.3.2019
E16570CIAUSU I. CORNEL-ANDREICalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos30.3.2019
E16571RADEANU I. TEODOR-SORINCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos30.3.2019
E16577CORABIE M. IONUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos30.3.2019
E16576DAVID C. GABRIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos30.3.2019
E16573LUNGU P. DANIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos30.3.2019
E16568NICU G. GHEORGHECalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba30.3.2019
E16569POPA I. IONCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba30.3.2019
E17128STAN ADRIANMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U9U12-U16Onea Ionut30.3.2019
E17126STERPU VALENTINMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U9U12-U16Onea Ionut30.3.2019
E12824CIOBANU F. FLORIN - IOANAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile30.3.2019
E12823GAITAN Z. MIRCEAAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile30.3.2019
E12828HLADIUC I. CONSTANTINAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile30.3.2019
E12827HRAPCIUC I. DUMITRUAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile30.3.2019
E12826MALANCIUC M. ROMEOAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile30.3.2019
E12822PALAGHEANU M. ANDREI - SAMOILAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile30.3.2019
E12825PALAGHEANU M. RADUAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile30.3.2019
E3421SOS D. EVAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Vigheci Claudia30.3.2019
E3419LADO M. ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan30.3.2019
E3420TANKO E.I. ATTILA-ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan30.3.2019
E3423Dudas D. Anca-mariaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria31.3.2019
E3422Neagu A. Diana-mariaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria31.3.2019
E10091BOALII G. ELENA-GEORGETASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Damian Ioan31.3.2019
E10094TANKO M. ATTILA-ERVINSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan31.3.2019
E3429BUMB N. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer31.3.2019
E3427GAVRAU V. VASILE-OVIDIUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer31.3.2019
E3428MIC V. MARINEL-VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer31.3.2019
E3426TALPOS I. NELUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer31.3.2019
E16474NEAGU I. NICOLAECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos4.3.2019
E16473URSEI I. ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos4.3.2019
E13966FILIP ANGHELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian4.3.2019
E13965BADEA VALENTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria4.3.2019
E13964CHELFAN CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria4.3.2019
E13961OROS IOAN-DORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin4.3.2019
E13963PREDA STANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan4.3.2019
E13962GHEARALIA LIVIU-CEZARASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica4.3.2019
E13969LACUSTEANU TUDORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica4.3.2019
E13967POSIRCA FLORANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica4.3.2019
E13968RADULESCU GEORGE-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica4.3.2019
E13970STOICA GHEORGHITAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica4.3.2019
E9908PRATA I. IOAN-PAULSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile4.3.2019
E9929PISLARU D. FLORIN-CRISTIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.3.2019
E9934AMARICAI C. FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.3.2019
E9913BARLEA V. COSTELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie4.3.2019
E9911IANAU C. MARIUS-CRISTIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie4.3.2019
E9931MIRON R. ILIE-DORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.3.2019
E9912MOISE C. MARIAN-CRISTIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie4.3.2019
E9930MURARIU D. DUMITRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.3.2019
E9933ONCERIU V. CRISTINELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.3.2019
E9932ONICIUC G.R. DANIEL-TIBERIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.3.2019
E3269IORDACHE C. LIVIU-COSMINAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile4.3.2019
E9924PETO G. JOZSEF-ATTILASibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan4.3.2019
E9909PORTIK L. FERENCSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan4.3.2019
E9910SOFALVI M. LEVENTESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan4.3.2019
E3274GAL S. SANDORAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Ratkay Tibor - Istvan4.3.2019
E9928ALION D. GABRIEL-DUMITRUSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.3.2019
E9925BURDUCEA M. ALEXANDRUSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.3.2019
E9927IONESCU M. PETRUSSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.3.2019
E9926STANCIU G. MARIUSSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif4.3.2019
E3270BAJKO-MEZEI J. LEHELAFACOV Calificari ProfesionaleBrutarUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Vegh Sabina-dorina4.3.2019
E16105LUCANU ANDREIAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 25.04.2019 25.04.2019 29.04.-02.05.2019 29.04.-02.05.2019 03.05.20195.3.2019
E16102PETRUT ALEX-COSMINAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 25.04.2019 25.04.2019 26.04.-02.05.2019 26.04.-02.05.2019 03.05.20195.3.2019
E16103SZEP ZOLTANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 25.04.2019 25.04.2019 30.04.-02.05.2019 30.04.-02.05.2019 03.05.20195.3.2019
E16106ROTARU GEORGEL-MARIANAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor 25.04.2019 25.04.2019 26.04.-02.05.2019 26.04.-02.05.2019 03.05.20195.3.2019
E15743ANDREI CONSTANTINEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba 25.04.2019 25.04.2019 26.04. - 02.05.2019 26.04. - 02.05.2019 03.05.20195.3.2019
E15744ROTARU GEORGEL-MARIANEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica 25.04.2019 25.04.2019 26.04. - 02.05.2019 26.04. - 02.05.2019 25.04.20195.3.2019
E16104TANASE PETRUT-ADRIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 25.04.2019 25.04.2019 30.04.-02.05.2019 30.04.-02.05.2019 03.05.20195.3.2019
D99922BURTAN MADALIN-CONSTANTINMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia5.3.2019
D99920VASILE IONUT-DANIELMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius5.3.2019
D99921VUTA IONEL-MIHAIMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia5.3.2019
E16480COTOLAN V. DANIELCalex CertifSudor electricU1-U10Incze Vilmos5.3.2019
E16477CRISTEA M. NICOLAECalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.3.2019
E16476MARDARE F. CONSTANTINCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.3.2019
E16479MOTREA A. DUMITRU-DANUTCalex CertifSudor electricU1-U10Incze Vilmos5.3.2019
E16478RUCSANDOIU I. CONSTANTINCalex CertifSudor electricU1-U10Incze Vilmos5.3.2019
E16475SZABO I. CORNELCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.3.2019
E13971DIACONESCU MIHAI-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel5.3.2019
E9509VLADEAN RUBEN-ANDREIAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod5.3.2019
E9937CHIS G. MARIA LUCICASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS4-UCS6-UCS7-UCS11-UCS13Csog Reka5.3.2019
E9936CHIS I.C. IOAN-RAZVANSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS7-UCS11-UCS13Csog Reka5.3.2019
E9935ANTAL I. MARIASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS2-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka5.3.2019
E9961TEOANU P. GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian5.3.2019
E9960AGRIGOROAIE G. IULIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian5.3.2019
E9965ASMARANDEI V. ILIESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian5.3.2019
E9959BUDU D. COSTELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian5.3.2019
E9964SCROBANITA D. DRAGOMIRSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian5.3.2019
E9963STOLNICU V. VASILESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian5.3.2019
E9962ZAMA P. DANUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian5.3.2019
E9164TRACIU ANAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta5.3.2019
E9164TRACIU ANAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta5.3.2019
E3280DIMA V. LAJOSAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.3.2019
E3283MAXIM M. IONUT-CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.3.2019
E3279MOCSEI-DIMO I. ANDRASAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.3.2019
E3278PAP J. JOZSEFAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.3.2019
E3281SOFALVI M. LEVENTEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.3.2019
E3282VERES B. BELAAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian5.3.2019
E16186MOSOR DANIELAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod 28.05.2019 28.05.2019 29.05-31.05.2019 29.05-31.05.2019 03.06.20196.3.2019
E15779KOVACS ZOLTANEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica 28.05.2019 28.05.2019 29-31.05.2019 29-31.05.2019 03.06.20196.3.2019
E15778ENACHE CRISTIANEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor 29.05.2019 29.05.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 03.06..20196.3.2019
E16481PASCU V. MIHAI-CATALINCalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Ferenczi Henrik6.3.2019
E13972MATEI ION-LIVIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria6.3.2019
E13977BURLACU PARASCHIVAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Iorga Mihai Bogdan6.3.2019
E13978CATANA MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Iorga Mihai Bogdan6.3.2019
E13973CERNEA CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Iorga Mihai Bogdan6.3.2019
E13975DUMITRA MIHAI-SILVIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Iorga Mihai Bogdan6.3.2019
E13974LIXANDRU IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Iorga Mihai Bogdan6.3.2019
E13976MATEI CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Iorga Mihai Bogdan6.3.2019
E9511CARACAS OLEGAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai6.3.2019
E9510GIRLA IURIEAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai6.3.2019
E9512SIMIONESCU IOANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria6.3.2019
E9942NANASSY A. ALEXANDRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica6.3.2019
E15686AVADANI DIANA-MARIAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor6.3.2019
E15687FUNDURAC MADALINAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor6.3.2019
E15688MALUSEL LARISA-MARIAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor6.3.2019
E9943ANDRICI G. ADRIANASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina6.3.2019
E9940NEGHINA C. ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia6.3.2019
E9941BOBEICA I. STEFAN-IOSIFSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCS7-UCS8-UCS10-UCS11Klarik Maria-Antonia6.3.2019
E3284GABOR A. ARNOLDAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan6.3.2019
E3288DUMA C. CRISTIANAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS4-UCS7Dumut Ioan6.3.2019
E3276KALANYOS I. ILONAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG3-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Klarik Maria-Antonia6.3.2019
E3275IUGA I. MARGITAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS3-UCS9Klarik Maria-Antonia6.3.2019
E9938TUNSOIU N.V. CONSTANTIN-IOANSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan6.3.2019
E3286MATYAS G. LASZLOAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian6.3.2019
E3287MANOLE I. NELUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer6.3.2019
E16231JELER DUMITRUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.3.2019
E16234ZAHARIA GABRIELAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11-UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana 27.06.2019 27.06.2019 28.06; 01.07-02.07.2019 28.06; 01.07-02.07.2019 03.07.20197.3.2019
E15813MUNTEANU AURELIANEMVIKA CENTRUElectrician constructorUC1-UC14Farkas Zsolt 27.06.2019 27.06.2019 28.06; 01.07-02.07.2019 28.06; 01.07-02.07.2019 03.07.20197.3.2019
E16230SPATAREL FLORINAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.3.2019
E16233SUCIU FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 26.06.2019 26.06.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 27.06-28.06; 01.07.2019 02.07.20197.3.2019
D97950DAN ADRIAN-IOANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru7.3.2019
D97946MUNTEAN LIVIU-NICOLAESCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru7.3.2019
E16483AMANCI P. PAULCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian7.3.2019
E14577BLAGA MIHAI-CONSTANTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel7.3.2019
E14578CIRNU CATALIN-CONSTANTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel7.3.2019
E13983DUMITRU IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta7.3.2019
E13980NECULCEA RAZVAN-MADALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta7.3.2019
E13981RADU VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta7.3.2019
E13982STAN FANELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta7.3.2019
E13984TURCIN STELIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta7.3.2019
E13979MEZEI IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria7.3.2019
E16482DOBRE M. EUGENCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian7.3.2019
E13985DANESCU MARIAN-ROBERTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel7.3.2019
E9513NEAGU LIOARA MARIAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana7.3.2019
E9514BROSCOI TITIIAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor7.3.2019
E15692NASTACA IONEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor7.3.2019
E15691DAN CRISTIAN-ALINEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor7.3.2019
E15690HUSEIN MUSTAFA NICOLAEEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor7.3.2019
E15689MEMET EGNUREMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor7.3.2019
E15693NICULICIOIU CORINA-ELENAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor7.3.2019
E15694STIUBEIANU ION-FLORENTINEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor7.3.2019
E14336MOCANU MARIA BIANCAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniInstalator incalzire centrala si gazeUCC1-UCS5Lupu Cristian7.3.2019
E3290Ailincai N. Romica MihaiAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria7.3.2019
E3291Ciucanu M. MariusAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF2-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria7.3.2019
E9966BICA S. VIORELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian7.3.2019
E9944DOBAI A. ANTALSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica7.3.2019
E9945DOBAI A. DENES SANDORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica7.3.2019
E10022CIOBANU C. VIRGILSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Biziac Eugen-cristian7.3.2019
E3289SZASZ S. ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Ionescu Gica7.3.2019
E9165BARBALATA ALEXANDRU IONUTAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta7.3.2019
E9165BARBALATA ALEXANDRU IONUTFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta7.3.2019
E9946BOKOR A. TUNDESibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba7.3.2019
E9947LUKACS G. GEZASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba7.3.2019
E9948ZAGONI A. SZILARD-SANDORSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba7.3.2019
E9939KEREKES J. ROBERT-JENOSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan7.3.2019
E3285POSTOLACHE M. NICOLAEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan7.3.2019
E3319IOAN C. MARIOARAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena7.3.2019
E3320LAZAR V. FLORENTINAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena7.3.2019
E3318PICA V. CATALINAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena7.3.2019
E3292CSUTKA M. MIHALYAFACOV Calificari ProfesionaleBrutarUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Vegh Sabina-dorina7.3.2019
E8995ANDREICA CRISTINA-CODRUTAEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton7.3.2019
E8996OLAR CORNELIU-DANEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton7.3.2019
D97949IORDACHE ALEXANDRU-MIHAILSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru8.3.2019
E16485MOGOS D. NICOLAECalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba8.3.2019
E16484PETRE B. DANIELCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba8.3.2019
E16486SZILAGYI K. KAROLY-FERENCZ Calex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba8.3.2019
E16493CHISALITA M. FLORIN-MIHAICalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos8.3.2019
E16489ILINCA F. GABRIELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos8.3.2019
E16491ION C. BOGDAN-GEORGECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos8.3.2019
E16490MOGOS D. NICOLAECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos8.3.2019
E16492PETRE B. DANIELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos8.3.2019
E16487CAPRARIU P. CATALINCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos8.3.2019
E16488ION C. BOGDAN-GEORGECalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos8.3.2019
E2143COMAN CORNELMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard8.3.2019
E13986NETEJORU MARIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela8.3.2019
E2144CAPRARUS NINAMondo ConsultLucrator in comertU9-U16Albu Lenuta8.3.2019
E9519AMZA CRISTIANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai8.3.2019
E9516TIMOFTE MIHAIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor8.3.2019
E9518ANCUTA IONAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor8.3.2019
E9517TIMPESCUL-PITICAR VASILEAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod8.3.2019
E9515TIMOFTE BOGDAN MARIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor8.3.2019
E15695TUDOR GHEORGHE EMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint8.3.2019
E3296BODI K. ALBERTAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF2-UCF5-UCG6-UCG8-UCS10-UCS13-UCS16Mogda Gabriel8.3.2019
E3297MOCSEL V. VIKTOR-ELVISAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF2-UCF5-UCG6-UCG8-UCS10-UCS13-UCS16Mogda Gabriel8.3.2019
E9994MATEI I. VASILESibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George8.3.2019
E9967BERES B. BELASibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Csaki Istvan8.3.2019
E3295DOMOKOS E.I. ERVINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel8.3.2019
E3294CORDUNIANU P. ANTONIEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel8.3.2019
E3293NEDELCU P. MARCEL-OCTAVIANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel8.3.2019
E16499ILIE G. CONSTANTIN-IONUTCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Gal Attila9.3.2019
E16501OLARIU I. DIONISIE-OVIDIUCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Gal Attila9.3.2019
E16500SIMA I. ADRIAN-ALINCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Gal Attila9.3.2019
E16497MURARITEI N. DUMITRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos9.3.2019
E16496PROZOREANU S.S. ANDREI-IONUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos9.3.2019
E16498PALL A. ENIKOCalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen9.3.2019
E16495PROZOREANU S.S.MIHAI-GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos9.3.2019
E16494SALL C. SANDORCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos9.3.2019
E9973ALEXANDRU N. DANUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.3.2019
E9974APETRE D. MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.3.2019
E9968DINU T. EMIL-OCTAVIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.3.2019
E9969FANASE G. MIHAITA-IULIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.3.2019
E9997CATA V. SIMONASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George9.3.2019
E9995JARLAIANU C. MARGARETA-LAURASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George9.3.2019
E9996PODARU D. ADRIANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George9.3.2019
E9999UDROIU V. GINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George9.3.2019
E9998VASILE L. ADELINA-FLORINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George9.3.2019
E9970APOSTU M. TANASESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.3.2019
E9972BUDUI I. IULIAN-BOGDANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.3.2019
E9971MANEA P. VALENTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie9.3.2019
E9950PASCARIU G. GHEORGHESibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mogda Gabriel9.3.2019
E9952CONSTANTIN S. IULIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer9.3.2019
E9955DOBRIN C. STANICASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer9.3.2019
E9954GORGOVAN A. CIPRIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer9.3.2019
E9953LASCU I. IONUTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer9.3.2019
E9951NEDELCU P. MARCEL-OCTAVIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel9.3.2019
E3298USCOIU S. IOAN-PAVELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel9.3.2019
E3299BALOG F. ANDRASAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS4-UCS11Dumut Ioan9.3.2019
E9949GALATEAN M.G. MIRCEA-GHEORGHESibaroFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Mogda Gabriel9.3.2019
E3307TIMPA A. TANASE-AUGUSTINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian9.3.2019
E3306VANCSA M. CATALIN-MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian9.3.2019
E3308ANDRONACHE I. VIORELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel9.3.2019
E3311AVRAM I. GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel9.3.2019
E3313DRAGHICI A. VALERIUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel9.3.2019
E3312DRAGHICI V. ADRIAN-ARISTIDEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel9.3.2019
E3310TRUSCA S. DANIELAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel9.3.2019
E3309VILCEANU N. NICOLAEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Chiricescu Dorel9.3.2019
E16578CRETANU D. VASILE-AFTENECalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba1.4.2019
E16579CRISTEA G. IONCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba1.4.2019
E16580VIZIREANU N. IULIANCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba1.4.2019
E2266BANARU G. IGORSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Petrica1.4.2019
E2267GROSAN V. IOANSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Petrica1.4.2019
E18532ANGHELESCU MARIAN-DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18533BACIU BOGDAN-MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18537BOBEICA ELENA-LORENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18538CALANCEA ILIE-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18539CAPAC ROXANA-LAVINIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18523CATRUNA ALEXANDRU-FLORENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18527DOBRESCU PETRISOR-OCTAVIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18528DRAGOMIR IONUT-FLORENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18531DUMITRESCU IONUT-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18522FLOREA MARIUS-CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18534GAVRIL MONA-EWELINEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18535GOSA ANA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18536IONESCU SORIN-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18526NECULA DANIELA-GEORGIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18529STARUIALA NICUSORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18524TIRIZICA DUMITRU-GEORGIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18530TOMA ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18525TUFAN ANDREEA-ROXANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria1.4.2019
E18540BRATESCU PAUL-ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai1.4.2019
E18542DREJOI DANUT FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel1.4.2019
E18541ROMANIC DANIELA-ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela1.4.2019
E15712VOINEA IOANAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor1.4.2019
E14346CRISTEA ROXANA - ALINAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCC-1-UCS-4Medragoniu Cristian1.4.2019
E14345FANIC NELUACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniInstalator incalzire centrala si gazeUCC-1-UCS-5Radermacher Ladisau - Peter1.4.2019
E3424FANCSALI A. ADELAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6UCS1-UCS8Talaba Mihaela-gabriela1.4.2019
E3425POROJAN I. RITAAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6UCS1-UCS8Talaba Mihaela-gabriela1.4.2019
E10097DONGOLO D. LIDIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia1.4.2019
E10096SZEKERES I. ANNASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia1.4.2019
E10124AVASILOAIE V. ALEXANDRU - VALENTINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCG8-UCS9-UCS10Muntean Monica1.4.2019
E10095SOS D. EVASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia1.4.2019
E10100BALAZS I. ROBERTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.4.2019
E10099GEREB L. BOTONDSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.4.2019
E10098KISS Z. SZABOLCSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie1.4.2019
E10125SLAVNIC I. LIFERIESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS9-UCS12Muntean Monica1.4.2019
E10107BURLACU I. MIHAITA-VIORELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel1.4.2019
E10106CRETU C. ALEXANDRU-RELUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel1.4.2019
E10105MOLDOVEANU C.A. MIHAI-ADRIAN-STELIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel1.4.2019
E10123SIDOR G. VASILESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica1.4.2019
E10104SOCARICIANU N. DUMITRU-TELUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel1.4.2019
E10101STANCIULESCU D. VIRGIL IONUTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel1.4.2019
E10103TARALUNGA C. MARIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel1.4.2019
E10102VESTENEANU T. MARIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel1.4.2019
E3432ISTRATE L. SORINELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG7-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian1.4.2019
E18701BARGAN DMITRIIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan08.04. 201908.04. 201909.04. 201909.04. 201909.04. 201910.4.2019
E18703RADUTA IONUT- ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan08.04. 201908.04. 201909.04. 201909.04. 201909.04. 201910.4.2019
E18702RADUTA LAZAR- PETRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan08.04. 201908.04. 201909.04. 201909.04. 201909.04. 201910.4.2019
E18600GHEORGHE TITIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel08.04. 201908.04. 201909.04. 201909.04. 201909.04. 201910.4.2019
E15619Stancu DanielaAsociatia Vindeca-ti ViataInfirmieraU1-U11Rosu Carmen10.4.2019
E2277VIROAGA I. IONSalt IncercDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Trofin Viorel10.4.2019
E14603MURESAN SEBASTIAN - ADRIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U15Mardale Vasile10.4.2019
E14602BALAZS EMANUELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Mardale Vasile10.4.2019
E14601KOLUMBAN MIKLOS-CSABAFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Mardale Vasile10.4.2019
E16614NAN I.M. IOAN-MATEICalex CertifLucrator in comertU1-U8Constantinescu Liliana10.4.2019
E16062GABOR STEFANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod10.4.2019
E16061CIUBOTARU LUCIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor10.4.2019
E15717CONSTANTIN ALINA-IONELAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Constantinescu Liliana10.4.2019
E15718CALVUN NICOLAE-MIHAITAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor10.4.2019
E10231RAIA I. MARCELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian10.4.2019
E10122MOLDOVAN L. DORINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia10.4.2019
E12829GHEORGHE V. ELENAAsociatia EDAInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Rusu Vatamanu Maria - Magdalena10.4.2019
E10229CUCOS G. TOADERSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian10.4.2019
E10183JITEA C. GABRIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica10.4.2019
E10230LUCESCU I. CRISTINEL-MIHAISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian10.4.2019
E10182BANDI V. DANIELSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan10.4.2019
E10181BOBOI I. IOANSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan10.4.2019
E11041CORBU A. ALEXANDRUAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Biziac Eugen-cristian10.4.2019
E11039JANOSSI I. LASZLOAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica10.4.2019
E11040JANOSSI-SIMO M. MAGDOLNAAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica10.4.2019
E11042ROSCOIU I. GHEORGHEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan10.4.2019
E11043VLADESCU C. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS10-UCS12Dumut Ioan10.4.2019
E12830PINTILIE N. MIHAIAsociatia EDAInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS6-UCS12Dobranis Catalin Nicolae10.4.2019
E18188ANDACS PETERSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru10.4.2019
E18705TUTUNARU MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel09.04. 201909.04. 201910.04. 201910.04. 201910.04. 201911.4.2019
E18704BARBU EMILASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai08.04. 201908.04. 201908.04- 11.04. 201908.04- 11.04. 201911.04. 201911.4.2019
E16616STREMCIUC I. LIVIU-LEONTECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos11.4.2019
E16615STREMCIUC I. LIVIU-LEONTECalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos11.4.2019
E16063GAVRILOIU ANGELIANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai11.4.2019
E16064ARHIRE ADRIANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod11.4.2019
E16065CHIRIAC GELUAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod11.4.2019
E10187COMAN M. NICUSOR-GABRIELSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile11.4.2019
E15719GAVRILOIU ANGELIANEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba11.4.2019
E10188NAN M. IONELSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile11.4.2019
E15721GAVRILUT LUCIAN-FLORIANEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica11.4.2019
E15722KELEMEN NORBERTEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica11.4.2019
E10189POPA V. IULIASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina11.4.2019
E10186BATRINU N. CIPRIANSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS9-UCS11-UCS13Csog Reka11.4.2019
E10185BATRINU A. GAROFINASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS9-UCS11-UCS13Csog Reka11.4.2019
E11045Dancovici G.c. Andra-ioanaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina11.4.2019
E10191PUFULETE M. COSTINELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel11.4.2019
E11044TATU L. DANIELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Biziac Eugen-cristian11.4.2019
E9173DOBRE MARIAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta11.4.2019
E9173DOBRE MARIAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta11.4.2019
E9168TICHIM ELENA-LILIANAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta11.4.2019
E9168TICHIM ELENA-LILIANAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta11.4.2019
E10184GUSETOAIA M. OVIDIUSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan11.4.2019
E12855FIRI C. DANIEL - CALMANAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS6-UCS12Biteanu Anisoara 11.4.2019
E12856NEAG F.D. MIHAI - FLORINAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS6-UCS12Biteanu Anisoara 11.4.2019
E12878STOICA C. IOANAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS6-UCS12Biteanu Anisoara 11.4.2019
E10190CARADIMA I.F. STEFANSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif11.4.2019
E18190FLOREA DUMITRUSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru11.4.2019
E18184KENDI CSABASCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin11.4.2019
E18185PLESA STEFAN-LUCIANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin11.4.2019
E18186VUCOVICI FLORINSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin11.4.2019
E18706PETRE MUGUREL- NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai08.04. 201908.04. 201909.04- 11.04. 201909.04- 11.04. 201911.04. 201912.4.2019
E16619FIRASTRAU N.I. LIVIU-NICOLAECalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin12.4.2019
E16618OBANCEA N.M. MIHAELACalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin12.4.2019
E16617PADURESCU S. GEANINACalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin12.4.2019
E15620Simon Liliana-CrinaAsociatia Vindeca-ti ViataInfirmieraU1-U11Rosu Carmen12.4.2019
E16622TOLONTAN S. STEFAN-BOGDANCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba12.4.2019
E8736COSTACHE I MIHAELAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana12.4.2019
E16621FIRASTRAU N.I. LIVIU-NICOLAECalex CertifBucatarU1-U20Para Ana12.4.2019
E16620TOMA N. MARIANACalex CertifBucatarU1-U20Para Ana12.4.2019
E2337CRETU V. CATALIN-CONSTANTINSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Catalin Nicolae10.04.201910.04.201910-12.04.201910-12.04.201912.04.201912.4.2019
E2354DOCHITA A. DANIELSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica10.04.201910.04.201910-12.04.201910-12.04.201912.04.201912.4.2019
E16623LUCACI A. ALEXANDRUCalex CertifLucrator in comertU1-U8Constantinescu Liliana12.4.2019
E17135SAMOILA NEGOITA-NELUMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard12.4.2019
E16074IONITA ADRIANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai12.4.2019
E16075PIRLOG MIHAIAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai12.4.2019
E16070PURICE MARICELAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod12.4.2019
E16068DEAC CONSTANTINAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor12.4.2019
E16072GRIGORE ANTONAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod12.4.2019
E16067PLATON MARIN-VASILEAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor12.4.2019
E16066PLATON SORINAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor12.4.2019
E16071RIPAN CLAUDIU-CONSTANTINAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor12.4.2019
E10193POP A. DAN-ALEXANDRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica12.4.2019
E15723MIROIU IONUT-MIHAIEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica12.4.2019
E16073BIRZU GHEORGHEAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor12.4.2019
E15725STANCIU ANISOARAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint12.4.2019
E15724TARANU SMARANDAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint12.4.2019
E10232MOROSAN V. VASILE-CRISTIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian12.4.2019
E10195BERESOAIE C. EMESESibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia12.4.2019
E10194BERESOAIE I. GABRIELASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia12.4.2019
E10192CLAIN P. ERALIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia12.4.2019
E10233DUDCEAC V. VALENTIN-CATALINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian12.4.2019
E10234TIFLEA F. MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian12.4.2019
E10196SZASZ M. MOZESSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan12.4.2019
E10197SZOCS L. ARNOLDSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan12.4.2019
E11057CHICHIRITA I. PAVEL-TRAIANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian12.4.2019
E9170MUCENIC MARIA-LILIANAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta12.4.2019
E9170MUCENIC MARIA-LILIANAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta12.4.2019
E9174RADUCAN CRISTINA-LILIANAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta12.4.2019
E9174RADUCAN CRISTINA-LILIANAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta12.4.2019
E16624BALASI N.A. NICOLAE ALEXANDRUCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos13.4.2019
E16628CRACIUN I. IOAN-VASILECalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen13.4.2019
E16629PRICOPE P. CARMENCalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen13.4.2019
E2357PASCAL IONSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Catalin Nicolae06.04.201906.04.201906-13.04.201906-13.04.201913.04.201913.4.2019
E16627CIOBOTA D. DAN-TRAIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos13.4.2019
E16625HUIDU D. REMUS-DUMITRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos13.4.2019
E16626NUT N. NICOLAE-RAZVANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos13.4.2019
E10202CUCU E. IULIAN-EMILSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile13.4.2019
E10201TEUSANU D. ANDREI-NICOLAESibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile13.4.2019
E10198GASPAR F. FERENCSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica13.4.2019
E10200MAGYARI S. ISTVANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica13.4.2019
E10199MARTON A.M. LEVENTESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica13.4.2019
E10204NECULAI T. IONELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.4.2019
E10203POPOACA M. PARASCHIVSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie13.4.2019
E10217MANCIULESCU C.F. CATALIN-ALEXANDRUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS11Muntean Monica13.4.2019
E10235CSIKI L. LASZLOSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer13.4.2019
E11054OGLINZANU V. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile13.4.2019
E11048LUNGU N. DANIELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan13.4.2019
E11047NEGRU M. SILVIU-IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan13.4.2019
E11046SCURTU F. FLORENTINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan13.4.2019
E12834ROTARU I. IONUT - STEFANAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel13.4.2019
E12877ROSU R. ROSMARIN Asociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS-UCS8Strungariu Viorel13.4.2019
E12879IGNATESCU V. ILIEAsociatia EDAConstructor drumuri si poduriUCS1-UCS3-UCS5-UCS7Bucataru Vasile13.4.2019
E2327ANGHEL G. CLAUDIU-MARIANSalt IncercZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19Trofin Viorel12.04.201912.04.201912-14.04.201912-14.04.201914.04.201914.4.2019
E2329DUMITRU M. ADRIANSalt IncercZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19Trofin Viorel12.04.201912.04.201912-14.04.201912-14.04.201914.04.201914.4.2019
E10237BESA S. ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia14.4.2019
E10238CARARE C. MIHAELASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia14.4.2019
E10239CIOBANU M. NICOLETA-EUGENIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia14.4.2019
E10240MIRON P. ANCUTASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia14.4.2019
E10236STROESCU I. MARIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia14.4.2019
E18707CALCIU CLAUDIU- ANTONIOASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel11.04. 201911.04. 201912.04. 201912.04. 201912.04. 201912.04. 201915.4.2019
E16632ROTARIU I. GEORGE-LAURENTIUCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba15.4.2019
E16630ROTARIU I. GEORGE-LAURENTIUCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos15.4.2019
E16631SCARLAT A. ADRIANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos15.4.2019
E2358MIHALACHI GHENADIESalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Catalin Nicolae13.04.201913.04.201913-14.04.201913-14.04.201915.04.201915.4.2019
E2359PINTEA ANDREISalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Catalin Nicolae13.04.201913.04.201913-14.04.201913-14.04.201915.04.201915.4.2019
E15726LUPU DANEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion15.4.2019
E10206ENACHE I. GABORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.4.2019
E10207MUSTEATA C. CONSTANTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie15.4.2019
E10205KERESTES I. ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia15.4.2019
E10208MURESAN A.G. SEBASTIAN-ADRIANSibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-CUG5-UCG7-UCS8-UCS12Csaki Istvan15.4.2019
E10218POP V. STEFAN-ALINSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif15.4.2019
E18183NICOLAE DAN-STELIANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin15.4.2019
E18200PREDA MARIUSSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil15.4.2019
E18711MUNTEANU ROZALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina12.04. 201912.04. 201915.04. 201915.04. 201915.04. 201916.4.2019
E18708SOARE VIOREL- VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria12.04. 201912.04. 201915.04. 201915.04. 201915.04. 201915.04. 201916.4.2019
E18710PANAIT CONSTANTI NASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen12.04. 201912.04. 201915.04. 201915.04. 201915.04. 201915.04. 201916.4.2019
E18709PRODAN NICOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel12.04. 201912.04. 201915.04. 201915.04. 201915.04. 201915.04. 201916.4.2019
E16635IACOB C. VALERIU-CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.4.2019
E16634PETRE C. CONSTANTIN-SEBASTIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.4.2019
E16633SANDRU V. DENIS-ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos16.4.2019
E16076NICA MIHAIAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11 UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana16.4.2019
E10214COZMA V. VASILE-LIVIUSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile16.4.2019
E10213TETIC G. BOGDAN-MIHAISibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile16.4.2019
E15728MIHAILA ALEXANDRU TITIEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica16.4.2019
E15729PETRACHE PETRU-CRISTINELEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Lang Viorica16.4.2019
E16077MACAVEI HORIA-GABRIELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor16.4.2019
E15727VARGA ADAMEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint16.4.2019
E11058SANTA S. MARIA-TUNDEAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6-UCS1-UCS8Talaba Mihaela-gabriela16.4.2019
E10212MURESAN A.G. SEBASTIAN-ADRIANSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Mogda Gabriel16.4.2019
E10216NOVAC S. DANIELSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Melinte-olteanu Nicolaie16.4.2019
E10215VARGA A. CALINSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Melinte-olteanu Nicolaie16.4.2019
E10220ANGHEL R. IONICASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George16.4.2019
E10222PUIA D. IONICASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George16.4.2019
E10221TUDOR R. MARIANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Stefan-mereuta George16.4.2019
E11055Mesaros V. DanAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Chiricescu Ana-maria16.4.2019
E12831TRIFAN C. MARIANAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile16.4.2019
E11049KOLESA I. IZSAKAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica16.4.2019
E10209BENEDEK L. BOTONDSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba16.4.2019
E10210FABIAN A. MARGITSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba16.4.2019
E10211SZOKE V. ORSOLYASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Szaniszlo Csaba16.4.2019
E12832DRAGOMIR F. MIHAI - GEORGEAsociatia EDAConfectioner - montator tamplarie cu vitraj izolantUCG1-UCG4-UCS5-UCS20Leahu Constantin16.4.2019
E10219ENEA N. GHEORGHESibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif16.4.2019
E18202BASALDIU CONSTANTIN-CRISTIANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil16.4.2019
E18181ISTRATE MARIUSSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin16.4.2019
E18199SAVU IOAN-DANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil16.4.2019
E18712RADULESCU PAULASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai12.04. 201912.04. 201912.04- 17.04. 201912.04- 17.04. 201917.04. 201917.4.2019
E16636FULGA P. FLORINCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Gal Attila17.4.2019
E2349ARIO M. MIHAITA-DORUSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica15.04.201915.04.201915-17.04.201915-17.04.201917.04.201917.4.2019
E2338TARANU I. CONSTANTINSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Catalin Nicolae15.04.201915.04.201915-17.04.201915-17.04.201917.04.201917.4.2019
E2344VICOL G. SERGIUSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica15.04.201915.04.201915-17.04.201915-17.04.201917.04.201917.4.2019
E2328ALDEA S. VIORELSalt IncercZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19Trofin Viorel15.04.201915.04.201915-17.04.201915-17.04.201916.04.201917.4.2019
E15730HUSTIU SEBASTIANEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor17.4.2019
E15731NICOLA FLORENTIN-VALERIUEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor17.4.2019
E10225CIMPEANU V. BOGDANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie17.4.2019
E10242PAP M. MIRCEA-ADRIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Ionescu Gica17.4.2019
E10244BOJTE A. SANDORSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica17.4.2019
E10241BONGEANU I. IONUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica17.4.2019
E10223LACZKO-BENEDEK L. ERVINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie17.4.2019
E10243MOLDOVAN A. ALEXANDRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica17.4.2019
E10245TIMAR V. ATTILASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica17.4.2019
E18721DASCALESC U FELICIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Antonescu Ioana-Mihaela16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18714GOGU BOGDAN-FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian15.04. 201915.04. 201915.04- 18.04. 202015.04- 18.04. 202018.04. 201918.4.2019
E18717CONSTANTI N MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18723PANA CONSTANTI N-CATALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAsfaltatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Neacsu Mihai-Claudiu16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18722PUIU ANDREI- BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAsfaltatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Neacsu Mihai-Claudiu16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18718MELNIC VIRGIL- IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18719OANA DARIUS- ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18715LITA GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria15.04. 201915.04. 201915.04- 18.04. 201915.04- 18.04. 201918.04. 201918.4.2019
E18725PODARU MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Radu Doina16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18720DOBRE ROBERT- IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18716JIPEA MARIANA NICOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare batrani la domiciliuU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U13-U15-U16-U17Bidirean Maria- Cristina16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18713MODROGA N CRISTIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare batrani la domiciliuU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U13-U15-U16-U17Bidirean Maria- Cristina15.04. 201915.04. 201915.04- 18.04. 201915.04- 18.04. 201918.04. 201918.4.2019
E18726JIPEA MARIANA NICOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare copiiU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U11-U12-U14-U15-U16-U17Constantin Elena-alina16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E18724MARTINESC U RADU- ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai16.04. 201916.04. 201917.04. 201917.04. 201917.04. 201918.4.2019
E2268ROJNITA C. ADRIANSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Petrica18.4.2019
E14605ANDREICA ADRIANFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarMecanic AutoU1-U14Vladau Cornel Gheorghe18.4.2019
E16637FLORESCU I. DANIELCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba18.4.2019
E17152ZAVOIANU OANA-ALEXANDRAMondo ConsultLucrator in comertU9-U16Riscanu Monica18.4.2019
E16078DOBREAN COSTICAAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor18.4.2019
E16081COFARU IOAN FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor18.4.2019
E16079LUPASCU COSTICAAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor18.4.2019
E16080MUNTEANU CATALINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor18.4.2019
E11056BILIBOK G. EMILIA-ECATERINAAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6-UCS1-UCS7Csog Reka18.4.2019
E10227DEDIU N. ILIESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie18.4.2019
E10246SCHUSTER I. ANA-MONICASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia18.4.2019
E10226SZOCS A. JOZSEFSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie18.4.2019
E10247CIUBOTARIU P. LUCIANSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-CUS8-UCS15Mogda Gabriel18.4.2019
E11061Kenesi C. AttilaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina18.4.2019
E11060Olasz I. IzabellaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina18.4.2019
E11066COTOI T. MARCELAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile18.4.2019
E11062TABACU S. IULIAN-CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Biziac Eugen-cristian18.4.2019
E11067BALINT E. CSABA-LEVENTEAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS4-UCS7Dumut Ioan18.4.2019
E11068RADULY C. ROBERTAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS4-UCS7Dumut Ioan18.4.2019
E11059LASZLO I. SUSANAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS3-UCS9Klarik Maria-Antonia18.4.2019
E12838Cojocarasu E. Elena - SimonaAsociatia EDAAdministrator pensiune turisticaUCG1-UCG4-UCS5-UCS12Liche Mihaela - Gabriela18.4.2019
E18182ANUSCA ANDREISCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin18.4.2019
E18194FILIMON GABRIEL-CONSTANTINSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin18.4.2019
E18195UNGHEAN IOAN-CLAUDIUSCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG5-URITG6-URITS9Anghel Simona Anca18.4.2019
E18728CUHARIC NICOLAE IOANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian17.04. 201917.04. 201918.04. 201918.04. 201918.04. 201919.4.2019
E18727JELER VASILE- SILVIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian17.04. 201917.04. 201918.04. 201918.04. 201918.04. 201919.4.2019
E18731TUDOR IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria15.04. 201915.04. 201916.04- 18.04. 201916.04- 18.04. 201918.04. 201919.4.2019
E18730SOLOMON ION-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTractoristU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel17.04. 201917.04. 201918.04. 201918.04. 201918.04. 201919.4.2019
E18729FIRATOIU VLADUT- SEBASTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai15.04. 201915.04. 201916.04- 18.04. 201916.04- 18.04. 201918.04. 201919.4.2019
D98374POPISTER TRAIANKARABLUOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U12Buzuleciu Dorin19.4.2019
D98375TOMA IOANKARABLUOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U12Baditoiu Ioan19.4.2019
E16639MOLDOVAN C. IOANCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba19.4.2019
E14609ANGHEL CATALIN-VALENTINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Harko Elod19.4.2019
E14608BASCEANU LAURENTIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Harko Elod19.4.2019
E16638BRATU V. MIHAILCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos19.4.2019
E14607MIHAI ROBERT- DANIELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Harko Elod19.4.2019
E17149MOISE STELUTAMondo ConsultBucatarU1-U14-U19Negoita Costandel Daniel19.4.2019
E2335PASCANU C. IONSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Catalin Nicolae17.04.201917.04.201917-19.04.201917-19.04.201919.04.201919.4.2019
E17137MARIN RAZVANMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard19.4.2019
E16082NAZARE CIRIAN-VIORELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras19.4.2019
E16085PIPOI ZARAFINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras19.4.2019
E10261ACHIMESCU I. PETRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile19.4.2019
E16084GHERMAN FLORINAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor19.4.2019
E16086BOBAN CONSTANTINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras19.4.2019
E16083JURAVLE PETRICA-VASILICAAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras19.4.2019
E15733STEVANOVIC ZENER ALEKSANDRAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint19.4.2019
E10248MIHALY L.SAROLTASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia19.4.2019
E10228APOSTOL I. IONUT-MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie19.4.2019
E11070BINDEA I. ILIE-FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile19.4.2019
E11063LORINCZI L. ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica19.4.2019
E10260BALINT I. MELINDASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina19.4.2019
E11069TABACU S. IULIAN-CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer19.4.2019
E18187DUICU GHEORGHESCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Mihai Catalin19.4.2019
E18201MATEIU BOGDANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil19.4.2019
E18196CATRINOI VASILESCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG1-URITG3-URITG5-URITS9Anghel Simona Anca19.4.2019
D98163CIUDICA STEFAN-COSMINECVET SMARTSudor electricU1-U10Gavrila Nicolae2.4.2019
D98159GAVRILA ADRIANECVET SMARTSudor electricU1-U10Gavrila Nicolae2.4.2019
D98158STAN BOGDAN-GABRIELECVET SMARTSudor electricU1-U10Draghila Gheorghe2.4.2019
D98164STOIA FLORIAN-GHEORGHEECVET SMARTSudor electricU1-U10Gavrila Nicolae2.4.2019
E14596CONDREA FLORINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian2.4.2019
E14597MOSCU MARIAN-BOGDANELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarTinichigiu Structurist de AviatieU1-U11Dumbrava-brezoianu Ovidiu-lucian2.4.2019
E17130BACANU MARIANA-ADRIANAMondo ConsultBucatarU1-U13-U20Negoita Costandel Daniel2.4.2019
E17131GHEORHE VASILICA-FLORENTINA2780212461516Mondo ConsultBucatarU1-U13-U20Negoita Costandel Daniel2.4.2019
E16583LOHAN V. IOAN-ALINCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba2.4.2019
E16582ONET D.I. CRISTIAN-DORELCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba2.4.2019
E16581ILISAN I. AURORA-IOANACalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen2.4.2019
E18554CIOTORACU VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta2.4.2019
E18552COJOCARU DANIEL-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta2.4.2019
E18556MARIN FLORIN-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta2.4.2019
E18551MIHAI IOAN BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta2.4.2019
E18555NITU MARIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta2.4.2019
E18553TITISINA TUDORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta2.4.2019
E18547IOSIF MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18548JITA BEATRICE-LAURAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18549LACATUSU EDUARD-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18550LAZARESCU CONSTANTIN-EDUARDASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18545PIFTOR ANDREI-SEBASTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18546PIRLOAGA ROXANA-DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18543STANCIU GEORGEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18544STEPAN DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria2.4.2019
E18559DOROFTE ION-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Pana Laura Mihaela2.4.2019
E18558MARIN FLORIN-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Pana Laura Mihaela2.4.2019
E18557MIHAI IOAN BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Pana Laura Mihaela2.4.2019
E18560MIHALACHE IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Pana Laura Mihaela2.4.2019
E18561IACOB RAFILAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela2.4.2019
E18562NECHITA ADRIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela2.4.2019
E16584RACHITA N. IONATAN-IULIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos2.4.2019
E18563NAN MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela2.4.2019
E10116FIERARU V. FLORIN-IONSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile2.4.2019
E10117MARICA G. MADALINSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile2.4.2019
E10115PETRIA G. ALEXANDRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile2.4.2019
E10111BORBELY S. ZSOLT-ATTILASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.4.2019
E10110MOLNAR J.L. ISTVANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.4.2019
E10118TODIRIANU V. CATALINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian2.4.2019
E10109OSVATH D. DOMOKOSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.4.2019
E10126VORONEANU C. IOANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS9-UCS11Muntean Monica2.4.2019
E10112MILIAN F. DANIEL-GABRIELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel2.4.2019
E10127RUSU V. ILIE - ALEXANDRUSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Muntean Monica2.4.2019
E3431LAZAROIU G. IONAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG7-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian2.4.2019
E3430TUDORACHE V. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG7-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian2.4.2019
E3433KUSZTOS J. ENDREAFACOV Calificari ProfesionaleGaterist la taiat busteniUCF1-UCF5-UCS1-UCS7Ratkay Tibor - Istvan2.4.2019
E12836GHEORGHE S. PAUL - CONSTANTINAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Strungariu Viorel2.4.2019
E12835STEFAN C. GIGIAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Strungariu Viorel2.4.2019
E12837TUDOSE A. CIPRIAN - CATALINAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Strungariu Viorel2.4.2019
E18193BABET CALIN-BUCURSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru2.4.2019
E16647MOLDOVAN P.I. IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian20.4.2019
E2274GURGU S. COSTELSalt IncercDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Trofin Viorel20.4.2019
E2273GURGU S. STEFANSalt IncercDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Trofin Viorel20.4.2019
E16646VLADOI D. VALENTINCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos20.4.2019
E16645RATA M. MARICELCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos20.4.2019
E16644VLADOI D. VALENTINCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos20.4.2019
E16642IONESCU P. NICOLAECalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke20.4.2019
E16643LION T. MARINCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke20.4.2019
E16641MARINESCU A. DANIELCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke20.4.2019
E16640MITROI G. VIORELCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke20.4.2019
E16649CANDALE F. ANA-MARIACalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen20.4.2019
E16651CHISALITA I. SILVIACalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen20.4.2019
E16650CSORVASI I. IULIANACalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen20.4.2019
E16648IONESCU G. EMILCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian20.4.2019
E10265LODBA C. RAZVAN-EUGENSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile20.4.2019
E10264MOCANU M. LUCIANSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile20.4.2019
E11071DRUTA I. ANDREEAAFACOV Calificari ProfesionaleCofetar-patiserUCF1-UCF2-UCG1-UCG6-UCS1-UCS7Talaba Mihaela-gabriela20.4.2019
E10253TURCAN A. NICOLAE-IULIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Oniga Adrian20.4.2019
E10256ALBERT C. CSABASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica20.4.2019
E10258ALBERT C. TAMASSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica20.4.2019
E10250MUCHE V. IONELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian20.4.2019
E10255ORBEANU M. MIHAI-GABRIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian20.4.2019
E10254ROTARU I. MARIAN-VALENTINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian20.4.2019
E10252STANCU T. VILISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian20.4.2019
E10257SZILAGYI A. SZABOLCSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica20.4.2019
E10249ROIBU L. IONUTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica20.4.2019
E10262LODBA C. RAZVAN-EUGENSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer20.4.2019
E10263MOCANU M. LUCIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Sala Elemer20.4.2019
E11064CIUBOTARIU P. LUCIANAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel20.4.2019
E10267BEJAN M. IOANSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan20.4.2019
E10266IDOR G. VENIAMINSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan20.4.2019
E11065MOSCALIUC C. WILLIAM-CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel20.4.2019
E10268MUNTEANU C. DRAGOSSibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin21.4.2019
E10259BOGDANESCU D. MARIANA-NICOLETASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia21.4.2019
E18737IVANESCU MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18735UNGUR VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18741UDROIU ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18732DELESCU MARIO- SERGIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTransatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18739JERCAN CONSTANTI N-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18742TOKE ARPADASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Preda Marioara12.04. 201915.04. 201916.04. 201916.04. 201917.04. 201922.4.2019
E18736TOADER GEORGETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18738TOADER GEORGETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18746CAPDEFER MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana15.04. 201916.04. 201917.04. 201918.04. 201917.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18744DRAGOMIR DANUT- RAZVANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana15.04. 201916.04. 201917.04. 201918.04. 201917.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18745NENU IRINEL- CRACIUNELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana15.04. 201916.04. 201917.04. 201918.04. 201917.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18740FLORESCU LUIZA- BIANCAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18733VARBAN EMILIA- DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Petre Nicoleta-Antuaneta-Diana18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18734ALEXANDRU MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica18.04. 201918.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201919.04. 201922.4.2019
E18743IORDAN VERONICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica15.04. 201916.04. 201917.04. 201918.04. 201917.04. 201919.04. 201922.4.2019
E2347DAVID I. IOAN-CATALINSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica20.04.201920.04.201920-22.04.201920-22.04.201922.04.201922.4.2019
E2334PANA I. IONELSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Catalin Nicolae20.04.201920.04.201920-22.04.201920-22.04.201922.04.201922.4.2019
E2350SANDACHE V. CONSTANTINSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica20.04.201920.04.201920-22.04.201920-22.04.201922.04.201922.4.2019
E10273CHIRAS G. ANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George22.4.2019
E10275GIURANIUC T. MARINELASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George22.4.2019
E10276NEGURA G. MARIASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George22.4.2019
E10282RUSU B. LUANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana22.4.2019
E10274SACALIUC C. AURICA-LILIANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George22.4.2019
E10277SOLCAN D. MINODORASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George22.4.2019
E10272TABULTOC V. ALIETASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George22.4.2019
E10283TARALUNGA V. RADITASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana22.4.2019
E10284TRIFAN M. VASILICASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana22.4.2019
E10271BALINT G. LASZLOSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS8-UCS10-UCS11Ionescu Gica22.4.2019
E10270ORBAN L. ZOLTANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS8-UCS10-UCS11Ionescu Gica22.4.2019
E10269TODOR I. JANOSSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica22.4.2019
E11072Baczo G. GaborAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina22.4.2019
E10279OANES C. FLORIN-RADUSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Csaki Istvan22.4.2019
E12846PAUN G. CATALIN - SILVIUSAsociatia EDAMecanic autoUCG1-UCG4-UCS5-UCS14Strungariu Viorel22.4.2019
E12845TRIF N.M. IRINEL - IOANAsociatia EDAMecanic autoUCG1-UCG4-UCS5-UCS14Strungariu Viorel22.4.2019
E10278IVANOVICI I. COSTELSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif22.4.2019
E11073TABACU S. IULIAN-CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Mogda Gabriel22.4.2019
E18198MANOLACHE CRISTIANSCHAEFFLER ROMANIAForjor-tratamentistURITG2-URITG3-URITG4-URITG5Anghel Simona Anca22.4.2019
E18749ENE MARINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae19.04. 201919.04. 201922.04. 201922.04. 201922.04. 201923.4.2019
E18747IVASCU DRAGOS- FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai18.04. 201918.04. 201918.04- 23.04. 201918.04- 23.04. 201923.04. 201923.4.2019
E18748POP GHEORGHE- MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai19.04. 201919.04. 201922.04. 201922.04. 201922.04. 201923.4.2019
E2276BUGA N. STEFAN-CLAUDIUSalt IncercDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Trofin Viorel23.4.2019
E16654LACATUS A. ANDRONECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos23.4.2019
E2275NEGREANU I. AURELIANSalt IncercDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Trofin Viorel23.4.2019
E16653GONDOS J. JANOSCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke23.4.2019
E16652MOJZI F. BOTONDCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke23.4.2019
E17576Diaconu LaurentiuEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Emilia-denisa23.4.2019
E16657ABAZA P. ALEXANDRUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos23.4.2019
E16656GRIGORAS T. NELUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos23.4.2019
E16655SIMA I. FLORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos23.4.2019
E15738BREABAN ELENA-GEORGETAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion23.4.2019
E16087BUKFEYES-RAKOSSY ELODAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras23.4.2019
E16089CIUCHES FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras23.4.2019
E16088BALABAN GHEORGHEAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod23.4.2019
E15736NEGREAN IOAN-CIPRIANEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica23.4.2019
E15734SUCIU SIMIONEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica23.4.2019
E15735VAJOI OVIDIU-CIPRIANEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica23.4.2019
E15737MOLDOVAN MIHAIEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Lang Viorica23.4.2019
E16090CIUICHES ION-LUCIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras23.4.2019
E16091ROTARU ADRIAN-MARIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras23.4.2019
E16092STANCIU NICOLAE-MARIUSAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras23.4.2019
E12866BARBULET C. GABI CONSTANTINAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona19.04.201919.04.201919.04.2019 22.04.2019 ; 23.04.2019 19.04.2019 22.04.2019 ; 23.04.201923.4.2019
E18750PREDA AUREL- CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta19.04. 201919.04. 201922.04. 201922.04. 201922.04. 201924.4.2019
E18752BURLOI NICOLAE- FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMacelarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia22.04. 201922.04. 201923.04. 201923.04. 201923.04. 201924.4.2019
E18753ENACHESCU GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel17.04. 201918.04. 201919.04. 201922.04. 201919.04. 201923.04. 201924.4.2019
D96752Roman IoanEMYON Security ProfessionalAgent de securitateU1-U2-U3-U4U5-U6-U7Albu Gheorghe24.4.2019
E17139MARAN IOANAMondo ConsultCofetar-patiserU1-U11-U13-U14-U16Surlaru Daniela24.4.2019
E2345STAN G. GHEORGHESalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica22.04.201922.04.201922-24.04.201922-24.04.201924.04.201924.4.2019
E16658NICOLAU I. SORIN-GEORGECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos24.4.2019
E16093ALOMAN MIRCEAAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod24.4.2019
E16094NITU GRIGOREAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod24.4.2019
E15739FLOARE CRISTIANEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Hunyadi Imre-attila24.4.2019
E11079MOCANU P. COSTEL-PAULAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF2-UCF4-UCG6-UCG8-UCG-UCG9-UCS10-UCS12-UCS14-UCS17Mogda Gabriel24.4.2019
E10280CHIVU V. VASILE-IONUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie24.4.2019
E10281PUIU C. COSTELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie24.4.2019
E10300PIRLOG M. GABRIELSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Biziac Eugen-cristian24.4.2019
E10286GURGU A. GHEORGHESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica24.4.2019
E10285MOCANU M. AURELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica24.4.2019
E11076FLOREA V. IONUT-MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile24.4.2019
E11077SZEKERES A.V. ANTONIOAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Dandu Gheorghe-vasile24.4.2019
E11078PLANGU I. MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS12-UCS14-UCS18Mogda Gabriel24.4.2019
E11075FAZAKAS L. LAJOS-ATTILAAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan24.4.2019
E11074GRANGOR C. LAURENTIUAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan24.4.2019
E12859BUSUIOC I. DANIELAsociatia EDALucrator in comertUCG1-UCG3-UCS5-UCS8Racu Daniela24.4.2019
E12857BURCSA P. STEFANAsociatia EDADulgher ( exclusiv restaurator)UCG1-UCG4-UCS6-UCS13Bucataru Vasile24.4.2019
E12864DIACONU G. DORELAsociatia EDAOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG5-UCS6-UCS10Gheorghiu Oana - Iuliana24.4.2019
E12884CANTIA V. LAURENTIUAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona24.4.2019
E12880FLOREA V. CONSTANTINAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona24.4.2019
E12881HUMA C.D. ROBERT - IONUTAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona24.4.2019
E18754BOBEICA IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai23.04. 201923.04. 201924.04. 201924.04. 201924.04. 201925.4.2019
E16660MARIA V. VASILE-ALEXANDRUCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest25.4.2019
E16662OALA L. ALINCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest25.4.2019
E16659SACELEAN E. MARCEL-FLORINCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest25.4.2019
E16661SIGMIREAN I. LEONUTCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest25.4.2019
E16663PITIC D. CALIN-COSMINCalex CertifDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Malnasi Csilla-marta25.4.2019
E14612ANTONESI MARIUS-IONUTFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel25.4.2019
E14610CIORTAN PAUL-CATALINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel25.4.2019
E14611MOTAS VIORELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel25.4.2019
E16664PITUL N. IONCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba25.4.2019
E17140STOICA DANIELAMondo ConsultCofetar-patiserU1-U16Barbu Octavia Ileana25.4.2019
E17148CHITOIU EPAMINONDAMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U9-U16-U18Onea Ionut25.4.2019
E17146ROSCA FANELMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U9-U16-U18Onea Ionut25.4.2019
E10287CHRISTOF C. ADRIAN-DANUTSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile25.4.2019
E10288GRAMADA S. ARTEMIESibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile25.4.2019
E10289VADUVA C. FLORIN-CONSTANTINSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile25.4.2019
E14352IANOS IOAN DANUTACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniDulgher - tamplar - parchetarUCC1-UCS6Bogos Valerica25.4.2019
E10301DEMETER E. ZOLTANSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan25.4.2019
E11084DUMINICA I. STELIANAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS5-UCS13Ionescu Gica25.4.2019
E11095SAVIN C. VALERICAAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Sala Elemer25.4.2019
E14350BOLOSIN MIRELA ANCUTAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniLucrator in comertUCG-1-UCS-5Takacs Sofia Viorica 25.4.2019
E14351DURBAC ADINA SILVANAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniLucrator in comertUCG-1-UCS-5Takacs Sofia Viorica 25.4.2019
E16665MORAR G. NICOLAE-OVIDIUCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos26.4.2019
E15740MODRISAN COSTINELAEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor26.4.2019
E16096BALLA ANDRASAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Malnasi Csilla-marta26.4.2019
E16095PANTESCU IONELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras26.4.2019
E10290CERNAT N. FLORENTINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica26.4.2019
E10291CERNAT N. ILIESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica26.4.2019
E10293FEKETE I. CSABA-JOZSEFSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel26.4.2019
E10292PELI I. ISTVANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel26.4.2019
E11080MUNTEAN V. PETRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS9-UCS12Dumut Ioan26.4.2019
E11081VACALIE A. ALEXANDRU-CRISTIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS9-UCS12Dumut Ioan26.4.2019
E10315ABAZA V. ANA-ALINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia27.4.2019
E10314CRACIUN D. LENUTASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia27.4.2019
E10316LORINCZ A. ERZSEBETSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia27.4.2019
E10313POPA P. ELENASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia27.4.2019
E10317VLAD M. SORINA-MIHAELASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia27.4.2019
E10294GURGU S. NITASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica27.4.2019
E10302CARARE V. GEORGETASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George29.4.2019
E10303ILISANU G. MARIASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George29.4.2019
E10305LAZAR D. VICTORITASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George29.4.2019
E10304NASTASA G. MARIA-LOREDANASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Stefan-mereuta George29.4.2019
E11082BOTAS V. NICUSORAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS12-UCS14-UCS18Mogda Gabriel29.4.2019
E11083CARAIVAN V. GEORGE-ALEXANDRUAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS12-UCS14-UCS18Mogda Gabriel29.4.2019
E11085PALHAZI F. ROBERTAFACOV Calificari ProfesionaleTamplar universalUCF1-UCF5-UCS1-UCS12Csaki Istvan29.4.2019
E11086LEON M. TITIANAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Stefan-mereuta George29.4.2019
D98160CIUDICA ION-LUCIANECVET SMARTSudor electricU1-U10Gavrila Nicolae3.4.2019
D98161MARICUT PETRE-MIHAIECVET SMARTSudor electricU1-U10Gavrila Nicolae3.4.2019
D98162STOIA MADALIN-ILIEECVET SMARTSudor electricU1-U10Gavrila Nicolae3.4.2019
E2270NEGRU T. TOADERSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Dobranis Catalin Nicolae3.4.2019
E2269PAUN G. IULIANSalt IncercZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorU1-U15Trofin Viorel3.4.2019
E2271PAUN G. NICUSORSalt IncercZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorU1-U15Trofin Viorel3.4.2019
E18572CROITORU MIHAIL-BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria3.4.2019
E18570CUCU RALUCA-MARIA-BIANCAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria3.4.2019
E18566GROSU RAUL-LAURENTIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria3.4.2019
E18567MILITARU SORIN-IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria3.4.2019
E18568SABANGEANU MADALINA-ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria3.4.2019
E18569ZADEC IONUT-CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria3.4.2019
E18571ZAMFIR ANA-MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria3.4.2019
E2341ASAVEI G. GHEORGHE-DANIELSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica01.04.201901.04.201901-03.04.201901-03.04.201903.04.20193.4.2019
E18564HALACU VLADIMIR-ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan3.4.2019
E18565CONSTANTIN NECOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela3.4.2019
E16585LAZAR S. DANIELCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba3.4.2019
E18573CHIRIC MIHAITAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela3.4.2019
E16047MACARIE ELENAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11-UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana3.4.2019
E15713VASILOI IOANAEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint3.4.2019
E14348KELEMEN ELFEIDE - MELINDAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen3.4.2019
E14347AVRAMESCU CORINAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCC-1-UCS-4Medragoniu Cristian3.4.2019
E10119AMBRUS E. ROBERTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie3.4.2019
E10120GEGO A. ZOLTANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie3.4.2019
E10121KALMAN L. JOZSEFSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie3.4.2019
E18192TOGOE PETRUSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru3.4.2019
E18755GINGA FLORIN- LOREDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai22.04. 201922.04. 201923.04- 25.04. 201923.04- 25.04. 201925.04. 201930.4.2019
E16666TOMA T. CONSTANTINCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos30.4.2019
E16098BRASOVEANU GIGELAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria30.4.2019
E16097COTOMAN VLAD-GABRIELAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria30.4.2019
E16100HARBU LUCIAN MIHAIAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Mihaly Daniela30.4.2019
E16099HARBU LUCIAN MIHAIAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod30.4.2019
E10295MACOVEI D. ANDREI-DANIELSibaroTinichigiu carosierUC1-UC13Dandu Gheorghe-vasile30.4.2019
E10296MIFTODE I. VLAD-ALEXANDRUSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile30.4.2019
E15741BREANA CLAUDIA-LOREDANAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor30.4.2019
E10318DOBROTA D. VALERICASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica30.4.2019
E10319MOCANU M. DUMITRELSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica30.4.2019
E10297MUNTEAN V. PETRUSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan30.4.2019
E10298BUDEANU A. VASILESibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif30.4.2019
D98373HOSU CONSTANTINKARABLUOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U12Buzuleciu Dorin4.4.2019
E16586MIC V.A. ADRIAN - VASILECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs4.4.2019
E16587SIPOS V. LAURENTIU-CRISTIANCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs4.4.2019
E16588SUSU T. DORIN-ILIECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Imre Robert-szabolcs4.4.2019
E14598BUZATU MIHAITA-TUDORFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarElectrician constructorU1-U14Munteanu Daniel4.4.2019
E18574DRAGHIA MARGARETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica4.4.2019
E16055DRAM DRAGOS-VASILEAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai4.4.2019
E16056GASPAR CAROLAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai4.4.2019
E16050LEIZERIUC PETRUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod4.4.2019
E16051TODIREASA ILIEAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod4.4.2019
E15714CONTANTIN FLORICAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion4.4.2019
E16059OANCEA CATALINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor4.4.2019
E16054DOBRIN IONAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria4.4.2019
E16053LINA VASILEAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod4.4.2019
E16049MATEI CATALIN FLORINAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod4.4.2019
E16052PRIVEGHIU SILVANAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod4.4.2019
E15715BALASA EMANUEL-ADRIANEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba4.4.2019
E10129NISTOR M. SORINSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica4.4.2019
E10128TABAROIU D. COSTINSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica4.4.2019
E15716MITRICEL-SIRBU NICOLAEEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Kisgyorgy Lajos-gabor4.4.2019
E16048RADU FLORIANAlthera EvalcovTamplar universalUC1-UC17Szasz Sandor4.4.2019
E16058IFRIM FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor4.4.2019
E10130DANCOVICI G.C. ANDRA - IOANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia4.4.2019
E10131DASCALU N. VASILE - IONSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie4.4.2019
E10133ENACHE G. ADRIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie4.4.2019
E10151CUCINSCHI D. RADUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.4.2019
E10152CUCINSCHI S. STEFANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.4.2019
E10153HRITCU D. LIVIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.4.2019
E10150HRITCU D. STELIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.4.2019
E10154MARTOLEA C. SORIN - IONUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian4.4.2019
E10132STAN G. MIHAELASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie4.4.2019
E3434BIRCEA V. VIORELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG7-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel4.4.2019
E3435ERSEK J. CSABA-JOZSEFAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG7-UCG9-UCS10-UCS18Mogda Gabriel4.4.2019
E12862BLAGOCI I. CONSTANTIN - IUSTINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel4.4.2019
E18191DIA DANIELA-SORINASCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru4.4.2019
E18595DOLAN SORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria03.04. 201903.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 20195.4.2019
E18592ENE MIHAITAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai03.04. 201903.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 20195.4.2019
E18593STERIE IONUT- NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel03.04. 201903.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 20195.4.2019
E18596BARLA IULIANA- NICOLETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Piciorus Ioan-Andrei03.04. 201903.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 20195.4.2019
E18591MUNTEANU GABRIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel03.04. 201903.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 20195.4.2019
E18594NEGUT GABRIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel03.04. 201903.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 20195.4.2019
E18590MUNTEANU GABRIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela03.04. 201903.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 201904.04. 20195.4.2019
E12817BRAN D. TEODORAAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona5.4.2019
E12816CICEU P. ANCA - DANIELAAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona5.4.2019
E12818CIOBANU D. MIHAELAAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona5.4.2019
E16591BALASOIU D. ADRIAN-MIHAICalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin5.4.2019
E16594BRAGUTA R. MARINCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.4.2019
E16596CEBAN G. ANDREICalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.4.2019
E16590GHIMPU D. CONSTANTINCalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin5.4.2019
E16597MIASCOVETCHII S. ANDREICalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.4.2019
E16592PAVEL J. ADRIANA-BIANCACalex CertifOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U10Moraru Katalin5.4.2019
E16593SUHOMLIN A. ALEXANDRCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.4.2019
E16595VRABIE V. IONCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba5.4.2019
E15618Mitrea LuminitaAsociatia Vindeca-ti ViataInfirmieraU1-U11Rosu Carmen5.4.2019
E16589IEPURE I. SORIN-IOANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos5.4.2019
E17133VIERU CONSTANTINMondo ConsultElectrician in constructiiU1-U14Tudor Marius Marian5.4.2019
E18575CONSTANTIN IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAgent de securitateU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7Cretu Gheorghe5.4.2019
E18585MERCEAN ALEXANDRU-VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian5.4.2019
E18586TUDOR MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian5.4.2019
E18579DUMITRU REMUS-NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard5.4.2019
E18578VASILE CONSTANTIN-COSMINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard5.4.2019
E2351ANCAI C. LIVIU-LUCIANSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica03.04.201903.04.201903-05.04.201903-05.04.201905.04.20195.4.2019
E2348IOAN V. CATALIN-LUCIANSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica03.04.201903.04.201903-05.04.201903-05.04.201905.04.20195.4.2019
E18581BUCUR TEODOR ROBERTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae5.4.2019
E18588DINU CRISTIAN IULIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin5.4.2019
E18584GAGIU IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae5.4.2019
E18582MATEI ION-VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae5.4.2019
E18587PUCHIANU DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin5.4.2019
E18583STOICA FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae5.4.2019
E18580TANASE GEORGEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae5.4.2019
E17134BERECHET STEFANMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard5.4.2019
E18576COJANU DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai5.4.2019
E18577NICULAE GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai5.4.2019
E18589VIRLAN MIHAI-MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai5.4.2019
E10137DRAGULIN S. IONUT-MIRELSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica5.4.2019
E10135MANOLE D. VIORELSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica5.4.2019
E10134MURES M. PANAIT - NICOLAESibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica5.4.2019
E10136NICA D. VIORELSibaroMecanic autoUC1-UC14Ionescu Gica5.4.2019
E10155FARCAS I. ANGELASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS2-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka5.4.2019
E10138ANTOHI I. IONEL-FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.4.2019
E10139EPURE N. FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.4.2019
E10140VASIOIU G. BENONESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie5.4.2019
E3436MUNTEANU A. ADRIANAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica5.4.2019
E12847BIRLEANU V. ELENAAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela5.4.2019
E3440FERENCZ L. VILMOSAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.4.2019
E3441GHEORGHITA M. MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.4.2019
E3437GHERASIM C. GEORGEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.4.2019
E3438KADAR D. ARPADAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.4.2019
E3439PAIZS E. JENOAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan5.4.2019
E15782HENT AURELIAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Deaconu Ion 29.05.2019 29.05.2019 30-31.05; 03.06.2019 30-31.05; 03.06.2019 04.06.20196.4.2019
E15781BULACU GIGIEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba 29.05.2019 29.05.2019 30-31.05; 03.06.2019 30-31.05; 03.06.2019 04.06.20196.4.2019
E16187BISCEANU FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 29.05.2019 29.05.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 04.06.20196.4.2019
E16188BUCUR EUGEN-MARIUSAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 29.05.2019 29.05.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 04.06.20196.4.2019
E16189TATU SIMIONAlthera EvalcovLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUC1-UC8Aczel Arpad-csaba 29.05.2019 29.05.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 30.05-31.05; 03.06.2019 04.06.20196.4.2019
E16610MILICI T. IONCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos6.4.2019
E16609PATRAS I. IOSIFCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos6.4.2019
E16608SIRGHI S. EUGENCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos6.4.2019
E16598DUCULESCU I. MARIANCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos6.4.2019
E16600MIZILEANU M. MARIUSCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba6.4.2019
E16601MUNTEANU D. OLIVIAN-DANIELCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba6.4.2019
E16602MUNTEANU M.I. DANUTCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba6.4.2019
E16599NEACSU V. VALENTINCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba6.4.2019
E2272BACIU C. MARIUSSalt IncercZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorU1-U15Trofin Viorel6.4.2019
E8735BUCUR I. EDUARDAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana6.4.2019
E16606FURNICA I. MARCELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian6.4.2019
E16604HUTANU V. CATALIN-ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian6.4.2019
E16603HUTANU V. NICUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian6.4.2019
E16607SIANU C. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian6.4.2019
E17147URMES IONELMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U9-U11-U16Onea Ionut6.4.2019
E17141POPOACA VIORELMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U9-U16-U18Onea Ionut6.4.2019
E10145BADITESCU N. RAZVAN-GEORGE- IOANSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile6.4.2019
E10147MIUTA C. MARIAN - CONSTANTINSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile6.4.2019
E10149BIRCEA V. VIORELSibaroMozaicar faiantarUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS10Mogda Gabriel6.4.2019
E10141NITA V. VASILESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie6.4.2019
E10144STAFIE I. NECULAISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie6.4.2019
E10161CERNOVSCHI I. GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian6.4.2019
E10299COROAMA A. SILVESTRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian6.4.2019
E10164CUCINSCHI D. FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian6.4.2019
E10163ENACHE M. MARICELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian6.4.2019
E10142EPURE N. CONSTANTIN - DORELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie6.4.2019
E10157FARCAS S. BELASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica6.4.2019
E10162GRIGOREAN G. GHEORGHITASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian6.4.2019
E10156SZOCS A. ANTAL SibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica6.4.2019
E10158FAZAKAS A. ADALBERTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS8-UCS10-UCS11Ionescu Gica6.4.2019
E10159VARGA I. SANDOR - ZOLTANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS8-UCS10-UCS11Ionescu Gica6.4.2019
E11052MACOVEI I. SORIN-IONELAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian6.4.2019
E3445LATCU S. IONELAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Vigheci Claudia6.4.2019
E3444MOLDOVAN D. ELENAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Vigheci Claudia6.4.2019
E9176DINOIU CRISTIANAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta6.4.2019
E9176DINOIU CRISTIANFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta6.4.2019
E9166STEFAN AURELIAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta6.4.2019
E9166STEFAN AURELIAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta6.4.2019
E9167ZANFIR GABRIELAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta6.4.2019
E9167ZANFIR GABRIELFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta6.4.2019
E10146CRISAN M. OVIDIUSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan6.4.2019
E10143SANDRU R. GICA - ALINSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Ratkay Tibor - Istvan6.4.2019
E3450BUMB N. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer6.4.2019
E3449GAVRAU V. VASILE-OVIDIUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer6.4.2019
E3447MIC V. MARINEL-VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer6.4.2019
E3448SURD V. TAMASAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer6.4.2019
E3446TALPOS I. NELUAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Sala Elemer6.4.2019
E3442MILITARU G. ELENA - ROXANAAFACOV Calificari ProfesionaleBrutarUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Csog Reka6.4.2019
E3443NARCIN A. NAZIM-HIKMETAFACOV Calificari ProfesionaleBrutarUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Csog Reka6.4.2019
E16235COCHIOR IOISFAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Emoke-maria 28.06.2019 28.06.2019 01.07-03.07.2019 01.07-03.07.2019 04.07.20197.4.2019
E16237BUTACEL GABRIELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 28.06.2019 28.06.2019 01.07-03.07.2019 01.07-03.07.2019 04.07.20197.4.2019
E16238RADU ALINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 28.06.2019 28.06.2019 01.07-03.07.2019 01.07-03.07.2019 04.07.20197.4.2019
E16236TAMPU PETREAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 28.06.2019 28.06.2019 01.07-03.07.2019 01.07-03.07.2019 04.07.20197.4.2019
E16239TIMOFTE IOANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 28.06.2019 28.06.2019 01.07-03.07.2019 01.07-03.07.2019 04.07.20197.4.2019
E18597DANAILA MARIAN- STEFANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard04.04. 201904.04. 201905.04. 201905.04. 201905.04. 20198.4.2019
E18598LAE IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Dumitriu Geo-Leonard04.04. 201904.04. 201905.04. 201905.04. 201905.04. 20198.4.2019
E14604MIHAI ROBERT- DANIELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U15Mardale Vasile8.4.2019
E14599MIHUTA ADRIAN -MIHAIFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U15Mardale Vasile8.4.2019
E2340VARVEA C. CONSTANTINSalt IncercInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dobranis Petrica06.04.201906.04.201906-08.04.201906-08.04.201908.04.20198.4.2019
E16060BORZA CORNEL-CLAUDIUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras8.4.2019
E10172DUMITRAN G. DORINASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Klarik Maria-Antonia8.4.2019
E10166BURDULEANU M. VALERIU-GHEORGHESibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia8.4.2019
E10167BURDULEANU V.G. FLAVIA-ALEXANDRASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia8.4.2019
E10168GOMA V. MARIANASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia8.4.2019
E10165PERSOIU V. NICOLAESibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia8.4.2019
E10175HORVAT I. IULIANSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-CUS8-UCS15Csaki Istvan8.4.2019
E10176ONUC V. VICTOR-SABINSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-CUS8-UCS15Csaki Istvan8.4.2019
E10173HASAN I. GHEORGHE-PETRESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel8.4.2019
E10174STOICA F.L. OVIDIU-MIHNEASibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel8.4.2019
E10177AVRAM V. VASILESibaroMontator pereti si plafoane din ghips cartonUCF1-UCF4-CUG5-UCG7-UCS8-UCS12Csaki Istvan8.4.2019
E9175GAVRILA IONAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta8.4.2019
E9175GAVRILA IONFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta8.4.2019
E9169PREDA DORINELAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta8.4.2019
E9169PREDA DORINELFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta8.4.2019
E10171BAJA N. MARIOARASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina8.4.2019
E10170MOROIANU S. STANICASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina8.4.2019
E10169STERGAREL P. ALINASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina8.4.2019
E12842COPOT M. MIHAELAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS12Biteanu Anisoara 8.4.2019
E12843ILINESCU V.S. ANCA - GABRIELAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS12Biteanu Anisoara 8.4.2019
E12844POSTOLACHE C. CATALINA - GEORGIANAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS12Biteanu Anisoara 8.4.2019
E12838SANDU G. GEORGIANAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS12Biteanu Anisoara 8.4.2019
E12841TAPUC T. ELENA - DANIELAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS12Biteanu Anisoara 8.4.2019
E11026CIUCLARU G. CATERINAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina8.4.2019
E11027DOBRE V. NICOLETAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina8.4.2019
E18189TOSA IONELSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru8.4.2019
E18599FLORESCU FLORINA- IULIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Stana Mirela05.04. 201905.04. 201908.04. 201908.04. 201908.04. 20199.4.2019
E16612SIMENY A. MOZESCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos9.4.2019
E16613STERE I. TUDOREL-SANDELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos9.4.2019
E14349VERNICA FLORENTINA - ANICAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen9.4.2019
E10178MUNTEANU D. MARIA-SIMONASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka9.4.2019
E10180BUCATA V. PAUL-DANIELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian9.4.2019
E10179IVAN N. GHEORGHE FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian9.4.2019
E11053LORINCZ I. JANOSAFACOV Calificari ProfesionaleZidar, pietrar, tencuitor UCF1-UCF5-UCG6-UCG9-UCS10-UCS18Oniga Adrian9.4.2019
E11029BOLDIZSAR T. BENEDEKAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica9.4.2019
E11031FERENCZ S. RICHARD-FERDINANDAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica9.4.2019
E11028MARTON G. ARNOLDAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica9.4.2019
E11032MARUCZA J. JANOSAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica9.4.2019
E11030SZABO C. SZILARDAFACOV Calificari ProfesionaleStivuitoristUCF1-UCG2-UCG3-UCS4-UCS7Ionescu Gica9.4.2019
E9172IANCU LENUTAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta9.4.2019
E9172IANCU LENUTAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta9.4.2019
E9171NICA FLORICAAsociatia Centrul de Resurse si Formare in Profesiuni Sociale PRO VOCATIEInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta9.4.2019
E9171NICA FLORICAFundatia EuroacademiaInfirmieraUCFI-UCF2-UCF3-UCG4-UCG5-UCG6-UCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11Toader Adriana Ancuta9.4.2019
E11036BIRTOC I. IONAS-TRANDAFIRAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan9.4.2019
E11035MARITA I. MAXIM CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan9.4.2019
E11034SUTEU V. VASILE-BOGDANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan9.4.2019
E11038TOADER C. MARIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan9.4.2019
E11037TORZ V. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan9.4.2019
E11033SZEKELY I. JANOS-ROBERTAFACOV Calificari ProfesionaleInstalator apa-canalUCG1-UCG5-UCS1-UCS5Biziac Eugen-cristian9.4.2019
E12821BURSUC C. IOSIFAsociatia EDAFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS7-UCS9Bucataru Vasile9.4.2019
E10321ZAVOIANU G. CLAUDIU-GABRIELSibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin1.5.2019
E10320ZAVOIANU G. LAURENTIU-ADRIANSibaroMecanic autoUC1-UC14Gheorghinca Neculai-constantin1.5.2019
E10307BAETELU D. FLORICASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian1.5.2019
E10306PRICOP I. DRAGOS-NECULAISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian1.5.2019
E10308ARUXANDEI I. IONELSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan1.5.2019
E10309GABOR M. DEMETERSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Csaki Istvan1.5.2019
E10348BOGHIU N. VITALIESibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif1.5.2019
E10349CHIRONDA I. OCTAVIANSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif1.5.2019
E10350DABIJA V. IONSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif1.5.2019
E10347GHEORGHITA N. VICTORSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif1.5.2019
E18792SAVU TOMITAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian02.05. 201903.05. 201907.05. 201907.05. 201908.05. 201910.5.2019
E18793VLAD ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian02.05. 201903.05. 201907.05. 201907.05. 201908.05. 201910.5.2019
E18788ZAMFIR IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria02.05. 201903.05. 201907.05. 201907.05. 201908.05. 201910.5.2019
E18791RADU ILIUTA- MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian02.05. 201903.05. 201907.05. 201907.05. 201908.05. 201910.5.2019
E18790NICULAE CARMEN-MIHAELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana03.05. 201906.05. 201907.05. 201908.05. 201907.05. 201909.05. 201910.5.2019
E18789CIOBAN DUMITRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTractoristU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Arion Ionel06.05. 201907.05. 201908.05. 201908.05. 201909.05. 201910.5.2019
E16685NEAGU M. MARIUS-LAURENTIUCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest10.05.201910.05.201910.05.201910.05.201910.05.201910.5.2019
E16684HUSANU N. MADALIN-MARIANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos10.05.201910.05.201910.05.201910.05.201910.05.201910.5.2019
E14617BUTNARU IOSIF-CATALINFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19Mardale Vasile06.05.201906.05.201907.05.2019 08.05.2019 07.05.2019 08.05.2019 09.05.2019 10.05.201907.05.2019 08.05.2019 07.05.2019 08.05.2019 09.05.2019 10.05.201910.05.201910.5.2019
E17155POPA SAVAMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Craciun Doru Iulian10.5.2019
E14354PEREDERII RAUL - BOGDANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCC-1-UCS-4Medragoniu Cristian10.5.2019
E11101Balazs G. AnnamariaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina10.5.2019
E12882POPA C. SILVIU - DUMITRIEAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS6-UCS12Biteanu Anisoara 10.5.2019
E11100FERENCZI S. MARIA-MAGDOLNAAFACOV Calificari ProfesionaleCamerista hotelUCG1-UCG5-UCS1-UCS4Gaitan Alina10.5.2019
E12883ALEXANDER I. TRAIANAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona10.5.2019
E9013COBIRZAN LEONTINEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 06.05.2019 07.05.2019 09.05.2019 08.05.201910.5.2019
E9012ILEA VASILEEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 06.05.2019 07.05.2019 09.05.2019 08.05.201910.5.2019
E9017LUJERDEAN MARIUS-PETRUEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 06.05.2019 07.05.2019 09.05.2019 08.05.201910.5.2019
E9015NECI CARMEN-ANDREAEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 06.05.2019 07.05.2019 09.05.2019 08.05.201910.5.2019
E9016NEMES JENICAEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 06.05.2019 07.05.2019 09.05.2019 08.05.201910.5.2019
E9014NICOLA TRAIANEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 06.05.2019 07.05.2019 09.05.2019 08.05.201910.5.2019
E16690MACOVEI A. GHEORGHITACalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E16686OLTEANU C. DANIEL-NICOLAECalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E8739MAGHIRAN GH. GEORGETAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana11.5.2019
E16689BIRLEA I. GHIORGHITA-IONUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E16688BOZGA A. ION-COSMINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E16687GAVRILIUC G. ANDREICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E16693NEDELCU M. IONUT-MARIUSCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E16692TANASE C. MARIUS-DANUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E16691TIRTIRAU D. BOGDANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos11.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.05.201911.5.2019
E8738PURCARU S.DENISA ELENAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana11.5.2019
E17156ZIADE CHARLESMondo ConsultAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU7-U15Toma Volga-elena11.5.2019
E17157ZIADE PHILIPPEMondo ConsultAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU7-U15Toma Volga-elena11.5.2019
E10386HUSANU I. MARIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Dragan Laurentiu-ioan11.5.2019
E10385NASTASE G. FLORIN-MARIANSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Dragan Laurentiu-ioan11.5.2019
E11110Zsombori K. KalmanAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gal Norbert-gyula11.5.2019
E11105STAN G. ALINAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS6-UCS13Ionescu Gica11.5.2019
E11103BONTU A. IOANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan11.5.2019
E11104BUNA N. FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan11.5.2019
E11102ROMANIUC P. MIHAIAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan11.5.2019
E12885ROSCA - NEAMTU P. VIRGILAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona11.5.2019
E8740TUDOSE M.M.IONUT DANIELAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana12.5.2019
E18795GINDA CAMELIA STELUTAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Bumbacea Luminita-Madalina09.05. 201909.05. 201910.05. 201910.05. 201910.05. 201913.5.2019
E18794TUDORAN JANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Radu Doina09.05. 201909.05. 201910.05. 201910.05. 201910.05. 201913.5.2019
E16698CHIRIACESCU I. NICOLAECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos13.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.5.2019
E16700DINU C. ADELINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos13.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.5.2019
E16699GREU V. BENIAMINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos13.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.5.2019
E16697BAETELU R. IONUT-ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian13.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.5.2019
E16696CATANAS A. VIOREL-IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian13.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.5.2019
E16695TRIFAN I. EMIL-FLORINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian13.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.5.2019
E16694LUPSA G. MARIUS-FLORINCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba13.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.05.201913.5.2019
E14355MEHELEAN POP RITAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen13.5.2019
E10378PARASCHIV V.M. MARIUS-ANDREISibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka13.5.2019
E10377PARASCHIV V.M. VASILE-ROBERTSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka13.5.2019
E11111Neculai N. Claudia-melaniaAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gal Norbert-gyula13.5.2019
E11112Simo A. ZsoltAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gal Norbert-gyula13.5.2019
E10381MIHALACHE P. IULIAN-SEBASTIANSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS13Muntean Monica13.5.2019
E11106ANCUTA P. VIORELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan13.5.2019
E11108BECZE L.C. LEVENTE-CSABAAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan13.5.2019
E11107UDREA I. CONSTANTINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan13.5.2019
E15760BUGHIURLAN STEFANEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Lang Viorica 08.05.2019 08.05.2019 09.05. - 13.05.2019 09.05. - 13.05.2019 08.05.201914.5.2019
E15757BOGDAN FELICIAN-DUMITRUEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 08.05.2019 08.05.2019 09.05. - 13.05.2019 09.05. - 13.05.2019 13.05.201914.5.2019
E16143DREGHICIU-ACHIM CLAUDIU-GHEORGHEAlthera EvalcovLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUC1-UC8Aczel Arpad-csaba 08.05.2019 08.05.2019 09.05.-13.05.2019 09.05.-13.05.2019 14.05.201914.5.2019
E15759CRISTACHE EUGENEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor 09.05.2019 09.05.2019 10.05. - 13.05.2019 10.05. - 13.05.2019 13.05.201914.5.2019
E15758HUPOIU VIOLETAEMVIKA CENTRUOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUC1-UC9Balhuc Victor 09.05.2019 09.05.2019 10.05. - 13.05.2019 10.05. - 13.05.2019 13.05.201914.5.2019
E18801RADUCAN VALERICA- FRUSINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18802STAN ANDREEA- CRISTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18803STAN IONUT-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18804RADUCANU GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18805SALI CONSTANTI NASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18806SAVIN DANIEL- GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18798TOMA ILIEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian06.05. 201907.05. 201908.05. 201908.05. 201909.05. 201914.5.2019
E18809CRACEA FLORICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18808PENESCU CLAUDIU- MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18800OALA ALEXANDRU -NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18799SANDU FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana07.05. 201908.05. 201909.05. 201910.05. 201909.05. 201913.05. 201914.5.2019
E18843ENE MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai09.05. 201909.05. 201909.05- 14.05. 201909.05- 14.05. 201914.05. 201914.5.2019
E18796ENE MARINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai09.05. 201909.05. 201909.05- 14.05. 201909.05- 14.05. 201914.05. 201914.5.2019
E18797TOMA ILIEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai10.05. 201910.05. 201913.05. 201913.05. 201913.05. 201914.5.2019
E16701BOTEZATU G. GEORGE-CRISTIANCalex CertifElectrician in constructii U1-U14Bartos Janos14.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.5.2019
E16702FRATILOIU I. OVIDIUCalex CertifZidar, pietrar, tencuitor U1-U19Varga Tunde-zsejke14.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.5.2019
E16706BALAZS A. ADELCalex CertifLucrator in comertU1-U8Tordai Attila14.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.5.2019
E16704COJOCARU T. DUMITRU-TRAIANCalex CertifLucrator in comertU1-U8Tordai Attila14.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.5.2019
E16705MIHAI D. ANACalex CertifLucrator in comertU1-U8Tordai Attila14.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.5.2019
E16703SOCACI M. MIHAITA-AUGUSTINCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba14.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.05.201914.5.2019
E17158ANDREI GEORGIAN - IONUTMondo ConsultZidar, pietrar, tencuitor U1-U9-U11-U12-U16Onea Ionut14.5.2019
E10379TOTH I. MONIKASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina14.5.2019
E12898BOGDAN M. GHIORGHITAAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Bucataru Vasile 13.05.2019 13.05.2019 13.05.2019; 14.05.2019 13.05.2019; 14.05.201914.5.2019
E12901CIOBANU A. NECULAIAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Bucataru Vasile 13.05.2019 13.05.2019 13.05.2019; 14.05.2019 13.05.2019; 14.05.201914.5.2019
E12899CIUBOTARIU D. VALENTIN - COSTELAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Bucataru Vasile 13.05.2019 13.05.2019 13.05.2019; 14.05.2019 13.05.2019; 14.05.201914.5.2019
E12900PADURARIU N. FLORIN - MUGURELAsociatia EDAMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Bucataru Vasile 13.05.2019 13.05.2019 13.05.2019; 14.05.2019 13.05.2019; 14.05.201914.5.2019
E12886CIOBANU T. MARIUSAsociatia EDADulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Bucataru Vasile14.5.2019
E12918PUSCASU N. VASILEAsociatia EDATamplar universalUCF1-UCF5-UCS6-UCS17Bucataru Vasile10.05.201910.05.201910.05.2019; 13.05.2019; 14.05.201910.05.2019; 13.05.2019; 14.05.201914.5.2019
E16144ANDRISAN COSTEL-MARIUSAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 09.05.2019 09.05.2019 10.05.-14.05.2019 10.05.-14.05.2019 15.05.201915.5.2019
E16145BARA FLORINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 08.05.2019 08.05.2019 09.05.-13.05.2019 09.05.-13.05.2019 15.05.201915.5.2019
E18810CARABESEL NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria10.05. 201910.05. 201910.05- 15.05. 201910.05- 15.05. 201915.05. 201915.5.2019
E14620NEGOESCU MARIUS-GEORGEFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Mardale Vasile09.05.201909.05.201913.05.2019 14.05.2019 15.05.201913.05.2019 14.05.2019 15.05.201915.05.201915.5.2019
E18891CARABASEL NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria10.05.201910.05.201910.05-15.05. 201910.05-15.05. 201915.05.201915.5.2019
E14618CALANCEA MIRCEA-LIVIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19Mardale Vasile09.05.201909.05.201910.05.2019 13.05.2019 10.05.2019 13.05.2019 14.05.2019 15.05.201910.05.2019 13.05.2019 10.05.2019 13.05.2019 14.05.2019 15.05.201915.05.201915.5.2019
E14619MARGINEAN ADI-EMANOELFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19Mardale Vasile09.05.201909.05.201910.05.2019 13.05.2019 10.05.2019 13.05.2019 14.05.2019 15.05.201910.05.2019 13.05.2019 10.05.2019 13.05.2019 14.05.2019 15.05.201915.05.201915.5.2019
E17159DAMIAN-DAVID ROMULUSMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard15.5.2019
E12919SOLOMON C. FLORENTINAAsociatia EDAInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Bucataru Vasile14.05.201914.05.201914.05.2019; 15.05.201914.05.2019; 15.05.201915.5.2019
E10388PORTIK L. IMRESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Dumut Ioan15.5.2019
E10387ANECI D. MARINELSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS4-UCS6Dumut Ioan15.5.2019
E12906IURASCU V. GABRIEL - VIORELAsociatia EDAMecanic autoUCG1-UCG4-UCS-UCS14Strungariu Viorel 13.05.2019 13.05.2019 13.05.2019 14.05.2019; 15.05.201915.5.2019
E12902BOLBOASE C. TRAIAN - CLAUDIUAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel 14.05.2019 14.05.2019 14.05.2019; 15.05.2019 14.05.2019; 15.05.201915.5.2019
E12903PELE I. STELIAN - COSMINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel 14.05.2019 14.05.2019 14.05.2019; 15.05.2019 14.05.2019; 15.05.201915.5.2019
E12904TEODORESCU V. EMILAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS6-UCS8Strungariu Viorel 14.05.2019 14.05.2019 14.05.2019; 15.05.2019 14.05.2019; 15.05.201915.5.2019
E14356BOGYE BIANCA CORNELIAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniLucrator in comertUCG-1-UCS-5Takacs Sofia Viorica 15.5.2019
E18204BULEI STELIANSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru15.5.2019
E16148NAGY ZSOLTAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 10.05.2019 10.05.2019 13.05.-15.05.2019 13.05.-15.05.2019 16.05.201916.5.2019
E16147TUDORACHE IOANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 10.05.2019 10.05.2019 13.05.-15.05.2019 13.05.-15.05.2019 16.05.201916.5.2019
E16146BACIU MARIUS-DANIELAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod 10.05.2019 10.05.2019 13.05.-15.05.2019 13.05.-15.05.2019 16.05.201916.5.2019
E18815DUMITRU GEORGE- STELIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18814CIRNARU CORNELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBrutarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Buruleanu Claudia-Lavinia14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18813PANTILIN STELUTAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBrutarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Buruleanu Claudia-Lavinia14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18819DUMITRU GEORGIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria10.05. 201913.05. 201914.05. 201914.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18820MARGEAN DARVIN- ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria10.05. 201913.05. 201914.05. 201914.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18821MOLDOVAN IULIU-CALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria10.05. 201913.05. 201914.05. 201914.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18818BOARNA CONSTANTI NASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18812PRODAN VIOREL- ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18811COLAREZ IULIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Stana Mirela14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18822OSMAN LEILAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria10.05. 201913.05. 201914.05. 201914.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18816OAIE FLORINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E18823AXINIA CATALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Piciorus Ioan-Andrei13.05. 201913.05. 201913.05- 16.05. 201914.05- 15.05. 201913.05- 16.05. 201916.05. 201916.5.2019
E18817MIHALACHE MARIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Negrea Vasile14.05. 201914.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201915.05. 201916.5.2019
E16709DINU C. IONUTCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos16.05.201916.05.201916.05.201916.05.201916.05.201916.5.2019
E16707BRINDUSA M. BENIAMINCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba16.05.201916.05.201916.05.201916.05.201916.05.201916.5.2019
E16708GOZ I. ROLAND-ZOLTANCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba16.05.201916.05.201916.05.201916.05.201916.05.201916.5.2019
E14621NISTOR IOSIF-LIVIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Kozma Lucica10.05.201910.05.201913.05.2019 14.05.2019 15.05.201913.05.2019 14.05.2019 15.05.201916.05.201916.5.2019
E14622POGOCEANU GELUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Kozma Lucica10.05.201910.05.201913.05.2019 14.05.2019 15.05.201913.05.2019 14.05.2019 15.05.201916.05.201916.5.2019
E10389SZASZ G.C. NORBERTSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile16.5.2019
E10392IVANESCU P. IOANASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-USC4Gaitan Alina16.5.2019
E10391SAVU G. SEBASTIAN-CONSTANTINSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-USC4Gaitan Alina16.5.2019
E10390BORBELY I. ISTVANSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka16.5.2019
E11109Szocs D. DenesAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina16.5.2019
E12920TURTA I. VIORICAAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4-UCS12Biteanu Anisoara 15.05.201915.05.201915.05.2019; 16.05.201915.05.2019; 16.05.201916.5.2019
E12891PARASCHIV D. ADRIANAsociatia EDASudorUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Strungariu Viorel16.5.2019
E12890SOFRONEA G. MADALIN - BOGDANAsociatia EDAFierar-BetonistUCG1-UCG5-UCS6-UCS9Bucataru Vasile16.5.2019
E16151ANTILI SILVIU-GABRIELAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E16150BUGHIULAN STEFANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E16153MARGINEAN IOANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E16152ONETE NICOLAEAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E16155NASTASE SANDUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E16159PAVEL NICOLAEAlthera EvalcovDulgher - tamplar - parchetarUC1-UC12Szasz Sandor 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E16149SAMOILA FLORINAlthera EvalcovInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeUC1-UC12Harko Elod 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E15761CONSTANTIN GEORGEEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica 13.05.2019 13.05.2019 14.05. - 16.05.2019 14.05. - 16.05.2019 13.05.201917.5.2019
E15762SOPRON SILVIUEMVIKA CENTRUZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUC1-UC15Lang Viorica 13.05.2019 13.05.2019 14.05. - 16.05.2019 14.05. - 16.05.2019 13.05.201917.5.2019
E15763KRIDE MAMRAM YOUSEF FAHEDEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 13.05.2019 13.05.2019 14.05. - 16.05.2019 14.05. - 16.05.2019 16.05.201917.5.2019
E16156BAGIU PETRUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E16158STAN ANDREI-NELUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 13.05.2019 13.05.2019 14.05.-16.05.2019 14.05.-16.05.2019 17.05.201917.5.2019
E18832STANCIU MIHAILASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel15.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201916.05. 201917.5.2019
E18831CRISTEA MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae15.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201916.05. 201917.5.2019
E18829DUMITRU CONSTANTI N-LUCIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen09.05. 201910.05. 201914.05. 201916.05. 201914.05. 201917.05. 201917.5.2019
E18827ENACHE GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen09.05. 201910.05. 201913.05. 201915.05. 201913.05. 201917.05. 201917.5.2019
E18828ION SILVIU- DANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen09.05. 201910.05. 201914.05. 201916.05. 201914.05. 201917.05. 201917.5.2019
E18826MATEI MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen09.05. 201910.05. 201913.05. 201915.05. 201913.05. 201917.05. 201917.5.2019
E18833STANCIU PETRE- MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Duta Ion - Gabinel15.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201916.05. 201917.5.2019
E18830ION MARIAN- LAURENTIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae15.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201916.05. 201917.5.2019
E16714CIMPEAN I. ADRIANCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba17.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.5.2019
E16713BUDEANU I. CATALIN-IOANCalex CertifDulgher - tamplar - parchetarU1-U12Malnasi Csilla-marta17.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.5.2019
E16711OROIAN T. MIRCEACalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos17.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.5.2019
E16712PUTINA-JERCA P. CRISTIAN-PETRUCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos17.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.5.2019
E16710TATARU M. MARIANCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos17.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.05.201917.5.2019
E18824CHIVA VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian08.05. 201908.05- 09.05. 201909.05- 16.05. 201909.05- 16.05. 201916.05. 201917.5.2019
E18825LUCA GHEORGHE- PETRISORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian08.05. 201908.05- 09.05. 201909.05- 16.05. 201909.05- 16.05. 201916.05. 201917.5.2019
E10393BACU E. IONELASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-USC4Gaitan Alina17.5.2019
E10394IANCU G. FLORIANA-DENISASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-USC4Gaitan Alina17.5.2019
E10395RADUCA G. ANGELICA-MARIASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-USC4Gaitan Alina17.5.2019
E10396RADUCA I. MADALINA-MONICASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-USC4Gaitan Alina17.5.2019
E10398DRINGA C. ALINA-MARIASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia17.5.2019
E10399OLARU V. BOGDAN-CONSTANTINSibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia17.5.2019
E12921BERESCU M. ALIN - MIHAIAsociatia EDAFrizer - coafor - manichiurist - pedichiuristUCG1-UCG3-UCS4UCS6-UCS12Biteanu Anisoara 15.05.201915.05.201915.05.2019; 16.05.201915.05.2019; 16.05.201917.5.2019
E12892COSTEA N. LUCIAN - CALINAsociatia EDALacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS-UCS8Strungariu Viorel17.5.2019
E12894PETRE - ANTICA A. EDUARDAsociatia EDAAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-UCS12-UCF13-UCF14-UCG15Ilie Grigore17.5.2019
E16730COCUT P. SILVIU-CATALINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16725DOBRICAN S FULVIU-GABRIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16726DUMITRACHE I. DANIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16724IRIMIE A. NICOLAIECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16731COCUT P. SILVIU-CATALINCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16717ALUPE D.C. ALEXANDRU-IULIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16719COCUT S. BOGDAN-EMANUELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16727DUMA G. GHEORGHECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16715IPATE P. BOGDAN-PETRICACalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16729MAN S. I. DANIELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16716NASTASA D. CONSTANTINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16721PAVELIUC I. CIPRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16718SOPONARU M. VASILECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16720VOICU V. NICOLAE-COSMINCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16722ILIE G. CONSTANTIN-IONUTCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E16723MICLAUSI I. ALEXANDRU-MINODORCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba18.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.05.201918.5.2019
E10402ADUMITROAE G. GICASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka18.5.2019
E10403SCHIPOR S. MAURA-MARIASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS11-UCS13Csog Reka18.5.2019
E10404BERTESTEANU I. ELENA-DANIELASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS8-UCS13-UCS13Csog Reka18.5.2019
E10401SZABO M. ERIKASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia18.5.2019
E11115CHIOREAN I. PAUL-IONUTAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG-UCS5-UCS13Ionescu Gica18.5.2019
E10400BRANDUS R. SEBASTIANSibaroInfirmieraUCF-UCF3-UCG4-UCS8-UCS10Vigheci Claudia18.5.2019
E12922COSTACHE I. IOAN - LUDOVICAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona16.05.201916.05.201916.05.2019 17.05.201916.05.2019 17.05.201918.5.2019
E12910CUCU T. MIHAIAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona 16.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.201918.5.2019
E12909DRAGHIA D. GEORGEAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona 16.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.201918.5.2019
E12907IVANOV E. FLORIN - AURISAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona 16.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.201918.5.2019
E12908LACATUS F. DANIELAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona 16.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.2019 16.05.2019; 18.05.201918.5.2019
E12911SPINOSU G. IULIANAsociatia EDAElectrician in constructiiUCG1-UCG5-UCS6-UCS11Dorojan Mihaela - Mona18.5.2019
E10406KOLTO I. IMRESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan19.5.2019
E18758BUMBAR VASILE- SANDORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria19.04. 201922.04. 201923.04. 201924.04. 201923.04. 201925.04. 20192.5.2019
E18759DUMITRIU NICOLAIE- DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen19.04. 201922.04. 201923.04. 201924.04. 201923.04. 201925.04. 20192.5.2019
E18757GIUREA STEFAN- EUGENASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Serban Marian19.04. 201922.04. 201923.04. 201924.04. 201923.04. 201925.04. 20192.5.2019
E18760BUMBAR VASILE- SANDORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria19.04. 201922.04. 201923.04. 201924.04. 201923.04. 201925.04. 20192.5.2019
E18756CONSTANTI N FLORIN- CATALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai24.04. 201924.04. 201924.04- 02.05. 201924.04- 02.05. 201902.05. 20192.5.2019
E16667CHIS G. MARIUSCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian01.01.201901.01.201901.01.201902.05.201902.05.20192.5.2019
E16668ILIES N. AURELIAN-MIHAICalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian02.05.201902.05.201902.05.201902.05.201902.05.20192.5.2019
E10383LUNGU V. SIASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana2.5.2019
E10384PALELA M. PARASCHIVASibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS14Ichim Ligia-mariana2.5.2019
E10312PULUGOR I. JOZSEFSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.5.2019
E10327DRAGOMIR A. GEORGE VALERIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UC7-UCS9-UCS11Ionescu Gica2.5.2019
E10311BANDI A. ANDRASSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.5.2019
E10328CARAMALAU A. COSTELSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica2.5.2019
E10310DARABONT F. FERENCSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Melinte-olteanu Nicolaie2.5.2019
E10329ISPAS V. SORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica2.5.2019
E10330ISPIR C. VASILE-EUSEBIUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Ionescu Gica2.5.2019
E10323DINGA C. IONSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif2.5.2019
E10324MIHAILOV L. IONSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif2.5.2019
E10326PETREA I. GABRIEL-IONELSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif2.5.2019
E10322SAVA P. DANIELSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif2.5.2019
E10333TURCU N. MARIAN-NICUSORSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif2.5.2019
E16163HURBA DUMITRU-OVIDIUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria 14.05.2019 14.05.2019 15.05.-17.05.2019 15.05.-17.05.2019 20.05.201920.5.2019
E16164SMARANDACHE DANIEL STEFANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria 14.05.2019 14.05.2019 15.05.-17.05.2019 15.05.-17.05.2019 20.05.201920.5.2019
E16162PARLOG BOGDAN-PETRONELAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 14.05.2019 14.05.2019 15.05.-17.05.2019 15.05.-17.05.2019 20.05.201920.5.2019
E16160SAMSON MARIUS-MIHAIAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 14.05.2019 14.05.2019 15.05.-17.05.2019 15.05.-17.05.2019 20.05.201920.5.2019
E16161VARLAN GEORGE-CATALINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 14.05.2019 14.05.2019 15.05.-17.05.2019 15.05.-17.05.2019 20.05.201920.5.2019
E18835BERCU GEORGETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Ignatovici Mihaela-Irinel15.05. 201915.05. 201915.05- 20.05. 201915.05- 20.05. 201920.05. 201920.5.2019
E18836CHITOIU DORINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Ignatovici Mihaela-Irinel15.05. 201915.05. 201915.05- 20.05. 201915.05- 20.05. 201920.05. 201920.5.2019
E18844SOARE MARIAN- MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian14.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18839TUDOR LEONARD- IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Seder Nicolae14.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18840VARZARU ANDREIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Axinia Constantin-catalin13.05. 201914.05. 201915.05. 201916.05. 201915.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18834PLOHOD ILEANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela16.05. 201916.05. 201917.05. 201917.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18845NASTASIA IULIAN- NICOLAE- DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai14.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18837NUCSOREA NU FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Diaconescu Ioan-dan14.05. 201915.05. 201916.05. 201916.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18841COJOCARU ELIZAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel13.05. 201914.05. 201915.05. 201916.05. 201915.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18838GHEORGHE CRISTINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Piciorus Ioan-Andrei13.05. 201914.05. 201915.05. 201916.05. 201915.05. 201917.05. 201920.5.2019
E18609Anghel AlexandruMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18605Barbarie OnisimMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18607Boitor Vasile- ViorelMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18608Ciurdas Paul-CatalinMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18611Ficut Bogdan- CosminMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18612Stanciu Nicolae-SorinMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18606Tebeica Ionut- SorinMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18610Temle Simion -DanutMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia13.05.201916.05.201915.05.201917.05.201914.05.201920.5.2019
E18842VRINCEANU ION- STELIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaTransatorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Mihaiu Stefania Silvia14.05.201915.05.201916.05.201916.05.201916.05.201920.5.2019
E16732CIMPOIASU G. IONUT-OVIDIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos20.05.201920.05.201920.05.201920.05.201920.05.201920.5.2019
E16733IORGA I. MARIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos20.05.201920.05.201920.05.201920.05.201920.05.201920.5.2019
E10397RADUCA S. IULIANSibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-USC4Gaitan Alina20.5.2019
E10416ANDRONIE N. NICOLAESibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel20.5.2019
E10415CROITORU V. ANDREI-IONUTSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel20.5.2019
E10417MOCAMOL G. ANDREI-COSMINSibaroElectrician constructorUCF1-UCF3-UCG4-UCG8-UCS9-UCS14Mogda Gabriel20.5.2019
E10405IONCICA-MAG Z. MONIKASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Vegh Sabina-dorina20.5.2019
E10409MANOLE C. COSTEL-IONUTSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS5Dumut Ioan20.5.2019
E10412PETER I. BABETTSibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina20.5.2019
E10411TANTOS N. IONUTSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS5Dumut Ioan20.5.2019
E10410ANTON M.S. PETRICASibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan20.5.2019
E10407BIDIGA C. MIHAISibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan20.5.2019
E10408PAERELE D. COSTELSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan20.5.2019
E18205DUTU MIHAISCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru20.5.2019
E16166CIRCIUMARU COSMIN-ALEXANDRUAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Ciornei Laurentiu-mihai 15.05.2019 15.05.2019 16.05.-20.05.2019 16.05.-20.05.2019 21.05.201921.5.2019
E16165RAICU RAMONA-CATALINAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC11-UC13-UC15-UC17Cucu Camelia Liliana 15.05.2019 15.05.2019 16.05.-20.05.2019 16.05.-20.05.2019 21.05.201921.5.2019
E15764COSMINEANU ELENA-ANDREEAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 15.05.2019 15.05.2019 16.05. - 20.05.2019 16.05. - 20.05.2019 20.05.201921.5.2019
E16167HAIDUC OCTAVIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 15.05.2019 15.05.2019 16.05.-20.05.2019 16.05.-20.05.2019 21.05.201921.5.2019
E18849FURTUNA ADRIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela09.05. 201913.05. 201915.05. 201917.05. 201915.05. 201920.05. 201921.5.2019
E18846DEDU FELICIA- GIANINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela09.05. 201910.05. 201914.05. 201916.05. 201914.05. 201920.05. 201921.5.2019
E18847DULAMA RODICA- MARIAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela09.05. 201910.05. 201914.05. 201916.05. 201914.05. 201920.05. 201921.5.2019
E18850FRANCU MARIA- ALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela09.05. 201913.05. 201915.05. 201917.05. 201915.05. 201920.05. 201921.5.2019
E18848PATURAN GEORGIANA -DANIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela09.05. 201910.05. 201914.05. 201916.05. 201914.05. 201920.05. 201921.5.2019
E16735MACOVEI T. ILIECalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E16741SOREA P. IONUT-EMANUELCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E16734SOREA P. IONUT-EMANUELCalex CertifInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU1-U12Bartos Janos21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E16740AVRAM A. MARIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E16737COJOCARU T. ADRIANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E16742MACOVEI T. ILIECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E16743SINKA A. ARNOLDCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E16739TATARUS S. VASILECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E15372CHIRIC CORINAFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena14.05.201915.05.201916.05.201917.05.201920.05.2019--21.5.2019
E15371DEDIU LICAFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena14.05.201915.05.201916.05.201917.05.201920.05.2019--21.5.2019
E15370DURAC LILIANA-FRANCISCAFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena14.05.201915.05.201916.05.201917.05.201920.05.2019--21.5.2019
E16736FEHER C. VIRAG-GYONGYVERCalex CertifLucrator in comertU1-U8Tordai Attila21.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.05.201921.5.2019
E15375GHEORGHE IONFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena14.05.201915.05.201916.05.201917.05.201920.05.2019--21.5.2019
E15373ION FLORENTINA-MIRELAFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena14.05.201915.05.201916.05.201917.05.201920.05.2019--21.5.2019
E15374MARAFET NELUFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena14.05.201915.05.201916.05.201917.05.201920.05.2019--21.5.2019
E10418BORSOI I. STEFAN-SORINSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile21.5.2019
E10419NISTOR I. DANIELSibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile21.5.2019
E11113Radu M. AdrianAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Gaitan Alina21.5.2019
E10424BOLOHAN E. GHEORGHESibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan21.5.2019
E10422CHITURLEA N. NECULAISibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan21.5.2019
E10423SECELEANU I. ADRIANSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan21.5.2019
E10421SGHIHORCEA V. VIORELSibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan21.5.2019
E10420VASCAN I. MIHAISibaroOperator la colectatul si manipulatul lemnului UCG1-UCG3-UCS1-UCS6Dumut Ioan21.5.2019
E12912PETRESCU I. SANDA - DANIELAAsociatia EDAOperator introducere, validare si prelucrare dateUCG1-UCG3-UCS4-UCS10Racu Daniela21.5.2019
E12895Suciu I. EugenAsociatia EDAAdministrator pensiune turisticaUCG1-UCG4-UCS5-UCS12Liche Mihaela - Gabriela21.5.2019
E12896Suciu S. Simona - MarianaAsociatia EDAAdministrator pensiune turisticaUCG1-UCG4-UCS5-UCS12Liche Mihaela - Gabriela21.5.2019
E15765JURCAN ADRIANA-MARIAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 16.05.2019 16.05.2019 17.05. - 21.05.2019 17.05. - 21.05.2019 21.05.201922.5.2019
E18854SPILCA NICUSOR- FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice15.05. 201916.05. 201917.05. 201920.05. 201917.05. 201921.05. 201922.5.2019
E18855TANCA BOGDANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cultura plantelorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U13-U14-U15Neagu-Frasin Loredana- Beatrice15.05. 201916.05. 201917.05. 201920.05. 201917.05. 201921.05. 201922.5.2019
E18858OANCEA ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria15.05. 201916.05. 201917.05. 201920.05. 201917.05. 201921.05. 201922.5.2019
E18856SLAVESCU CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria15.05. 201916.05. 201917.05. 201920.05. 201917.05. 201921.05. 201922.5.2019
E18857TUDORACH E ALEXANDRU -GABRIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria15.05. 201916.05. 201917.05. 201920.05. 201917.05. 201921.05. 201922.5.2019
E18851FERASTEAN U ALEXANDRU -IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana15.05. 201916.05. 201917.05. 201920.05. 201917.05. 201921.05. 201922.5.2019
E18852UNGUREAN U ANGELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana15.05. 201916.05. 201917.05. 201920.05. 201917.05. 201921.05. 201922.5.2019
E18853VANE NICUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Capatina Gabriel16.05. 201917.05. 201920.05. 201920.05. 201921.05. 201922.5.2019
E17160ILIE CECILIAMondo ConsultBucatarU1-U6-U9-U14Negoita Costandel Daniel22.5.2019
E17161DOBROTA TOMAMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Craciun Doru Iulian22.5.2019
E17166IORDAN DANIEL-MADALINMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard22.5.2019
E10425CRAMARIUC L. FLORIANA-PETRUTASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Gaitan Alina22.5.2019
E9018BESOI NICOLAE-PAULEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 16.05.2019 17.05.2019 21.05.2019 20.05.201922.5.2019
E9021JUCAN CORNELEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 16.05.2019 17.05.2019 21.05.2019 20.05.201922.5.2019
E9019POSA IACOB-COSMINEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 16.05.2019 17.05.2019 21.05.2019 20.05.201922.5.2019
E9020STAN LUCIAN-MARIUSEIDOS PROJECTAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-12-UCF13-14-UCG15Feniser Florian-ariton 16.05.2019 17.05.2019 21.05.2019 20.05.201922.5.2019
E18203ALBUSOIU GEORGE-MARIUSSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Brinzoi Bogdan-alexandru22.5.2019
E18869POPA LUCICA- DIANAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Colpacci Tanta16.05. 201917.05. 201920.05. 201921.05. 201920.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18860MATEI IONASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18867STAN IULIAN- ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18862SERBAN PETRUTAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaIngrijitoare batrani la domiciliuU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U13-U15-U16-U17Bidirean Maria- Cristina17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18859CIUCA DUMITRU- DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18861COMAN DANIEL- SANDUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18870DRAGOS BOGDAN- TUDORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Craciun Cristian17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18864OANCEA COSMIN- ANTONIOASIM-Asociatia Inapoi la MuncaElectrician constructorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Tudorache Stefan17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18865SANDU CLAUDIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18868BREJE DOMITIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana16.05. 201917.05. 201920.05. 201921.05. 201920.05. 201922.05. 201923.5.2019
E18863DRAGANESC U STEFANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOperator introducere, validare si prelucrare dateU7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Paic Bogdan-Marinel17.05. 201920.05. 201921.05. 201921.05. 201922.05. 201923.5.2019
E14358GARGAN DELIAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniConfectioner-asamblor articole din textileCP1-CP8Blesneac Elena23.5.2019
E8742TALPA RALUCAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaBucatarU1-U20Barbuceanu Adriana23.5.2019
E18866STAN DARIUS- IOANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria17.05.201920.05.201921.05.201921.05.201922.05.201923.5.2019
E8743POPESCU CAMELIAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaCamerista hotelU1-U9Barbuceanu Adriana23.5.2019
E8741SCORTEA C.IOANA-LAURAAsociatia Centrul Regional pentru Egalitate - ACRE SinaiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Barbuceanu Adriana23.5.2019
E14357PECINGINA STEFANACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCC-1-UCS-5Bogos Valerica23.5.2019
E11114GAL C. DELIA-PETRUTAAFACOV Calificari ProfesionaleOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina23.5.2019
E12914BOROIANU M. MIHAELAAsociatia EDAInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Rusu Vatamanu Maria - Magdalena23.5.2019
E12915NEAGA M. ELENA NICOLETAAsociatia EDAInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS11Rusu Vatamanu Maria - Magdalena23.5.2019
E12913DE HANN CHELE I. IULIANAAsociatia EDAInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Rusu Vatamanu Maria - Magdalena 21.05.2019 21.05.2019 22.05.2019; 23.05.2019 22.05.2019; 23.05.201923.5.2019
E10426SZABO M. ERIKASibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Damian Ioan23.5.2019
E10427DOBRE I. IONSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif23.5.2019
E18210ALMASANU ANTONSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil23.5.2019
E18207CERGHIZAN BENONISCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil23.5.2019
E15769SIMION NICOLAE-MARIANEMVIKA CENTRULucrator in comertUC1-UC8Czintos Balint 21.05.2019 21.05.2019 22.05. - 23.05.2019 22.05. - 23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16170CHITEALA MIHAIAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16175POPA MARIANAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Elod 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E15768BUGHIURLAN STEFANEMVIKA CENTRUConfectioner constructii metaliceUC1-UC14Aczel Arpad-csaba 20.05.2019 20.05.2019 21.05. - 23.05.2019 21.05. - 23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16172BORTIS CALIN GHEORGHEAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16174HUSTIU ALEXANDRUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16171IANCU IULIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16173PAUNESCU MARIAN DANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16169CIUREA VASILE LIVIUAlthera EvalcovLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUC1-UC8Aczel Arpad-csaba 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E16168DUTU TATIANAAlthera EvalcovLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUC1-UC8Aczel Arpad-csaba 20.05.2019 20.05.2019 21.05.-23.05.2019 21.05.-23.05.2019 24.05.201924.5.2019
E18872BANA GABRIELAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Ignatovici Mihaela-Irinel21.05. 201921.05. 201921.05- 24.05. 201921.05- 24.05. 201924.05. 201924.5.2019
E18874IVAN ELENAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaPatiserU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13Stoica Narcisa20.05. 201921.05. 201922.05. 201922.05. 201923.05. 201924.5.2019
E18875CIOBANU EMILIAN- VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.05. 201921.05. 201922.05. 201922.05. 201923.05. 201924.5.2019
E18876ROSU SILVIU- DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.05. 201921.05. 201922.05. 201922.05. 201923.05. 201924.5.2019
E18873MARIN IOANA- ANDREEAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaPatiserU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13Stoica Narcisa20.05. 201921.05. 201922.05. 201922.05. 201923.05. 201924.5.2019
E17163MARINA CLAUDIU - ALEXANDRUMondo ConsultOperator la masini-unelte cu comanda numericaU1-U16Macsiniuc Marcel Adrian24.5.2019
E17162RUSU CLEMENTMondo ConsultOperator la masini-unelte cu comanda numericaU1-U16Macsiniuc Marcel Adrian24.5.2019
E17164SCARLAT CATALIN -GEORGELMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Craciun Doru Iulian24.5.2019
E18871TANASE PETRUT- ADRIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai15.05. 201915.05- 16.05. 201916.05- 23.05. 201916.05- 23.05. 201923.05. 201924.5.2019
E18877ULEI CONSTANTI N-CRISTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai15.05. 201915.05- 16.05. 201916.05- 23.05. 201916.05- 23.05. 201923.05. 201924.5.2019
E14361FAUR SIMONA - ROXANAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen24.5.2019
E14360MOT MARINELAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniBucatarUCC-1-UCS-14Climescu Carmen24.5.2019
E10429MORAR C. MADALINASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Gaitan Alina24.5.2019
E10428VASLOBAN D. MIREL-VIORELSibaroLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUCG1-UCG5-UCS1-UCS3Antal Iosif24.5.2019
E14359PALCU ANAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniLucrator in comertUCG-1-UCS-5Takacs Sofia Viorica 24.5.2019
E18209AVRAM GABRIELA-AMELIASCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil24.5.2019
E18208MOLOCEA DANIELASCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil24.5.2019
E10442CHIRIAC C. MIHAELASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena25.5.2019
E10441MOROSAN T. IRINA-RALUCASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena25.5.2019
E10437SOCACI N. ELENA-MIHAELASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena25.5.2019
E10438TOPA L. CLAUDIA-ALEXANDRASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena25.5.2019
E10439TUDOSA A. DORINASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena25.5.2019
E10440TUDOSA M.F. ANDREA-FLORINELASibaroReceptioner de hotelUCF1-UCF2-UCG1-UCG3-UCS1-UCS4Butoi Raluca-elena25.5.2019
E10430GOGONEATA I. MARGARETASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia25.5.2019
E10431MARGINEAN G. DANIELASibaroInfirmieraUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Vigheci Claudia25.5.2019
E11131MOGNEA E. MARCELAAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Vigheci Claudia25.5.2019
E11132SIMONESCU M. CLAUDIU-PETRONELAFACOV Calificari ProfesionaleIngrijitoare batrani la domiciliuUCF1-UCG1-UCG2-UCG4-UCG6-UCS1-UCS4-UCS6-UCS8-UCS10Vigheci Claudia25.5.2019
E11116BOBOIA A. MARIAAFACOV Calificari ProfesionaleBrutarUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Csog Reka25.5.2019
E15770KOVACS ZOLTANEMVIKA CENTRUZidar, pietrar, tencuitor UC1-UC19Lang Viorica 21.05.2019 21.05.2019 22.05. - 24.05.2019 22.05. - 24.05.2019 21.05.2019 21.05.201927.5.2019
E18881BILANIUC VICTORASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria20.05. 201921.05. 201922.05. 201923.05. 201922.05. 201924.05. 201927.5.2019
E18879PITIC ION- RENALDOASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.05. 201921.05. 201922.05. 201923.05. 201922.05. 201924.05. 201927.5.2019
E18882POP EMANUEL- VASILEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria20.05. 201921.05. 201922.05. 201923.05. 201922.05. 201924.05. 201927.5.2019
E18880STAN ALEXANDRU -GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Dumitriu Geo-Leonard20.05. 201921.05. 201922.05. 201923.05. 201922.05. 201924.05. 201927.5.2019
D80389CONSTANTINESCU GABRIELA LAURAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Blesneac Elena27.5.2019
D80390PARDOS DANIELA CRISTINAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Mirza Silvia Mariana - Bela 27.5.2019
E18613Aldea AlexandruMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E18619Botezan Marius-SeverusMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E18618Miron NeculaiMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E18620Murea George-CornelMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Alexandru-livius20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E18617Nedelea Flavian-IoanMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E18614Surani Ludovic-CatalinMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E18615SzakacsZzsoltMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E18616Szasz ZoltanMECANOSUDSudor electricU1-U10Vas Angela-olimpia20.05.201923.05.201922.05.201924.05.201921.05.201927.5.2019
E15377TOADER FLORIN-MARIANFundatia EuroacademiaAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU1-U15Sava Nina20.05.201921.05.201922.05.201923.05.2019-24.05.2019-27.5.2019
E18878ZEGHERU GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaDulgher - tamplar - parchetarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria16.05. 201916.05- 17.05.201917.05- 24.05.201920.05- 21.05-201917.05- 24.05.201924.05. 201927.5.2019
E18883ANTOFIE GEORGEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaZidar, pietrar, tencuitor U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18Stan Maria16.05. 201916.05- 17.05. 201917.05- 24.05. 201917.05- 24.05. 201924.05. 201927.5.2019
E15378ARGESANU CRISTINELFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena20.05.201921.05.201922.05.201923.05.201924.05.2019--27.5.2019
E15383CALIN JACSFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena20.05.201921.05.201922.05.201923.05.201924.05.2019--27.5.2019
E15384CATARAMA-POPESCU VIOREL-NUFARELFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201929.05.2019--27.5.2019
E15379CHELARIU VIOREL-VALENTINFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena20.05.201921.05.201922.05.201923.05.201924.05.2019--27.5.2019
E15381FILIP FLORINFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena20.05.201921.05.201922.05.201923.05.201924.05.2019--27.5.2019
E15380NITA FLORINFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena20.05.201921.05.201922.05.201923.05.201924.05.2019--27.5.2019
E15385POPESCU CATALINFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201929.05.2019--27.5.2019
E15376STOICA CONSTANTAFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena20.05.201921.05.201922.05.201923.05.201924.05.2019--27.5.2019
E15382NICOLAE MIEAFundatia EuroacademiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Dinu Beatrice Simona20.05.201921.05.201922.05.201923.05.201924.05.2019--27.5.2019
E11119Saltan N. FlorinAFACOV Calificari ProfesionaleAdministrator pensiune turisticaUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS8-UCS15Butoi Raluca-elena27.5.2019
E8640Alionte Rodica-AlexandraCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 06.05.19 06.05.19 14.05.19 14.05.19 14.05.19 27.05.1927.5.2019
E8641Baceanu Constantin-ValentinCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 09.05.19 09.05.19 22.05.19 22.05.19 22.05.19 27.05.1927.5.2019
E8642Nastase Ioan-Mihail-SialvanCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 09.05.19 09.05.19 22.05.19 22.05.19 22.05.19 27.05.1927.5.2019
E8643Neagu Andrei-DanielCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 09.05.19 09.05.19 21.05.19 21.05.19 21.05.19 27.05.1927.5.2019
E11117RATA S.F. IULIANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan27.5.2019
E11118STOIAN D. IONAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan27.5.2019
E18206MUNTEAN GHEORGHE-MARIUSSCHAEFFLER ROMANIAOperator la masini-unelte cu comanda numericaUCS7-UCS8-UCS9-UCS10-UCS11-UCS12-UCS13-UCS14-UCS15-UCS16Caia Claudiu-virgil27.5.2019
E16176STANCU VASILEAlthera EvalcovSudor electricUC1-UC10Harko Emoke-maria 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E15773OBADA DANIELA FLORENTINAEMVIKA CENTRUInfirmieraUC1-UC11Rosiulescu Victor 22.05.2019 22.05.2019 23.05. - 27.05.2019 23.05. - 27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E16181POTELEANU ADRIANAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC11Kocsis Andras 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E16179GREAB ELENA MELANIAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC17Cucu Camelia Liliana 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E16178MOLDOVAN DANIELA NICOLETAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC17Cucu Camelia Liliana 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E16180PANDRA IULIAAlthera EvalcovIngrijitoare batrani la domiciliuUC1-UC17Cucu Camelia Liliana 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E15772HLIZA VASILICAEMVIKA CENTRUBucatarUC1-UC20Balhuc Victor 22.05.2019 22.05.2019 23.05. - 27.05.2019 23.05. - 27.05.2019 27.05.201928.5.2019
E16182ILIESCU IONUTAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kocsis Andras 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E16183RAICU ALEXANDRUAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E16184RAICU CONSTANTINAlthera EvalcovMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UC1-UC5-UC7-UC11Kisgyorgy Lajos-gabor 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E16177MOSOR DANIELAlthera EvalcovLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleUC1-UC8Aczel Arpad-csaba 22.05.2019 22.05.2019 23.05.-27.05.2019 23.05.-27.05.2019 28.05.201928.5.2019
E18884MIHAILA MARINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaAgent de securitateU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7Cretu Gheorghe22.05. 201923.05. 201924.05. 201924.05. 201927.05. 201928.5.2019
E18886CIOBANU NICULAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela22.05. 201923.05. 201924.05. 201924.05. 201927.05. 201928.5.2019
E18885CIOBANU ALEXANDRI NAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Bratu Magda-Gabriela22.05. 201923.05. 201924.05. 201924.05. 201927.05. 201928.5.2019
D80392RUS MARIOARA LILIANAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Blesneac Elena28.5.2019
D80391STRATINA ELENA ADRIANAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Mirza Silvia Mariana - Bela 28.5.2019
E16748NELEGA I.L. IOAN LIVIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Drinca Cristian23.05.201923.05.201928.05.201928.05.201928.05.201928.5.2019
E16746DUMITRASCU I. IOANCalex CertifMecanic autoU1-U14Denes Csaba23.05.201923.05.201928.05.201928.05.201928.05.201928.5.2019
E16745SAVU G. TEODORACalex CertifBucatarU1-U20Tordai Carmen23.05.201923.05.201928.05.201928.05.201928.05.201928.5.2019
E16747HANCU G. GHEORGHE-LAURENTIUCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Drinca Cristian23.05.201923.05.201928.05.201928.05.201928.05.201928.5.2019
E16744STAN S. MIRCEA-RAZVANCalex CertifLacatus mecanic de intretinere si reparatii universaleU1-U8Denes Csaba22.05.201922.05.201928.05.201928.05.201922.05.201928.5.2019
E17165MIHAI GABRIELMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Craciun Doru Iulian28.5.2019
E10434RACOLTA N. NICOLAE-FLORINSibaroMecanic autoUC1-UC12-UC14Ionescu Gica28.5.2019
E10433ZAMACAU V. VASILE-MARIUSSibaroMecanic autoUC1-UC5-UC7-UC14Ionescu Gica28.5.2019
E10432GERGELY S. ZSOLTSibaroBucatarUCF1-UCF2-UCG1-UCG4-UCS1-UCS12Csog Reka28.5.2019
E8644Bichir StelianaCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 07.05.19 07.05.19 14.05.19 14.05.19 14.05.19 28.05.1928.5.2019
E8645Olteanu GabiCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 07.05.19 07.05.19 15.05.19 15.05.19 15.05.19 28.05.1928.5.2019
E8646Stefanescu IrinaCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 07.05.19 07.05.19 16.05.19 16.05.19 16.05.19 28.05.1928.5.2019
E10435GOZGAR N. DUMITRU-NICOLAESibaroLucrator in comertUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Vegh Sabina-dorina28.5.2019
E11121ARDELEANU V. CATALINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan28.5.2019
E11124CONSTANTIN I. FLORINAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan28.5.2019
E11123IOANCEA V. GABRIELAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan28.5.2019
E11122LUNGU G. GHEORGHITA-MARIUSAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan28.5.2019
E11120RAKOSI C.B. LILLAAFACOV Calificari ProfesionaleBrutarUCG1-UCG5-UCS1-UCS7Vegh Sabina-dorina28.5.2019
E14362DASCAU LENUTA ILCUTAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniLucrator in comertUCG-1-UCS-5Takacs Sofia Viorica 28.5.2019
E14363MUSTEA GEORGETA - ELENAACROFMPS-Asociatia Centrul Regional pentru Ocuparea Fortei de Munca si Protectie Sociala PetrosaniLucrator in comertUCG-1-UCS-5Takacs Sofia Viorica 28.5.2019
E18890TINCU MARINELA- ALINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Ignatovici Mihaela-Irinel21.05. 201922.05. 201923.05. 201923.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18892ANGHEL ALECU- MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta21.05. 201922.05. 201923.05. 201923.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18888BULACU IONUT- MARIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta23.05. 201924.05. 201927.05. 201927.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18896BURZO RADU- GRIGOREASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian23.05. 201924.05. 201927.05. 201927.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18893PETRICA CONSTANTI N-MARIUSASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta21.05. 201922.05. 201923.05. 201923.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18889TRANDAFIR FLORINEL- CRISTINELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Manolache Ileana-Odeta23.05. 201924.05. 201927.05. 201927.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18895TRUSCA IONELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana17.05. 201921.05. 201922.05. 201923.05. 201922.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18894CIORCHINA FLORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai23.05. 201924.05. 201927.05. 201927.05. 201928.05. 201929.5.2019
D80393CHIRIAC ADINA GABRIELAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Blesneac Elena29.5.2019
D80394PAVALONESC ALINA MIHAELAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Blesneac Elena29.5.2019
E16750FRANCU S. FELIXCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest24.05.201924.05.201929.05.201929.05.201929.05.201929.5.2019
E16749MARIS S. CONSTANTINCalex CertifOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriU1-U10Sipos Ernest24.05.201924.05.201929.05.201929.05.201929.05.201929.5.2019
E16752PREDA S. SANDORCalex CertifSudor electricU1-U10Denes Csaba24.05.201924.05.201929.05.201929.05.201929.05.201929.5.2019
E16751DOBRICAN I. FLORIN-IOANCalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U11Incze Vilmos23.05.201923.05.201929.05.201929.05.201929.05.201929.5.2019
E18887PIROIU CATALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11Barbu Marian20.05. 201920.05- 21.05. 201921.05- 28.05. 201921.05- 28.05. 201928.05. 201929.5.2019
E18898TEODORESCU STEFAN-IONUTASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBarmanU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Alexandrov Constanta Maria22.05.201923.05.201924.05.201927.05.201924.05.201928.05.201929.5.2019
E14623MATEI SILVIUFPIP VIITOR - Fundatia pentru Formare Profesionala si Invatamant PreuniversitarZugrav, Ipsosar, Tapetar, VopsitorU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Mardale Vasile20.05.201920.05.201921.05.2019 22.05.2019 21.05.2019 22.05.2019 27.05.201921.05.2019 22.05.2019 21.05.2019 22.05.2019 27.05.201929.05.201929.5.2019
E16753PAPUSOI S. CRISTIAN-NICOLAECalex CertifMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)U1-U5-U7-U11Incze Vilmos23.05.201923.05.201929.05.201929.05.201929.05.201929.5.2019
E17167IORDAN FLORINMondo ConsultLacatus constructii metalice si utilaj tehnologicU1-U9Mavrodin Eduard29.5.2019
E18899BOTEANU GHEORGHE-VALENTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai23.05.201924.05.201927.05.201927.05.201928.05.201929.5.2019
E18897NAE FANEAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Urdes Jenica22.05.201923.05.201924.05.201927.05.201924.05.201928.05.201929.5.2019
E10443IONESCU P. GHEORGHE SibaroMecanic autoUC1-UC14Dandu Gheorghe-vasile29.5.2019
E8647Dumitru Cosmin-GabrielCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 08.05.19 08.05.19 20.05.19 20.05.19 20.05.19 29.05.1929.5.2019
E8648Gherasim Nicolae-GianiCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 08.05.19 08.05.19 17.05.19 17.05.19 17.05.19 29.05.1929.5.2019
E8649Manzu Ion-DragosCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 08.05.19 08.05.19 20.05.19 20.05.19 20.05.19 29.05.1929.5.2019
E8660Novacescu GabrielCEDES Cercetare- DezvoltareLucrator comercialUCG1-UCG3-UCS1-UCS5Ciobanu Claudia Gabriela 08.05.19 08.05.19 17.05.19 17.05.19 17.05.19 29.05.1929.5.2019
E12926BOSINCIANU - BROSTEANU M. MIHAIAsociatia EDATractoristUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Ilie Grigore 28.05.2019 28.05.2019 28.05.2019; 29.05.2019 28.05.2019; 29.05.201929.5.2019
E12925CHIRILA G. DANIELAsociatia EDATractoristUCG1-UCG3-UCS4-UCS8Ilie Grigore 28.05.2019 28.05.2019 28.05.2019; 29.05.2019 28.05.2019; 29.05.201929.5.2019
E11128CELMARE D. DUMITRUAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan29.5.2019
E11127FERENT N. DANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan29.5.2019
E11126HIRJABA V. VASILEAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS12Csaki Istvan29.5.2019
E11129SIMON S. ISTVANAFACOV Calificari ProfesionaleOperator la recoltarea si toaletarea arborilor forestieriUCG1-UCG3-UCS6-UCS9-UCS12Dumut Ioan29.5.2019
E12927FLOREA M. GABRIEL - RAZVANAsociatia EDAAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-UCS12-UCF13-UCF14-UCG15Ilie Grigore 28.05.2019 28.05.2019 28.05.2019; 29.05.2019 28.05.2019; 29.05.201929.5.2019
E12928SACHELARU V. IONELAsociatia EDAAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleUCS1-UCS12-UCF13-UCF14-UCG15Ilie Grigore27.05.201927.05.2019 27.05.2019 28.05.201927.05.2019 28.05.201929.5.2019
E18762MIRON RADU- CONSTANTI NASIM-Asociatia Inapoi la MuncaFierar-BetonistU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12Stan Maria25.04. 201925.04. 201925.04- 03.05. 201925.04- 03.05. 201903.05. 20193.5.2019
E15357FIERARU MARIANFundatia EuroacademiaAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU1-15Manolache Constantin25.04.201926.04.201929.04.201930.04.2019-02.05.2019-3.5.2019
E15356LEICA NICULINAFundatia EuroacademiaAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU1-15Manolache Constantin25.04.201926.04.201929.04.201930.04.2019-02.05.2019-3.5.2019
E15358OPREA GEORGE-NICUFundatia EuroacademiaAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU1-15Manolache Constantin25.04.201926.04.201929.04.201930.04.2019-02.05.2019-3.5.2019
E15355TUDORIU NELUTUFundatia EuroacademiaAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU1-U15Manolache Constantin25.04.201926.04.201929.04.201930.04.2019-02.05.2019-3.5.2019
E15354FILIP IONEL-RAZVANFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia25.04.201926.04.201929.04.201930.04.201902.05.2019--3.5.2019
E15361RUSU VERGIL-VALENTINFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena25.04.201926.04.201929.04.201930.04.201902.05.2019--3.5.2019
E15362TUDOR MITICA-MARIUSFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena25.04.201926.04.201929.04.201930.04.201902.05.2019--3.5.2019
E15359DRAGAN ALINA-MARIANAFundatia EuroacademiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Dinu Beatrice Simona25.04.201926.04.201929.04.201930.04.201902.05.2019--3.5.2019
E15360IORDACHE SIMONA-ANDREEAFundatia EuroacademiaReceptioner de hotelU1-U9Manolache Ionel Cosmin25.04.201926.04.201929.04.201930.04.2019---3.5.2019
E10337URSE I. MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS6-UCS8-UCS10-UCS11Ionescu Gica3.5.2019
E10336BUSILA D. MARIUS-NECULAISibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Ionescu Gica3.5.2019
E10338COJOC V. RAZVAN-VLADUTSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Ionescu Gica3.5.2019
E10339MOROSANU I. COSTICASibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG5-UCS7-UCS11Ionescu Gica3.5.2019
E10373BANCIU G. IOAN-PAULSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian3.5.2019
E10375BUZEA A. GHEORGHESibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian3.5.2019
E10371CRISTEA I.C. IOAN-FLORINSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian3.5.2019
E10372MUNTEAN I. PETRUSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian3.5.2019
E10374MUNTEAN L. IOANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian3.5.2019
E10370STOICA A. MARIANSibaroMasinist la masini pentru terasamete (ifronist)UCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS11Oniga Adrian3.5.2019
E10351SUGAR S. ISTVANSibaroDulgher - tamplar - parchetarUCF1-UCF3-UCG4-UCG6-UCS7-UCS12Mogda Gabriel3.5.2019
E10335RUDARIU C. RADUSibaroZugrav, ipsosar, tapetar, vopsitorUCF1-UCF3-UCG4-UCG7-UCS8-UCS15Csaki Istvan3.5.2019
E11087JIPA V. GABIAFACOV Calificari ProfesionaleMecanic vulcanizatorUCF1-UCF3-UCG4-UCS6-UCS13Dandu Gheorghe-vasile3.5.2019
D80396BARBU MARCELONAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Mirza Silvia Mariana - Bela 30.5.2019
D80395VERES MIHAELA IULIANAEuro JobsOperator confectioner industrialCP1-CP9Mirza Silvia Mariana - Bela 30.5.2019
E15386TUDORACHE MIOARAFundatia EuroacademiaAgricultor in culturi vegetale si crescator de animale U1-U15Sava Nina23.05.201924.05.201927.05.201928.05.2019-29.05.2019-30.5.2019
E15389VLADU PETRISORFundatia EuroacademiaAgricultor in culturi vegetale si crescator de animaleU1-U15Manolache Constantin23.05.201924.05.201927.05.201928.05.2019-29.05.2019-30.5.2019
E18903BRATU SORINAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaConfectioner-asamblor articole din textileU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8Ignatovici Mihaela-Irinel27.05.201927.05.201927.05.2019-30.05.201927.05-28.05.2019 30.05.201930.5.2019
E18906BUDULECI CRISTIAN-LAURENTIUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18908CHIVU OVIDIU-DANIELASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18907CIRJALIU MIHAIASIM-Asociatia Inapoi la MuncaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Alexandrov Constanta Maria23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18911COSLOC-BUSUIOC STELIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9Dumitru Eugen23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18910BALOI GHEORGHEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18909CETATOIU IOAN-SEBASTIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18923COSLOC-BUSUIOC STELIANASIM-Asociatia Inapoi la MuncaMecanic autoU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14Dumitru Eugen23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18904STEFAN CONSTANTIN-CATALINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria24.05.201927.05.201928.05.201928.05.201929.05.201930.5.2019
E18905VASILESCU MARIAN-CONSTANTINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaBucatarU1-U2-U3-U4-U5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16-U17-U18-U19-U20Mihai Maria24.05.201927.05.201928.05.201928.05.201929.05.201930.5.2019
E15388FILIP GEORGEFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201929.05.2019--30.5.2019
E15387RUSSU RUSLANFundatia EuroacademiaLucrator in comertU1-U8Rusu Claudia Elena23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201929.05.2019--30.5.2019
E15390CRISTACHE PETRICAFundatia EuroacademiaOspatar (chelner), vanzator in unitati de alimentatieU1-U9Dinu Beatrice Simona23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201929.05.2019--30.5.2019
E18900LEOCA SORINASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18901NEACSU STELICAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18902STOICA PUICA RETAASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in cresterea animalelorU2-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15Alexandrescu Daniela- cristiana23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18912MIREA NICOLAEASIM-Asociatia Inapoi la MuncaInstalator instalatii tehnico-sanitare si de gazeU5-U6-U7-U8-U9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Tanase Narcis-Mihai23.05.201924.05.201927.05.201928.05.201927.05.201929.05.201930.5.2019
E18913VRAJITORIU ANDREI-ALEXANDRUASIM-Asociatia Inapoi la MuncaLucrator in comertU9-U10-U11-U12-U13-U14-U15-U16Apostol Claudia-mihaela23.